Lelum.pl > Odchudzanie

Odchudzanie

współpraca reklamowa
23.01.2024 15:08 3 Sposoby na skuteczne odchudzanie

Wraz z nadejściem nowego roku, wiele osób stawia przed sobą ambitne postanowienia. Często związane są one z utratą wagi. Jednak niewielu udaje się w nich wytrwać. Często postanowienia są z nami jedynie przez pierwszy miesiąc, a później… wracamy do starych nawyków. Co zrobić, by być konsekwentnym w osiągnięciu tego celu? Jak skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów?

dominika gwit
25.04.2020 10:34 Dominika Gwit miała już dość pytań o wagę. Ma ważny powód, dlaczego nie zamierza się odchudzać

Dominika Gwit ujawniła, dlaczego nie ma zamiaru po raz kolejny zrzucać wagi. Tym razem gwiazda była już zmęczona ponownym krążeniem wokół tego tematu. Ma ważne powody, by nie walczyć ze własnym organizmem, a w swoim ciele czuje się bardzo dobrze. Postanowiła dobitnie skomentować sprawę.W 2016 roku Dominika Gwit wydała książkę Moja droga do nowego życia opisującą jej walkę z otyłością. Aktorka przeszła niezwykłą metamorfozę, ale z czasem zaczęła z powrotem tyć i ostatecznie sukces zakończył się efektem jo-jo. Wielu zastanawiało się skąd ten nawrót kilogramów i dlaczego gwiazda ponownie nie podejmuje walki. Aktorka odniosła się do tej kwestii w ostatnim wywiadzie.

Tomasz Sekielski
22.11.2019 19:33 Tomasz Sekielski chudnie w zawrotnym tempie. Przez jego najnowsze zdjęcia aż chce się bić brawo

Odchudzanie Tomasza Sekielskiego wciąż trwa. Dziennikarz traci kilogramy w zawrotnym tempie, co udowadniają jego najnowsze zdjęcia. Aż trudno uwierzyć, że jeszcze na początku tego roku niewiele brakowało mu do 200 kilogramów. Dziś jest dumny ze swojej wagi, ale nie przestaje walczyć o jeszcze szczuplejszą sylwetkę. Dziennikarz traci kilogramy niemal z prędkością światła. Odchudzanie i przebyta niedawno operacja dają spektakularne efekty, których trudno nie zauważyć. Przemiana robi wrażenie na fanach, którzy od dawna bardzo mu kibicują. Okazuje się, że twórca głośnego filmu Tylko nie mów nikomu, bez przerwy ciężko nad sobą pracuje. Ile waży Tomasz Sekielski?

znaki zodiaku
10.10.2019 16:30 Znaki zodiaku, które są narażone na nadwagę. 5 zodiaków to prawdziwe lenie

Znaki zodiaku, które w tym roku na pewno nie zrzucą wagi — oto one. Myślisz, że znajdziesz się na tej liście? Możesz się zaskoczyć! To, jakim jesteś znakiem, wiele mówi o twoich cechach charakteru, a to znowu przekłada się na to, czy jesteśmy bardziej aktywni, czy może raczej leniwi. Jeśli należysz do tych drugich, uważaj na nadwagę. Waga to niestety utrapienie każdej kobiety. Chudnięcie, zachowanie jej, diety, ćwiczenia, często tkwią nam w głowach. Jednym kontrolowanie wagi przychodzi jednak lepiej, innym — dużo gorzej. Okazuje się, że znaki zodiaku to świetny wyznacznik kto należy do której grupy. A ty? Jesteś pewna, że nie jesteś narażona na nadwagę?

katarzyna skrzynecka schudła (2)
25.07.2019 13:29 Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w ciągu zaledwie 5 tygodni. Wiemy, jak to zrobiła

Katarzyna Skrzynecka schudła aż dziesięć kilogramów! Aktorka straciła je w ciągu niecałych dwóch miesięcy. Czyżby w grę wchodziły intensywne ćwiczenia z trenerem personalnym i rygorystyczna dieta pudełkowa? Nic z tych rzeczy! Wiemy, jak tego dokonała. Jej niespodziewaną metamorfozą żyły media w całym kraju. Cały show-biznes trząsł się od plotek, w jaki sposób Katarzyna Skrzynecka schudła w tak rekordowym czasie. Mimo że fani byli zachwyceni krągłą sylwetką aktorki, sama Skrzynecka czuła się źle ze swoimi nadprogramowymi kilogramami i zdecydowała się ich pozbyć. Kiedy ta chwila w końcu nadeszła, w ciągu zaledwie pięciu tygodniu zrzuciła aż dziesięć kilogramów. Nie zawdzięcza swojej metamorfozy ani diecie cud, ani zabiegom medycyny estetycznej, wręcz przeciwnie. Chociaż nie głodziła się, to sam proces odchudzania wymagał od niej niemałych wyrzeczeń. Czy osiągnęła swój cel? Szczere wyznanie Skrzyneckiej was rozbroi: „Powoli mentalnie i temperamentem zamieniam się w lamę (zwierzę lamę)”, cytuje aktorkę plotek.pl.