Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dziewczynka

Dziewczynka

parking
08.06.2023 17:33 Podeszła do samochodu i przeżyła największy szok w życiu. Martwa roczna dziewczynka, ojciec o niej zapomniał

Do bardzo przykrej sytuacji doszło we Włoszech. Roczna dziewczynka zmarła przez nieostrożność swojego taty. Na jego głowie było zawiezienie jej do żłobka, a mama miała ją stamtąd odebrać. Gdy dotarła na miejsce, okazało się, że jej córka tego dnia nie pojawiła się w placówce.Wszystko wydarzyło się w Rzymie w trwającym tygodniu. Mężczyzna jest żołnierzem, a żłobek znajduje się niedaleko jego koszar, więc wszystko zadziało się na małym obszarze.

dziewczynka
02.03.2023 16:22 Poruszające, o co poprosiła mamę umierająca dziewczynka. Wiedziała, że nadchodzi koniec

Pracująca w hospicjum kobieta opowiedziała, jak wygląda umieranie. Zdradziła też, o co najczęściej proszą ją pacjenci w swoich ostatnich chwilach. Życzenie jednej małej dziewczynki utknęło w jej pamięci na zawsze.Prezeska Fundacji Dom Hospicyjny w Pruszczu Gdańskim opowiedziała historię jednej ze swoich pacjentek. Umierająca dziewczynka miała nietypową prośbę do swojej mamy. Chodziło o jej pogrzeb.

Dziewczynka
01.03.2023 19:25 Zabójstwo 9-miesięcznej dziewczynki. Prokurator żąda dożywocia dla matki

Zakończył się proces 40-letniej mieszkanki Olecka w woj. warmińsko-mazurskiego, która przed kilkoma laty brutalnie zamordowała swoją 9-miesięczną córkę. Dziewczynka została skatowana na śmierć, winę udowodniono. Prokurator żąda dożywocia. Do tragedii doszło w czerwcu 2019 roku, rodzice zamordowanej dziewczynki zostali zatrzymani, zarówno 40-letnia Anna, jak i jej mąż Grzegorz odpowiadali przed Sądem Okręgowym w Suwałkach. Po niemal 4 latach sprawa nareszcie doczekała się finału.