Tata otrzymał wiadomość z nieznanego numeru. Nadawcą okazała się kobieta, która próbowała skontaktować się z kimś zupełnie innym. W momencie, gdy odpisał życie jego synka przebywającego w szpitalu, uległo diametralnej zmianie. Takiego obrotu sytuacji najprawdopodobniej nikt nie mógłby przewidzieć.

Kobieta swoim przypadkowym SMS-em całkowicie odmieniła życie pewnej rodziny. Kiedy wiadomości, które wymienili, obiegły sieć, niemalże natychmiast spotkały się z ogromnym zainteresowaniem i reakcją ze strony Internautów. Nie po raz pierwszy okazuje się, ze siła Internetu jest naprawdę imponującą, a w tym przypadku okazała się mieć zbawienny wpływ na ludzkie życie.

Tata otrzymał wiadomość od tajemniczej kobiety

Pewnego dnia, Wood, ojciec szóstki wspaniałych dzieci otrzymał wiadomość nadesłaną z nieznanego numeru. Prawdopodobnie nigdy nie mógłby przewidzieć, że tym samym uratuje życie swojego ukochanego synka.

Mężczyzna, który słynie ze swojego poczucia humoru, odpisał tajemniczej kobiecie, która omyłkowo wysłała mu swoje zdjęcie w sukni wieczorowej.

Tata
twitter.com @bbymandi

Tata otrzymał wiadomość od nieznanego numeru. 

– Wierzę, że ta wiadomość była przeznaczona dla kogoś innego. Mojej żony nie ma w domu, więc nie mogłem zdobyć jej opinii, ale moje dzieci uważają, że wyglądasz oszałamiająco w tej sukni. Zdecydowanie powinnaś w niej pójść! – napisał Wood. 

Do wiadomości dołączył zdjęcie piątki swoich pociech, które z ogromnym entuzjazmem pokazują nadawcy kciuk do góry. W następnej wiadomości nadesłał jej jeszcze jeden kadr. Zobaczyć na nim możemy jego syna chorującego na białaczkę. Dziecko na ten moment wraz z mamą przebywa w szpitalu i czeka na kolejne badania. Mimo to jego również zachwyciła stylizacja kobiety. 

Czy białaczka jest uleczalna?

Mandy Miller, która docelowo miała być odbiorca SMS-A, screenami wiadomości pomiędzy swoją przyjaciółką a nieznajomym mężczyzną podzieliła się w sieci.

– Syd przypadkowo wysłała zdjęcia swojej sukienki na niewłaściwy numer i to była ich odpowiedź – napisała kobieta na swoim Twitterze.

Tweet kobiety w mgnieniu oka stał się wirusowy, a liczba jego udostępnień wynosiła 173 000. Przyczyniło się do to tego, że na stronie www.gofundme.com utworzona została zbiórka pieniędzy na leczenie chłopca. Na ten moment założony cel 10.000 dolarów o prawie 5000 dolarów.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Tata
twitter.com @bbymandi

Dzieci pomogły uratować życie swojego chorego brata. 

Tata
twitter.com @bbymandi

Tata w wiadomości wysłał również zdjęcie synka chorego na białaczkę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Polskie lotniska sparaliżowane. Pracownicy słynnych linii lotniczych strajkują
  2. Barbara Kurdej-Szatan nie zamierza podbijać Hollywood. ”Wszyscy tam wyglądają jak klony”
  3. Kot uratował rodzinę przed zaczadzeniem. Gdyby nie on, nie mieliby szans na przeżycie
  4. Symbol na kosmetykach, o którym nie miałeś pojęcia. Lepiej szybko przejrzyj kosmetyczkę
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę

 

Poprzedni artykułKrystyna Skarbek była cenionym szpiegiem II wojny światowej. Zginęła z ręki kochanka, którego odrzuciła
Następny artykułBuldog tańczy przed siedzącą na wózku staruszką. Ma lepsze poczucie rytmu niż niejeden człowiek
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.