Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Baba Wanga

Baba Wanga

Baba Wanga o przyszłości w 2024 roku, fot. YouTube/HISTORY
02.12.2023 14:00 Baba Wanga o przyszłości w 2024 roku. Lepiej usiądźcie, jej słów nikt się nie spodziewał. Wieści o władzy szokują

Pod koniec każdego roku sieć zalewają artykuły na temat przepowiedni znanych mistyków i jasnowidzów, którzy starają się przewidzieć, co może czekać ludzkość w kolejnym roku. Wśród tych osób można wymienić między innymi Babę Wangę.

Przepowiednie Nostradamusa 2019. Ludzie powinni się bać?
19.01.2019 16:41 Przepowiednie Nostradamusa 2019. Ludzie powinni się bać?

Przepowiednie Nostradamusa 2019 już wzbudzają spory niepokój, chociaż mamy dopiero styczeń. Czy rzeczywiście jest się czym przejmować? Sprawdź, co Nostradamus przewidział dla nas w obecnym roku. Ludzie powinni się bać? Kiedy zaczyna się nowy rok, z całego świata zaczynają płynąć informacje na temat rozmaitych przewidywań i proroctw. Wśród ich autorów są zarówno osoby, których nie ma z nami od kilkuset lat, inni wciąż żyją i nieźle trzymają. Przepowiednie Nostradamusa 2019 nie nastrajają zbyt optymistycznie. XVI-wieczny uczony zostawił dość niejasne wskazówki odnośnie do tego, czego możemy się spodziewać. A wy jak zrozumieliście jego słowa?