Lelum.pl > Imiona

Imiona

imiona dzieci gwiazd
19.09.2021 13:14 Nietypowe imiona dzieci polskich gwiazd. Nie tylko Wiśniewski stawia na oryginalność

Niecodzienne imiona potomstwa Michała Wiśniewskiego stały się już kultowe. Okazuje się jednak, że nie tylko on postanowił nazwać dzieci w nietypowy sposób. Na podobny krok zdecydowały się również inne osoby, znane z rodzimego show-biznesu, w tym między innymi Katarzyna Figura, Marina Łuczenko i Katarzyna Skrzynecka.

Ślub
03.03.2020 19:36 10 imion kobiet, które są najlepszymi żonami. Jedna z nich nie ma sobie równych, mężczyźni tracą dla niej głowę

Małżeństwo z kobietami noszącymi te imiona okaże się strzałem w dziesiątkę. Jedna z nich nie ma sobie równych! Nic dziwnego, że dla tej przedstawicielki płci pięknej mężczyźni zupełnie tracą głowę. Zastanawiasz się jaką kobietę wybrać na żonę? Niezwykle pomocne okaże się jej imię. Cechy charakteru, które zostały jej przypisane, czynią z niej prawdziwy ideał. Okazuje się, że imiona, którymi przed laty obdarowali nas rodzice, są prawdziwą skarbnicą wiedzy. Cechy charakteru i osobowości, które zostają im przypisane, zwykle znajdują odzwierciedlenie w realnym życiu. Nie bez przyczyny niektóre z nas okażą się najlepszymi żonami. Życie u ich boku porównywane jest do krainy mlekiem i miodem płynącej. Ciepłe, czułe troskliwie i… obdarowane niebywałym talentem kulinarnym! Czy można chcieć czegoś więcej? Też tak uważamy.

Danuta Wałęsa
23.12.2019 16:07 Danuta Wałęsa naprawdę nazywa się inaczej. Imię pierwszej damy nierzadko sprawiało jej kłopoty

Danuta Wałęsa tak naprawdę ma kompletnie inne imię! W swojej książce była pierwsza dama opowiedziała o perypetiach związanych z jej imieniem. Na samym początku ojciec nadał jej inne imię, które dopiero po jakimś czasie zmieniono na Danutę. Sprawdź, jak naprawdę ma na imię żona Lecha Wałęsy! Książki i artykuły, które publikuje Danuta Wałęsa zawsze wzbudzają duże zainteresowanie i wiele emocji. Była pierwsza dama regularnie raczy nas w swoich dziełach ciekawostkami ze swojego życia. Tym razem w swojej książce opowiedziała historię swojego imienia, która jest zadziwiająca. Żona Lecha Wałęsy na początku nazywała się kompletnie inaczej!