Lelum.pl > Bałtyk

Bałtyk

Druzgocące informacje po tragedii na promie
06.07.2023 09:35 "Jesteśmy wstrząśnięci". Z Pauliną działo się coś złego? Druzgocące informacje po tragedii na promie

Tragedia na promie z Gdyni do Szwecji wstrząsnęła Polską. Na pełnym morzu za burtę wypadły dwie osoby – Paulina i jej 7-letni syn Lech. Niestety kolejnego dnia media obiegła wiadomość, że kolejnego dnia oboje zmarli w szpitalu, do którego trafili po wyłowieniu z wody. Osoby interesujące się sprawą wciąż zadają sobie pytanie, co i dlaczego wydarzyło się na promie. 

Prom Stena Line
05.07.2023 13:22 Widziała Paulinę Sz. i jej syna chwilę przed tragedią na Bałtyku. Ujawniła, co robiła kobieta

Media wciąż donoszą o nowych informacjach w sprawie wypadku, który wydarzył się 29 czerwca na pokładzie promu Stena Spirit. Wówczas na środku Bałtyku 7-letnie dziecko wpadło do wody, a zaraz za nim do morza rzuciła się matka. Dziennikarzom udało się właśnie porozmawiać z kolejną pasażerką promu, która płynęła razem z Pauliną Sz. i Leszkiem. 

Pasażerka promu Stena Spirit ujawniła kulisy poszukiwań matki i chłopca, którzy wypadli za burtę
03.07.2023 16:06 Dramatyczne szczegóły poszukiwań matki i dziecka z promu Stena Spirit. "Smutne i godne ubolewania"

Kilka dni temu media obiegła smutna informacja o tragedii, do której doszło na promie płynącym z Gdyni około 100 kilometrów od brzegu Szwecji. Podczas rejsu za burtę wypadła kobieta i jej syn. Choć udało się ich wyłowić, medycy nie byli w stanie przywrócić ich czynności życiowych.Kierowniczka akcji ratunkowej podzieliła się szczegółami całego przedsięwzięcia.  

Jeden z pasażerów promu dostrzegł coś w wodzie w czasie tragedii
03.07.2023 12:19 Wstrząsające, co w wodzie dojrzał świadek. Teraz wszystko wyszło na jaw, to kluczowa wiadomość ws. tragedii na promie?

Kilka dni temu doszło do tragedii na promie płynącym z Gdyni do Karlskrony w Szwecji. Około 100 kilometrów od brzegu, do którego miał dopłynąć za burtę wypadła 36-letnia kobieta i jej 7-letni syn. Po uratowaniu z wody, rodzina trafiła do szpitala, gdzie zmarła kolejnego dnia. Początkowe doniesienia o przyczynach wypadku były całkiem inne, ale obecnie śledczy skłaniają się ku hipotezie, że doszło do zabójstwa dziecka i samobójstwa matki. 

Internauci komentują tragedię na promie
02.07.2023 13:32 Wstrząsające, co teraz mówią ws. tragedii na promie. "Najgorsza z możliwych hipotez"

Kilka dni temu media obiegła tragiczna wiadomość o śmierci 7-letniego chłopca i jego matki. Dzień wcześniej wypadli oni za burtę promu płynącego z Gdańska do Szwecji. Do niespodziewanej tragedii doszło około 100 kilometrów od jej skandynawskiego kraju. Akcja ratunkowa trwała około godziny i w końcu udało się wyciągnąć z wody zarówno matkę, jak i chłopca. Niestety kolejnego dnia pojawiła się informacja, że żadne z nich nie przeżyło. 

Stena Line ujawnił prawdę o wypadku kobiety i jej syna
01.07.2023 07:13 Stena Line przerwała ciszę ws. tragedii matki i dziecka na Bałtyku. Przewoźnik ujawnił, jak to wszystko wyglądało

Wczoraj media obiegła tragiczna wiadomość. Około 100 kilometrów od brzegu Szwecji z promu płynącego z Gdańska do morza wpadła 36-letnia kobieta i jej 7-letni syn. W czasie akcji ratunkowej oboje zostali wyłowieni z wody, a na pokładzie śmigłowca udzielono im pierwszej pomocy i szybko przetransportowano do szpitala. Mimo wysiłków lekarzy zmarli kolejnego dnia. Firma Stena Line wydała oświadczenie w sprawie.

Zawał na pokładzie promu
30.06.2023 21:40 Wczoraj z pokładu Stena Spirit wypadła matka z dzieckiem. Dzisiaj koszmar na pokładzie Stena Estelle na Bałtyku

Wczoraj media obiegła informacja o tragicznym wypadku z udziałem matki i 7-letniego chłopca, którzy wpadli do Bałtyku z pokładu promu płynącego do Gdańska. W akcji ratunkowej wzięły udział śmigłowce, ale mimo wyłowienia obojga, matka i syn zmarli kolejnego dnia w szpitalu. Kolejnego dnia doszło do następnego dramatu na pokładzie innego promu.

Kobieta i dziecko wypadki za burtę promu
30.06.2023 18:27 Pasażer promu, z którego wypadła matka z dzieckiem miał włączoną kamerę. Jest nagranie, rozpaczliwe co na nim słychać

29 czerwca na Bałtyku doszło do tragedii. Z pokładu promu płynącego ze Szwecji do Gdańska do wody wpadła matka i jej 7-letni syn. Mimo szybkiego wszczęcia alarmu i akcji ratunkowej, która zakończyła się sukcesem, oboje zmarli kolejnego dnia w szpitalu, gdzie zostali przetransportowani po wyciągnięciu z wody. W sieci pojawiło się nagranie z pokładu promu. Jaki komunikat usłyszeli pasażerowie po wpadnięciu kobiety z dzieckiem do wody?

prom
30.06.2023 17:28 Widziała moment wyłowienia matki i dziecka z Bałtyku. Pasażerka promu ujawnia wstrząsające szczegóły

Wciąż ustalane są szczegóły tragedii, która wydarzyła się na Bałtyku. Kobieta i jej 7-letnie dziecko wypadli za burtę promu płynącego z Gdyni do Karlskrony. Niestety oboje nie przeżyli tego zdarzenia. Do sieci trafiło nagranie z akcji ratunkowej.Materiały udostępnił portal „Trojmiasto.pl”. Na jednym z nich można dostrzec, jak załoga śmigłowca wydobywa z wody nieprzytomną, ale jeszcze wtedy żyjącą Polkę. Świadkowie relacjonują, że służby zadziałały bardzo sprawnie.

Dorota Wellman
20.08.2020 23:48 Dorota Wellman ostro o plażowiczach nad Bałtykiem. „Rechoczą obleśnie i robią niestosowne uwagi”

Dorota Wellman od lat przyciąga do siebie rzeszę widzów. Sympatyczna dziennikarka tym razem postanowiła wypowiedzieć się na temat polskich plażowiczów. Niestety nie miała nic miłego do powiedzenia. Z jej ust padły szokujące słowa. Według niej w Grecji jest całkowicie inaczej. Prowadząca Dzień Dobry TVN nie owijała w bawełnę. Dorota Wellman jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Przez wiele lat cieszy się sympatią widzów, głównie dzięki swojej otwartości i szczerości. Tym razem wypowiedziała się na temat plażowiczów spędzających czas nad Bałtykiem. Według niej, pokazując się w kostiumie kąpielowym nad polskim morzem, narażamy się na drwiny, w Grecji natomiast jest całkowicie inaczej.