Ryszard Szczena Dąbrowski, bohater „Chłopaków do wzięcia”, niedawno został ojcem. Jego partnerka, Asia, którą widzowie również często oglądali na ekranie, wróciła do swojego partnera. Szczena pokazał wspaniałe zdjęcie. 

Macierzyństwo wyraźnie służy Asi. Widać to również na wstawionym przez jej partnera zdjęciu.

Szczena został ojcem. Chwali się zdjęciem pięknej partnerki

Ryszard Szczena Dąbrowski niedawno został ojcem. Bohater „Chłopaków do wzięcia” poinformował o tym w mediach społecznościowych.

Jego partnerka, Asia, urodziła im syna Marcela. Para po wielu problemach ponownie się zeszła. Możliwe, że dziecko całkowicie ich zespoli i pozwoli na spokojniejsze życie. 

Wcześniej ze względu na swoje warunki bytowe, para zbierała pieniądze na remont domu, w którym mieszkają razem z mamą Dąbrowskiego. Od pewnego czasu komentujący internauci nie mieli jednak dla nich litości. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:


 

– Czy ten maluszek będzie wychowywał się w tych warunkach mieszkaniowych, które zostały pokazane w programie? – pisali niektórzy pod postem z radosną nowiną o narodzinach Marcela. 

– Witam wszystkich tych, którym żal d*pę ściska i życzę wam tego samego, czego mi życzycie. Pamiętajcie, że karma wraca i to bardzo szybko, a moim normalnym znajomym bardzo dziękuję za miłe komentarze. Pozdrawiam – pisał wówczas Szczena. 

Teraz postanowił pochwalić się zdjęciem Asi, której macierzyństwo wyraźnie służy.

Śliczna Asia doceniona przez internautów

Czas ciąży i macierzyństwa dla wielu kobiet jest bardzo trudny. To też jednak czas na odszukiwanie wewnętrznego, naturalnego piękna i radości z samoakceptacji. 

Tak też stało się w tym przypadku. Zdjęcie Asi pokazuje młodą mamę z bardzo dobrej formie. Nic dziwnego, że Szczena chce się pochwalić swoją partnerką. 

Również internauci docenili zdjęcie, pisząc „elegancko” czy „ładna Asia”. Szczególna uwagę przykuł jej biust, którego nie sposób nie zauważyć. Byli szczerze zdumieni ich wielkością, jednak każda kobieta wie, że karmiące matki zawsze cieszą się obfitym biustem. 

Życzymy młodym rodzicom dużo cierpliwości i pociechy z malucha!

Zobacz zdjęcie: 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: [lelum.pl]