Tata niesłyszącej panny młodej postanowił zrobić jej niespodziankę, której ta nie zapomni do końca życia. Kobieta, widząc jego zachowanie, nie mogła przestać płakać. Nie po raz pierwszy okazuje się, że tatusiowe są w stanie zrobić niemalże wszystko dla swoich ukochanych córek. Nasz dzisiejszy bohater jest najlepszym przykładem potwierdzającym te słowa. 

Kiedy nagranie z tego wyjątkowego ślubu pojawiło się w sieci, Internauci nie kryli swojego zachwycenia. To, co zrobił tata dla swojej córeczki, jest niewyobrażalne. Kobieta, patrząc na niego, nie mogła opanować łez, a jej reakcja jest jak najbardziej zrozumiała. Taki tata to powód do dumy.

Tata zrobił coś wyjatkowego

Nic dziwnego, że goście zgromadzeni na sali weselnej zamilkli, a do oczu Panny młodej napłynął potok łez. Tata, o którym pragniemy wam dziś opowiedzieć w dniu ślubu swojej pociechy, zdecydował się na czyn, który w jej pamięci pozostanie już na zawsze. Gdy tylko filmik pojawił się w Internecie, został okrzyknięty mianem prawdziwego hitu, a obserwatorzy podobnie jak kobieta nie mogli przestać szlochać.

Tata
Screen z nagrania YouTube

Ali Kiman, ponieważ tak nazywa się panna młoda, jakiś czas temu w wyniku wypadku samochodowego straciła słuch. Ze swoimi rodzicami i ukochanym zmuszona była porozumiewać się za pomocą języka migowego. W czasie weselnego przemówienia, na które zdecydował się ojciec dziewczyny, usłyszeć możemy o trudach, przez które przeszedł, aby mógł porozumieć się ze swoją córeczką. Pomimo tego, że ma pełną świadomość, iż w dalszym ciągu popełnia błędy i nie robi tego doskonale, postanowił w jej języku… zaśpiewać piosenkę. Utwór, który wybrał to I Loved Her First, Heartland. Jego wykonanie jest naprawdę wzruszające. 

W sieci zawrzało

Internauci nie potrafili powstrzymać zachwytu, patrząc na zachowanie ojca. Pozytywnym komentarzom wychwalającym jego czyny nie było końca.

-Taki tata to prawdziwy skarb- napisała jedna z kobiet.

-Tylko pozazdrościć. Tatuś spisał się na medal, a ja płakałam jak bóbr!- dodała kolejna.

-Nic dziwnego, że goście ucichli. Niesamowity występ- spuentowała ostatnia.

ZOBACZ WZRUSZAJĄCE NAGRANIE Z UDZIAŁEM TATY:

 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Do końca miesiąca dadzą ci 300 ZŁ! Uprawnionych są miliony Polaków
  2. Metamorfoza Adele zachwyciła wszystkich. Okazuje się, że jej przemiana jest wynikiem poważnej choroby
  3. Roksana Węgiel znów zostanie starszą siostrą! Ciąża mamy to nie jedyna zmiana w życiu nastolatki
  4. Piotr Fronczewski miał romans ze znaną aktorką. Oszukiwał żonę i dwójkę dzieci
  5. Filip Chajzer wylądował w szpitalu! Niepokojący stan wywołuje wizje w mózgu gwiazdora
  6. Mama wróciła z kuchni, spojrzała na córki bliźniaczki i nagle pobladła. Odkryła swoją ogromną pomyłkę
Poprzedni artykułRobisz zakupy w Sephorze? Jeśli zauważysz dwa kolory koszyków, ma znaczenie, który z nich wybierzesz
Następny artykułGwiazda „Top Model” urodziła! Modelka pochwaliła się maluszkiem na Instagramie
Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.