Lelum.pl > Golec Uorkiestra

Golec Uorkiestra

Żona Pawła Golca poświęciła wszystko dla rodziny
27.07.2023 10:13 Tama pękła, żona Pawła Golca o rozgoryczeniu i żalu. Poświęciła wszystko dla rodziny

Paweł Golec może pochwalić się nie tylko sukcesywną karierą artystyczną, jaką rozkręcił u boku swojego brata bliźniaka Łukasza, ale również szczęśliwą rodziną. Mało kto wie, że jego żona Katarzyna Kułaczewska także zawodowo związana jest ze sceną, ale dla rodziny poświęciła swoją wielką pasję.

Katarzyna Kułaczewska szczerze o małżeństwie z Pawłem Golcem
24.07.2023 11:14 Katarzyna Kułaczewska o związku z Pawłem Golcem. Ujawniła wcześniej nie znane kulisy

Żona Pawła Golca zdecydowanie rzadziej pojawia się w mediach niż chociażby jej szwagierka Edyta Golec. Mimo to kobieta nie ukrywa, że ma ogromny wpływ na karierę swojego ukochanego. To właśnie dla rodziny Katarzyna Kułaczewska poświęciła pracę w zawodzie i swoją największą pasję.

Edyta Golec
18.04.2023 21:43 Mąż Edyty Golec nie ma cierpliwości, aby ją uczyć. Szuka nauczyciela, by realizować swój nowy plan

Fani zespołu Golec uOrkiestra są zaskoczeni najnowszym wpisem opublikowanym przez Edytę Golec na Instagramie. Nie spodziewali się takiego apelu. Okazuje się, że mąż wokalistki nie ma do niej “wystarczających pokładów cierpliwości”.Edyta Golec postanowiła poprosić o pomoc swoich wiernych fanów. W najnowszym poście na mediach społecznościowych informuje o swoim nowym planie oraz o tym, że szuka nauczyciela!

Marta Kubacka
24.03.2023 22:45 Hospitalizacja Marty Kubackiej. Golcowie zamieścili w sieci poruszający wpis

Cała Polska drży o zdrowie przebywającej w szpitalu Marty Kubackiej. Teraz głos zabrali członkowie zespołu Golec uOrkiestra, którzy wyrazili swoje wsparcie dla rodziny polskiego skoczka.Muzycy postanowili zwrócić się do Dawida Kubackiego i dać mu do zrozumienia, że w tym trudnym dla niego czasie, on i jego rodzina są otoczeni ich modlitwą

Edyta Golec
24.12.2022 23:58 Edyta Golec nie mogła dłużej milczeć. Wyjawiła, dlaczego drży z nerwów całą Wigilię, niepokojące zdarzenie

Wigilia Bożego Narodzenia wydaje się czasem oddechu i relaksu, jednak Edyta Golec ma powody do niepokoju. Zdradziła, że jest coś, co rok w rok wywołuje w niej lęk i stres. Nie jest tajemnicą, że najbardziej znane podhalańskie małżeństwo jest mocno wierzące i zagłębione w lokalnym folklorze. Mało kto wiedział jednak, że gdy w polskich domach trwa przedwigilijna gorączka, żona Łukasza Golca cała drży z nerwów, niespokojnie wyczekując pukania do drzwi.

edyta golec
24.08.2022 12:16 Edyta Golec poinformowała o wyjeździe z Polski. Już za miesiąc znana rodzina wyruszy zachwycać fanów w USA

Najsłynniejsi wykonawcy polskiej muzyki ludowej opuszczają Polskę. Edyta Golec poinformowała, że wszystko jest już gotowe. Za miesiąc kultowa uOrkiestra wyruszy za ocean, aby podbijać serca nowej publiczności. Wiemy, kto jeszcze wystąpi w USA. Tegoroczne wakacje są niezwykle intensywne dla orkiestry z Milówki. Jak przyznała Edyta Golec, muzycy skaczą „od festiwalu do festiwalu”, a kolejnym scenom wyczekującym na ich występ nie ma końca. Teraz słynnych braci czeka wielka podróż. Wszystko jest gotowe, już za miesiąc opuszczą kraj, aby zagrać przed publicznością w USA.

Edyta Golec
01.08.2022 20:33 Właśnie wydał się wielki sekret braci Golców. Łukasz i Paweł potrzebują od siebie odpocząć

Ostatnio Edyta Golec zdradziła, gdzie spędza rodzinne wakacje. Wraz z mężem i dziećmi wypoczywają w Czarnogórze, a fani zaczęli się zastanawiać, gdzie jest drugi z braci. Nieoczekiwanie media obiegła zaskakująca informacja. Okazuje się, że Łukasz i Paweł postanowili od siebie odpocząć. Najpopularniejsi bliźniacy w polskim show-biznesie niemal od ćwierćwiecza występują na scenie, łącząc oszałamiającą karierę z życiem rodzinnym. Żoną Łukasza została Edyta Golec, altowiolistka i niekwestionowany diament kapeli. Małżeństwo Pawła z Katarzyną, choć nieco mniej medialne, również wzbudza wiele zainteresowania.

Edyta Golec
20.04.2022 21:02 Wiele lat po ślubie Edyta Golec nie może rozpoznać męża

Edyta Golec podzieliła się z fanami niesamowitym wyznaniem. Wokalistka i żona Łukasza Golca wyjawiła, że pomimo upływu wielu lat wciąż zdarza jej się mylić męża z jego bratem bliźniakiem. Gwiazda zorganizowała zabawę na swoim profilu na Instagramie, podczas której zdecydowała się na szczere wyznanie. Do tej pory zdarza jej się mylić braci Golec.

Żona Łukasza Golca, Edyta Golec
11.04.2022 19:31 Przykre wieści z domu Golców. Żona Łukasza Golca ma poważne problemy zdrowotne

Żona Łukasza Golca zamieściła na Instagramie niepokojącą relację. Kobieta wyznała, że mierzy się z pewną przypadłością, która utrudnia jej normalne funkcjonowanie. Zdradziła też, jak sobie z nią radzi. Każdy fan najsłynniejszych muzyków-bliźniaków w Polsce wie, że Golec uOrkiestra to nie tylko znani bracia. Od ponad 20 lat na scenie występuje z nimi także żona jednego z artystów, która swoim talentem i urodą zdecydowanie stanowi wyjątkowy element kapeli. Edyta Golec już od najmłodszych lat była wychowywana wśród regionalnej muzyki i śpiewów, które towarzyszyły każdemu rodzinnemu spotkaniu. Altowiolistka i wokalistka dołączyła do „uOrkiestry” w 1998 roku, a już dwa lata później poślubiła jednego z braci, Łukasza, z którym doczekała się trójki dzieci: Bartłomieja, Antoniny i Piotra.

10.10.2021 18:12 Paweł Golec świętuje, pokazał rodzinne zdjęcie. Wiedzieliście, że jego córka ma już 18 lat?

Na jednym z pierwszych miejsc grona najbardziej rozpoznawalnych bliźniaków w Polsce z pewnością znajdują się twórcy kultowego zespołu Golec uOrkiestra – Łukasz i Paweł. Obecni na rodzimej scenie od ponad 20 lat bracia cieszą się niesłabnącą popularnością, od czasu do czasu dzielą się również szczegółami prywatnego życia za pośrednictwem mediów społecznościowych. W związku z 20. rocznicą ślubu z Katarzyną Paweł Golec postanowił zamieścić ostatnio na Instagramie zdjęcie. Została na nim uwieczniona także jego najstarsza córka. Trudno uwierzyć, że Maja skończyła niedawno 18 lat. Co więcej, nastolatka poszła w ślady sławnego ojca, stawia tym samym pierwsze kroki w przemyśle muzycznym.

Edyta Golec
31.08.2021 18:47 Wiemy, kim jest Katarzyna Golec. Żona muzyka szczerze o małżeństwie

Braci Golec znają chyba wszyscy Polacy. Przeboje zespołu Golec uOrkiestra śpiewane są na weselach, potańcówkach i festiwalach folkowych. Ale czy wiecie, kim są żony Łukasza i Pawła Golców? Poznajcie Katarzynę Golec! Katarzyna Golec nie pojawia się na scenie podczas koncertów, w przeciwieństwie do Edyty Golec. Kim jest żona Pawła Golca? Jak długo są małżeństwem i co ma do powiedzenia o swoim znanym, muzykalnym mężu?

córka
07.04.2021 19:51 Córka Pawła Golca opublikowała zdumiewające nagranie. Maja ma wielki talent

Bracia Golec mają najlepsze lata kariery muzycznej i sławy w show-biznesie za sobą, jednak wiele wskazuje na to, że tradycja rodzinna w odniesieniu do muzyki zostanie podtrzymana. Córka Pawła Golca po raz kolejny udowodniła, że ma ogromny talent wokalny. Opublikowała na TikToku nagranie, którym oczarowała niejednego internautę. Jakiś czas temu bracia Golec zostali mocno skrytykowani za przyjęcie dużej sumy pieniędzy z Funduszu Wsparcia Artystów. Ich kariera została przyhamowana z powodu pandemii koronawirusa. Natomiast córka Pawła Golca robi karierę w internecie i udowadnia, że ma zadatki na wspaniałą piosenkarkę.

bracia golec
17.11.2020 19:16 Bracia Golec wydali pilne oświadczenie. Chodzi o ich dzieci i żony, nie jest dobrze

Bracia Golec zdecydowali się wydać oficjalne oświadczenie w sprawie krytyki, która na nich spłynęła, w związku z przyznanym muzykom dofinansowaniem od rządu. Z uwagi na straty związane z epidemią Ministerstwo Kultury zdecydowało się przyznać braciom rekordowe niemal 1,9 mln zł pomocy. Bracia apelują: – Zwracamy się z gorącą prośbą o uszanowanie naszej rodziny i niezastraszanie naszych dzieci, żon oraz wszystkich współpracujących z nami osób. 14 listopada 2020 roku na oficjalnej stronie internetowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pojawiła się lista artystów, którzy zostaną objęci dofinansowaniem od rządu z powodu strat związanych z pandemią koronawirusa. Bracia Golec znaleźli się na jej szczycie z przyznaną kwotą 1 894 670 złotych. Okazuje się, że ich rodzina była z tego powodu zastraszana.

Bracia Golec
06.02.2020 12:46 Bracia Golec w życiu kierują się jedną rzeczą, nigdy nie żałowali. Ich podejście jest dziś niespotykane

Bracia Golec na polskiej scenie muzycznej goszczą od ponad 20 lat. Tak imponujący staż w show-biznesie przyczynił się do tego, iż mają pełną świadomość, jak zgubna potrafi być sława i rozpoznawalność. Właśnie dlatego w życiu kierują się jedną rzeczą, której nigdy nie pożałowali. Wyjątkowego podejścia do życia mógłby uczyć się od nich każdy z nas. Mimo że Łukasz i Paweł Golcowie mają za sobą ponad dwie dekady spędzone na scenie, w dalszym ciągu zaskakują swoich słuchaczy, a na ich koncertach pojawiają się tłumy. Dorobek artystyczny, którym mogą się poszczycić bracia Golec, przyczynił się do ukształtowania wyjątkowego i niepowtarzalnego podejścia do życia. 44-latkowie mają jedną misję, którą za wszelką cenę starają się realizować.

Bracia Golec
03.08.2019 13:22 Pochodzenie Braci Golec napawa ich dumą! Gdzie dorastali?

Bracia Golec: pochodzenie słynnych bliźniaków sprawia, że czują dumę. Dzięki ich działalności bliskie im strony wszystkim Polakom znane są ze wspaniałej kultury. Bracia Golec koncertują na całym świecie, ale gdzie teraz mieszkają? Znamy odpowiedź na to pytanie! Bracia Golec: pochodzenie Łukasza i Pawła Golców nigdy nie było tajemnicą. Obaj są dumni ze swoich korzeni. Beskid Żywiecki to ich miejsce na ziemi, którego za nic nie chcieliby opuścić. Zaproponowano im nawet… napisanie doktoratu na temat folkloru tego miejsca! Jak im poszło? Sprawdziliśmy u źródła!