Lelum.pl > Bracia Golec

Bracia Golec

Bracia Golec
03.06.2023 13:33 Bracia Golec w końcu pokazali prawdziwą twarz. Seria zdjęć hula po sieci, grzeczni to oni nie są

Bracia Golec w zeszłym tygodniu porwali publiczność podczas sopockiego Polsat SuperHit Festiwal. Mimo tego nie zwalniają tempa i dalej koncertują. Zajmują się także prowadzeniem mediów społecznościowych, w których umieścili zaskakującą serię zdjęć.Golcowie od lat stanowią o sile polskiej sceny muzycznej i są uwielbiani przez fanów w całym kraju. Ich specyficzny góralski akcent, którego czasem używają w utworach, pokochały tłumy.

bracia Golec
27.03.2023 12:26 Wielkie święto, mama braci Golec świętuje urodziny. Dopiero teraz widać uderzające podobieństwo

Bracia Golec mają powody do świętowania. Ich mama obchodzi 84. urodziny. Bliźniacy zamieścili z tego powodu zdjęcie w mediach społecznościowych. Trzeba przyznać, że w rodzinie widać duże podobieństwo. Golcowie specjalizują się w łączeniu elementów tradycyjnej, góralskiej muzyki z nurtem współczesnym. Od lat są kojarzeni właśnie z takim gatunkiem. Fani uwielbiają ich za te brzmienia oraz za wspaniałą grę na trąbce.

Katarzyna Golec
09.03.2023 20:22 Katarzyna Golec wyznała swoje żale. Jej wpis dał wiele do myślenia, "strasznie to smutne"

Katarzyna Golec nie kryje swojego oburzenia. Żona Pawła Golca jest zawiedziona sytuacją, jakiej doświadczyła podczas swojej ostatniej wizycie w teatrze. Na swoim profilu na Instagramie opisała, co wydarzyło się na sali.Ukochana członka zespołu Golec uOrkiestra z wykształcenia jest aktorką lalkarką. Teraz wyznała, co najbardziej irytuje ją w zachowaniu osób zasiadających na widowni podczas jej spektakli.

Bracia Golec
25.12.2022 15:23 Bracia Golec pokazali zdjęcie z żonami. Tym razem to nie Edyta skradła show, wszyscy patrzą na Katarzynę

Święta Bożego Narodzenia to idealny czas na spotkania z rodziną i pielęgnowanie więzi z bliskimi. Wiedzą o tym doskonale bracia Golec, którzy zaskoczyli fanów pięknymi efektami swojej najnowszej rodzinnej sesji zdjęciowej. Muzycy zapozowali razem ze swoimi ukochanymi żonami. Podczas gdy Edyta Golec jest doskonale znana szerszej publiczności, bo od wielu lat występuje u boku swojego męża Łukasza, uwagę fanów zwróciła żona Pawła – Katarzyna.

bracia Golec Andrzej Duda
11.11.2022 12:58 Andrzej Duda wręczył odznaczenia państwowe braciom Golec i Janowi Pietrzakowi

Z okazji dzisiejszego Święta Niepodległości odbyły się specjalne uroczystości, podczas których złożono kwiaty przed pomnikiem bohaterów narodowych i wręczono honorowe oznaczenia. Wśród nagrodzonych pojawili się również bracia Golec. Jak co roku, z racji przypadającego dziś 11 listopada, mogliśmy zobaczyć, jak przedstawiciele naszego państwa czczą poległych w obronie kraju oraz oddają hołd bohaterom narodowym. Po oficjalnym złożeniu kwiatów i wizycie przy pomniku Ojców Niepodległości doszło do uroczystego spotkania w Belwederze, podczas którego prezydent Andrzej Duda wręczył odznaczenia i ordery. Czym zostali uhonorowani nasi góralscy muzycy?

Bracia Golec
20.10.2022 22:55 Wielki rodzinny zjazd u Golców. Zabawa może trwać nawet 3 dni, wyjawili tajemnicę uroczystości

Bracia Golec swoimi góralskimi rytmami cały czas zachwycają słuchaczy podczas występów na żywo. Choć od założenia zespołu minęło już ponad 20 lat, nadal regularnie koncertują po całym kraju. Niedługo zrobią sobie małą przerwę na rodzinne świętowanie. O radosnych nowinach poinformowała Edyta Golec przy pomocy mediów społecznościowych. Muzyczna rodzina będzie musiała wziąć chwilowy urlop, by spotkać się z bliskimi na tradycyjnym zjeździe. Świętowanie może trwać nawet 3 dni.

Edyta Golec
07.10.2022 10:18 Konflikt pomiędzy braćmi Golec, przestali się dogadywać? Powodem córka Pawła

Bracia Golec przez wielu wciąż traktowani są jak jedność. Wynika to nie tylko z podobieństwa muzyków, ale również ich wieloletniej współpracy zawodowej. Okazało się jednak, że bracia bardzo się od siebie różnią i zdarzają się między nimi spory. Jeden z nich może dotyczyć córki Pawła. Co na to Łukasz i Edyta Golec? Członkowie grupy Golec uOrkiestra i jednocześnie bracia bliźniacy Łukasz i Paweł mają ze sobą bardzo dobry i bliski kontakt. Teraz wyszło na jaw, że istnieją również sprawy, które potrafią poróżnić pracujących ze sobą od 1998 roku muzyków. Jednym z nich jest ewentualna przyszłość córki Pawła – Mai.

Edyta Golec
01.08.2022 20:33 Właśnie wydał się wielki sekret braci Golców. Łukasz i Paweł potrzebują od siebie odpocząć

Ostatnio Edyta Golec zdradziła, gdzie spędza rodzinne wakacje. Wraz z mężem i dziećmi wypoczywają w Czarnogórze, a fani zaczęli się zastanawiać, gdzie jest drugi z braci. Nieoczekiwanie media obiegła zaskakująca informacja. Okazuje się, że Łukasz i Paweł postanowili od siebie odpocząć. Najpopularniejsi bliźniacy w polskim show-biznesie niemal od ćwierćwiecza występują na scenie, łącząc oszałamiającą karierę z życiem rodzinnym. Żoną Łukasza została Edyta Golec, altowiolistka i niekwestionowany diament kapeli. Małżeństwo Pawła z Katarzyną, choć nieco mniej medialne, również wzbudza wiele zainteresowania.

08.02.2022 09:28 Edyta Golec pokazała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Gwiazda ma powód do świętowania

Edyta Golec od wielu lat razem ze swoim mężem Łukaszem i jego bratem Pawłem tworzy znany zespół Golec uOrkiestra. Niedawno wokalistka podzieliła się zaskakującym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie. Edyta Golec dodała wzruszający post na swój profil w social mediach. Na fotografii zamieszczonej na profilu artystki widać ciążowy brzuszek gwiazdy. Wokalistka i jej mąż mają niemały powód do świętowania.

17.09.2021 13:07 Wielka radość w rodzinie Golców. Edyta i Łukasz świętują kolejną rocznicę

Edyta Golec, żona jednego z pary najbardziej rozpoznawalnych bliźniaków w Polsce, zamieściła w mediach społecznościowych niezwykły post. W ten sposób uczciła kolejną już rocznicę ślubu z mężem. Opublikowane przez wokalistkę słowa mogą być wskazówką dla wielu małżonków (i nie tylko).

Bracia Golec
06.07.2021 23:55 Rząd wsparł braci Golec kwotą 1,5 mln zł. Łukasz Golec opowiedział, co robili podczas pandemii

Większość Polaków doskonale pamięta sytuację z końca ubiegłego roku, jak bracia Golec zostali wsparci przez rząd kwotą ponad 1,5 miliona złotych. Łukasz Golec opowiedział, jak spędzili czas pandemii. Udało mu się pomalować płot i wyremontować dach w swoim domu, a poza tym dużo czasu spędził z bratem w studiu. Już wkrótce ukażą się ich dwie płyty. Wsparcie dla braci Golec niekoniecznie spodobało się Polakom, gdyż pieniądze w głównej mierze powędrowały do milionerów z ich kieszeni. Golcowie również prężnie działają w swojej fundacji.

córka
07.04.2021 19:51 Córka Pawła Golca opublikowała zdumiewające nagranie. Maja ma wielki talent

Bracia Golec mają najlepsze lata kariery muzycznej i sławy w show-biznesie za sobą, jednak wiele wskazuje na to, że tradycja rodzinna w odniesieniu do muzyki zostanie podtrzymana. Córka Pawła Golca po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny talent wokalny. Opublikowała na TikToku nagranie, którym oczarowała niejednego internautę. Jakiś czas temu bracia Golec zostali mocno skrytykowani za przyjęcie dużej sumy pieniędzy z Funduszu Wsparcia Artystów. Ich kariera została przyhamowana z powodu pandemii koronawirusa. Natomiast córka Pawła Golca robi karierę w internecie i udowadnia, że ma zadatki na wspaniałą piosenkarkę.

14.03.2021 18:14 Żona Łukasza Golca nie poznaje męża. Kobieta ma problem

Edyta Golec, żona Łukasza Golca, jednego ze słynnych muzycznych braci bliźniaków, ujawniła, na jaki natrafia często problem. Okazuje się, że ten sam kłopot ma nie tylko ona, ale również i jej dzieci. Jak się okazało, mimo że od lat Edyta Golec żyje w związku ze swoim mężem, ma problem w rozpoznaniu go. Wyszło na jaw, że zdarza jej się pomylić go z bratem bliźniakiem. Przyznała się do tego dopiero po tym, jak jeden z internautów zadał jej pytanie: Myli czasami pani ze sobą braci Golec?

22.12.2020 18:02 Serca braci Golec przepełnione smutkiem. Niestety, wszystkie plany legły w gruzach, świąt nie da się już uratować

Bracia Golec mają bardzo dużą rodzinę. Pandemia koronawirusa sprawiła, że niestety nie będą mogli spędzić świąt Bożego Narodzenia, jak każdego roku. Co prawda problem nie dotyczy tylko ich, ale także wszystkich rodzin w Polsce i na świecie. Jeden z braci podzielił się na Facebooku swoimi odczuciami na temat nadchodzących świąt. Ich serca są przepełnione smutkiem. Popularni bracia Golec mają świadomość, że tegoroczne święta Bożego Narodzenia będą całkowicie inne niż w poprzednich latach. Każdego roku był to dla nich wyjątkowy czas, w którym gromadzili się tłumnie z rodziną, by uczcić narodziny Pana. Niestety w tym roku nie będzie im to dane, o czym opowiedział Paweł Golec na Facebooku.

bracia golec
21.11.2020 17:16 Spektakularny dom jednego z braci Golec. Już od zewnątrz można poczuć luksus, środek robi jeszcze większe wrażenie

Bracia Golec szybko znaleźli się w centrum uwagi tuż po tym, jak Polacy dowiedzieli się, że muzycy mają być beneficjentami wsparcia finansowego Ministerstwa Kultury. Jak się okazuje, artyści z Podhala mieszkają w spektakularnych warunkach. Wnętrze domu Łukasza i jego żony zachwyca bogactwem. Łukasz i Edyta Golcowie utrzymują kontakt z fanami także za pośrednictwem Instagrama. Małżeństwo udostępniło wiele zdjęć ze swojego domu, dzieląc się rodzinnymi chwilami. Taka posiadłość naprawdę zachwyca, oczywiście, jak możemy się spodziewać, dom jest pełen drewna i folkloru.

bracia golec
17.11.2020 19:16 Bracia Golec wydali pilne oświadczenie. Chodzi o ich dzieci i żony, nie jest dobrze

Bracia Golec zdecydowali się wydać oficjalne oświadczenie w sprawie krytyki, która na nich spłynęła, w związku z przyznanym muzykom dofinansowaniem od rządu. Z uwagi na straty związane z epidemią Ministerstwo Kultury zdecydowało się przyznać braciom rekordowe niemal 1,9 mln zł pomocy. Bracia apelują: – Zwracamy się z gorącą prośbą o uszanowanie naszej rodziny i niezastraszanie naszych dzieci, żon oraz wszystkich współpracujących z nami osób. 14 listopada 2020 roku na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pojawiła się lista artystów, którzy zostaną objęci dofinansowaniem od rządu z powodu strat związanych z pandemią koronawirusa. Bracia Golec znaleźli się na jej szczycie z przyznaną kwotą 1 894 670 złotych. Okazuje się, że ich rodzina była z tego powodu zastraszana.

bracia golec
13.05.2020 00:30 Bracia Golec zabrali głos. Podjęli decyzję, nie mogli odmówić samemu prezydentowi

Ostatnio internet zalała fala krótkich nagrań opatrzonych podpisem #Hot16challenge. Nie jest to pierwszy raz, kiedy w sieci pojawiają się tego typu materiały, jednak wcześniej ich założenie było zazwyczaj czysto rozrywkowe. Tym razem akcja ma szczytny cel, jakim jest wsparcie pracowników służby zdrowia. Już wiele znanych osobistości wzięło udział w tej inicjatywie, w tym sam Prezydent Andrzej Duda, który nominował między innymi Braci Golec.Bracia Golec odpowiedzieli na nominację samego prezydenta, który zaprosił ich do podjęcia wyzwania. Łukasz i Paweł już zadeklarowali, że podniosą rzuconą rękawicę i już wkrótce w sieci pojawi się ich wersja #Hot16challenge. Fani nie mogą już doczekać się utworu, powstałego w ramach słynnej akcji, której celem jest wsparcie pracowników służby zdrowia w czasie epidemii koronawirusa.

Bracia Golec
06.02.2020 12:46 Bracia Golec w życiu kierują się jedną rzeczą, nigdy nie żałowali. Ich podejście jest dziś niespotykane

Bracia Golec na polskiej scenie muzycznej goszczą od ponad 20 lat. Tak imponujący staż w show-biznesie przyczynił się do tego, iż mają pełną świadomość, jak zgubna potrafi być sława i rozpoznawalność. Właśnie dlatego w życiu kierują się jedną rzeczą, której nigdy nie pożałowali. Wyjątkowego podejścia do życia mógłby uczyć się od nich każdy z nas. Mimo że Łukasz i Paweł Golcowie mają za sobą ponad dwie dekady spędzone na scenie, w dalszym ciągu zaskakują swoich słuchaczy, a na ich koncertach pojawiają się tłumy. Dorobek artystyczny, którym mogą się poszczycić bracia Golec, przyczynił się do ukształtowania wyjątkowego i niepowtarzalnego podejścia do życia. 44-latkowie mają jedną misję, którą za wszelką cenę starają się realizować.

bracia golec
28.12.2019 11:46 Mało kto wie, że bracia Golec mają rodzeństwo. Słynni bliźniacy cenią rodzinne więzi

Bracia Golec mają w rodzeństwie ogromne oparcie. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że Łukasz i Paweł Golcowie nie byli jedynymi dziećmi w domu. Słynni bliźniacy cenią rodzinne więzi. Mimo że sami zdążyli już się ożenić, a nawet doczekali się dzieci, pozostają w nieustannym kontakcie z pozostałymi najbliższymi. Czym zajmują się pozostali członkowie góralskiego klanu? Ta informacja może wywołać niemałe zaskoczenie wśród fanów zespołu Golec uOrkiestra, ale Łukasz i Paweł to nie jedyni Bracia Golec – rodzeństwo woli pozostawać w cieniu sławnych bliźniaków. Chociaż z całej rodziny tylko oni zdobyli sławę, która wykroczyła poza granice kraju, bliscy nie zazdroszczą im sukcesu. Wręcz przeciwnie — dokładają wszelkich starań, żeby wesprzeć muzyków w ich działaniach. Jeden dzień w roku jest dla nich szczególny. Choćby się paliło i waliło, muszą spędzić go wspólnie. Który?

bracia golec
30.10.2019 21:57 Mama braci Golec wydaje solową płytę! Przebije swoich słynnych synów?

Mama braci Golec wydaje debiutancką płytę! Wielkie przygotowania wciąż trwają, a album już niebawem trafi do sprzedaży. 80-latka zaśpiewa wiele niepublikowanych dotąd utworów, w przedsięwzięciu pomogli jej ukochani synowie. Czy pani Irena przebije swoich synów, słynnych bliźniaków? Bracia Golec nigdy nie ukrywali, że mama jest dla nich najważniejsza. To ona po śmierci męża samotnie wychowywała ich i jeszcze dwójkę pociech. Swoją wdzięczność okazują jej na wszelkie sposoby. Niedawno zafundowali jej wycieczkę do Egiptu i zadedykowali utwór Górą ty. Teraz pomogli jej spełnić marzenie o własnej płycie!

Bracia Golec
05.10.2019 14:08 Bracia Golec nie przestają się uśmiechać. Mają powody do wzruszeń i radości

Bracia Golec nie przestają się uśmiechać! Nic dziwnego, w końcu mają wyjątkowe powody do wzruszeń i radości. Już niebawem spotkają się z całą rodziną. Szykuje się huczna zabawa do samego rana! Październik będzie wyjątkowym miesiącem dla sympatycznych muzyków. Bracia Golec szykują rodzinną biesiadę na sto pięćdziesiąt osób, która potrwa aż trzy dni! Z jakiej okazji będą świętować? Okazuje się, że mają niezwykle ważny powód.

Bracia Golec rodzice
13.08.2019 15:02 Rodzice Braci Golców nie spodziewali się bliźniąt. „Mieliśmy być córeczką, a tu niespodzianka!”

Bracia Golec: rodzice nie spodziewali się bliźniąt. Bez wątpienia są najpopularniejszymi braćmi w Polsce, a okazuje się, że nie było ich nawet w planach. W jednym z wywiadów jeden z braci zdradził, że mieli być dziewczynką. Mieliśmy być córeczką, a tu niespodzianka, zdradził Paweł Golec na łamach Faktu. Bracia Golec istnieją na polskim rynku muzycznym już od ponad 20 lat. Trudno byłoby sobie wyobrazić muzykę folkową, bez słynnych bliźniaków, jednak jak się okazuje, miało wcale ich nie być. Bracia Golec: rodzice nie spodziewali się bliźniąt, a jedynie córeczki. Po latach jeden z braci zdradził rodzinną tajemnicę.

Bracia Golec
03.08.2019 13:22 Pochodzenie Braci Golec napawa ich dumą! Gdzie dorastali?

Bracia Golec: pochodzenie słynnych bliźniaków sprawia, że czują dumę. Dzięki ich działalności bliskie im strony wszystkim Polakom znane są ze wspaniałej kultury. Bracia Golec koncertują na całym świecie, ale gdzie teraz mieszkają? Znamy odpowiedź na to pytanie! Bracia Golec: pochodzenie Łukasza i Pawła Golców nigdy nie było tajemnicą. Obaj są dumni ze swoich korzeni. Beskid Żywiecki to ich miejsce na ziemi, którego za nic nie chcieliby opuścić. Zaproponowano im nawet… napisanie doktoratu na temat folkloru tego miejsca! Jak im poszło? Sprawdziliśmy u źródła!