Wyszukaj w serwisie
Samo życie Silver Lifestyle Plotki i gwiazdy Quizy
Lelum.pl > Ślub

Ślub

śłub
11.02.2024 18:34 Nie poszłam na ślub brata. Nie mogłam, po tym, co zrobiła mi rodzina

Po przeprowadzce ze Wschodniej Europy do Stanów Zjednoczonych wszystko zaczęło im się świetnie układać. Aż do momentu, kiedy 22-letnia córka przyprowadziła do domu swojego pochodzącego z Ameryki chłopaka. To nie spotkało się z akceptacją rodziny. Po wielu upokorzeniach dziewczyna znalazła okazję do zemsty. Czy dobrze zrobiła?

Założyła suknię z własnego ślubu na wesele koleżanki, fot. Canva/omelnytsyi, Joaquin Corbalan
07.02.2024 19:09 Założyła suknię z własnego ślubu na wesele koleżanki

Choć wesele jest wielkim dniem dla pary młodej, przygotowanie do takiego wydarzenia może być także pewnym wyzwaniem dla gości. Szczególnie w przypadku napiętego domowego budżetu. Pewna internautka zdecydowała się podzielić swoją historią w sieci, pytając innych o opinię. 

Naprawdę tak ubrała się na ślub syna. Zemsta synowej była bezwzględna, fot. Canva/LuckyImages
22.01.2024 20:05 Naprawdę tak ubrała się na ślub syna. Chciała błyszczeć bardziej od panny młodej. Zemsta synowej była bezwzględna

Ślub i wesele jest bardzo ważnym dniem w życiu wielu osób. Niezależnie od wielkości uroczystości nowożeńcom zależy, by wszystko poszło po ich myśli i by byli zadowoleni z efektu. Czasami jednak sprawy komplikują się z powodu osób trzecich.

Awantura na weselu, fot. Canva/Wuka, meshaphoto, Getty Images Signature (zdjęcie poglądowe)
18.01.2024 12:22 Pokłócili się na amen z parą młodą. Prezent był za mały. Gdy okazało się co naprawdę było w kopercie, wpadli w szał

Dzień ślubu dla większości osób jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem, w którego zaplanowanie włożyli wiele wysiłku, czasu i energii. Nie da się ukryć, że organizacja takiego wydarzenia nierzadko kosztuje także sporo pieniędzy. Część par młodych liczy na to, że poniesione koszty niejako zwrócą im się w formie otrzymanych prezentów. 

To ją spotkało 2 tygodnie po ślubie
17.10.2023 12:44 Porażające, co spotkało ją 2 tygodnie po ślubie. Nikt nie mógł tego przewidzieć, KOSZMAR

Ślub i wesele to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych momentów w życiu każdej pary. To właśnie od tego momentu zakochani stają się jednością również w świetle para. Okazało się jednak, że nie zawsze jest to początek sielanki i radosnego życia. Pewna tiktokerka podzieliła się swoją wyciskającą łzy historią.

Pan młody zrobił to dla swojej żony na weselu, fot. YouTube/Don Perez
28.09.2023 13:17 Pan młody podczas wesela NAGLE przerwał pierwszy taniec. Chwile później wszyscy płakali, wideo obiega sieć

Dzień ślubu i wesela bardzo często jest jedną z najważniejszych chwil w życiu. Dlatego tak bardzo zależy nam, by wszystko poszło zgodnie z planem. Czasami jednak nie życie to uniemożliwia. Pewną pannę młodą niedługo przed ślubem spotkała ogromna tragedia, która rzuciła cień na jej ważny dzień.

Para młoda nakarmiła weselnych gości nietypowym jedzeniem, fot. TikTok/thomasbillaudeau
27.09.2023 11:17 Nie mieści się w głowie, co podała para młoda na weselu zamiast normalnego jedzenia. Ludzie aż zaczęli krzyczeć

Ślub i wesele są bardzo często niezwykle ważnymi chwilami w życiu młodej pary. Nic zatem dziwnego, że wielu osobom bardzo zależy na tym, by wszystko było idealnie i nie boją się poświęcić na to wielkich środków finansowych. Niektórzy mają jednak mniej konwencjonalne podejście do tego dnia. 

Ślubne tradycje czasami nie idą zgodnie z planem, fot. Canva/Xrobak, Getty Images, TikTok/danaenaildesigner
25.09.2023 21:44 Wyszli z kościoła i wpadli szał! Zaczęli w nich rzucać, pan młody musiał się chować pod welonem. Nagranie hitem

Ślub jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu państwa młodych. Nic zatem dziwnego, że chcąc mieć pamiątkę z tego wyjątkowego dnia towarzyszą im fotografowie i kamerzyści. W dobie smartfonów nie brak jednak także gości, który starają się uchwycić na swoich urządzeniach najważniejsze chwile z uroczystości. 

suknia ślubna
06.08.2023 21:19 Kupiła używaną suknię ślubną. Po czasie uznała, że była przeklęta! Porażające, co zobaczyła gdy podniosła falbanę

Większość szykujących się do zamążpójścia kobiet spędza długie miesiące na dopracowywaniu swojej sukni ślubnej. Są jednak takie, które wolą nieco na tym procesie oszczędzić, dlatego kupują je z drugiej ręki. Pewna tiktokerka twierdzi, że skończyło się to dla niej fatalnie.

ślub
18.07.2023 19:37 "Najgorszy koszmar". Nagrało się, co na ślubie zrobiła gościni, pary młodej raczej to nie ucieszyło

Ślub to ogromne przedsięwzięcie. Choć każda para marzy o tym, by wszystko wyszło idealnie, często nawet z powodów niezależnych od niej może dojść do wpadek. Fotograf ślubna opowiedziała na TikToku o tym, jakie zachowania mogą zrujnować ten wyjątkowy dzień i pamiątki, które po nim pozostają.

zaproszenie ślubne
09.05.2023 18:44 Spojrzała na zaproszenie ślubne i odebrało jej mowę. O to poprosiła para młoda, "przesada"

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej osoby, która chce go wziąć. Niektóre pary na dzień ceremonii mają szczególne życzenia. Jeden z zaproszonych gości po przeczytaniu treści zaproszenia ślubnego stwierdził, że jedno z życzeń jest zdecydowaną przesadą.Kobieta postanowiła podzielić się zaproszeniem, które otrzymała w sieci. Nie mieściło jej się w głowie to, co zostało tam zawarte.

ślub na Słowacji
26.04.2023 12:32 Policja musiała przerwać ślub! Szokujące sceny wprowadziły w osłupienie, tego dopuściła się para młoda

W słowackim Trebiszowie policja przerwała ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego. Parą młodą byli 26-letnia Słowaczka oraz 39-letni Marokańczyk. Oboje mogą być mocno zaskoczeni interwencją służb.Akcja nosiła kryptonim “Bride”. Funkcjonariusze przeprowadzili ją, ponieważ ich zdaniem małżeństwo, które zamierzały zawrzeć dwie osoby, miało być fikcyjne. 

Para młoda
24.04.2023 18:32 Wzięli ze sobą ślub po 2 tygodniach znajomości. Nie mieści się w głowie, co teraz przeżywają

Romantyczne, wręcz filmowe historie nie zdarzają się w prawdziwym życiu często. Jednak dwójka Amerykanów napisała scenariusz, który mało kto by wymyślił. Danielle i Gunnar wzięli ślub zaledwie po… 2 tygodniach znajomości. Wiele osób twierdziło, że ich małżeństwo nie potrwa długo i para rozwiedzie się równie szybko, jak się pobrała. Nic bardziej mylnego, są oni nadal razem i twierdzą, że nigdy nie byli szczęśliwsi. 

None
19.04.2023 10:01 Moda ślubna 2023 – jakie są trendy w tym roku?

Moda ślubna to jeden z najważniejszych aspektów przygotowań do ślubu. Zarówno panna młoda, jak i pan młody pragną wybrać wyjątkową i odpowiednią kreację, która doskonale sprawdzi się w tym dniu. Suknia ślubna musi przede wszystkim być efektywna, ale również wygodna. Z kolei garnitury na wesele także powinny posiadać kilka ciekawych cech. Dowiedz się więcej na co warto zwrócić uwagę w poniższym artykule. Suknie ślubne – jakie są trendy?Garnitury ślubneDodatki do stylizacji

Marta Manowska
27.11.2021 20:10 Marta Manowska opublikowała zdjęcie ze ślubu. „Szczęśliwi. Wzruszeni. Jedziemy świętować”

Marta Manowska, dziennikarka i prowadząca program „Rolnik szuka żony” opublikowała zdjęcie ze ślubu. Fani nie mogą wyjść z zachwytu. „Jedziemy świętować” – napisała kobieta na Instagramie. Marta Manowska prowadzi wiele programów telewizyjnych, m.in. „Sanatorium miłości” i The Voice Senior”. Szczególnie sławna stała się dzięki show „Rolnik szuka żony”, emitowanym na TVP1 od 2014 roku. Właśnie opublikowała zdjęcie ze ślubu.

Panna młoda
04.09.2021 00:38 Rodzina pana młodego nie przyszła na ślub. Wszystko przez suknie panny młodej

Panna młoda musi przed ślubem dokonywać wielu trudnych wyborów. Jednym z nich jest wybranie tej idealnej kreacji na uroczystość. Jak wybrać suknię ślubną? Na pewno nie tak, jak zrobiła to kobieta z poniższej opowieści! Portal thesun.co.uk opublikował niewesołą historię pewnej panny młodej. Kobieta opowiedziała o tym, co spotkało ją na własnym ślubie. Okazało się, że nie przyszła na niego większość rodziny pana młodego! Czemu teściowa i siostry jej męża nie zjawiły się na ślubie? Poszło o suknię ślubną, na jaką zdecydowała się kobieta. Co mogło być nie tak z niewinną sukienką, że wywołała aż taką aferę?

zdjęcie
02.12.2020 13:42 Zmarła kilkanaście dni przed ślubem. Tuż po tragedii partner znalazł w jej telefonie zdjęcie, które nim wstrząsnęło

Kobieta zmarła kilkanaście dni przed swoim ślubem kościelnym. Tuż po tragedii jej partner postanowił uporządkować rzeczy po zmarłej ukochanej. Wtedy właśnie znalazł jej telefon ze zdjęciem, na którym dziewczyna pozowała w sukni ślubnej. Mężczyzna nie mógł powstrzymać łez, o wszystkim napisał na Facebooku. Byłem zdruzgotany i szczęśliwy. Łzy spływały mi po policzkach… Z tego artykułu dowiesz się: Jak doszło do śmierci kobiety W jaki sposób mężczyzna znalazł zdjęcie Dlaczego wywołało ono w nim tyle emocji John i Michelle poznali się jeszcze w szkole średniej. Wtedy ich związek nie przetrwał próby czasu i wraz z zakończeniem liceum para się rozeszła. Jednak później dane im było spotkać się jeszcze raz.

Agnieszka
11.09.2020 21:17 Najgorszy wiek na ślub. Jeżeli wtedy planujesz się pobrać, możesz mieć pewność, że szybko się rozwiedziesz

Ślub to bez wątpienia jedna z najważniejszych decyzji w życiu człowieka, choć – wbrew powszechnym twierdzeniom – nie na całe życie, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba rozwodów. Pojawiły się właśnie statystyki, które pokazują, w jakim wieku lepiej małżeństwo sobie odpuścić, bo istnieje dużo prawdopodobieństwo, że zakończy się rozstaniem. Wbrew utartym opiniom ślub nie jest decyzją na całe życie. Gdyby tak było nie byłoby rozwodów, bądź ich liczba byłaby śladowa. Tymczasem wcale tak nie jest, o czym najlepiej świadczą statystyki Głównego Urzędu Statystycznego (GUS) przywołane przez Katolicką Agencję Informacyjną. Jeszcze w 1980 roku rozwodów w Polsce było niespełna 40 tys., dekadę później 42,4 tys., a w 2000 roku – 42,7 tys. Ale już w 2010 roku rozwiodło się blisko 20 tys. par więcej (61,3 tys.), a w ubiegłym roku aż 65,3 tys.

panna młoda
01.05.2020 12:30 Panna młoda doprowadziła do płaczu swojego przyszłego męża. Niczego się nie spodziewał

Byli szczęśliwą parą, która postanowiła się pobrać. Wszystko było już przygotowane, młodzi na miejscu, goście już czekają. Nikt nie mógł przewidzieć tego, co zaraz miało się stać. Wideo, które zostało nagrane, jest wprost niewiarygodne. Pan młody zalał się łzami.Panna Młoda doprowadziła do płaczu swojego przyszłego męża. Kobieta w dniu ślubu wręczyła mu coś, co wywołało morze łez. Wideo z całego zajścia trafiło do sieci, ludzie nie mogą uwierzyć w finał tej historii.