Lelum.pl > Pierwsza Dama

Pierwsza Dama

Agata Duda
27.03.2021 14:49 Projektantka Agaty Dudy przerwała milczenie. Ujawniła, jaka jest pierwsza dama, gdy nikt nie patrzy

Agata Duda, żona prezydenta, swoje stroje zawdzięcza Eli Piorun. Piorun często pracuje dla pierwszej damy, szyje jej kreacje. Teraz projektantka ujawniła, jaka pierwsza dama jest prywatnie. Stylizacje Agaty Dudy bardzo często są proste i klasyczne. Zazwyczaj współpracuje z Dorotą Goldpoint lub z Elą Piorun. Jak można określić jej styl?

Pierwsza Dama
15.01.2021 14:13 Poznajecie? Wiele lat później została Pierwszą Damą, mowa o Jolancie Kwaśniewskiej

Pierwsza Dama, którą zdecydowana większość Polek i Polaków uznaje za najlepiej zapamiętaną, została zaprezentowana przez swoją córkę w mediach społecznościowych z czasów młodości. Czy bylibyście w stanie rozpoznać, kim są osoby na zdjęciu? Jeśli nie udało wam się rozgryźć zagadki informujemy, że fotografia przedstawia Jolantę Kwaśniewską w młodości, a w nosidełku odpoczywa malutka Aleksandra. Zdjęcie zdobyło niesamowity rozgłos, a fani rozpływali się nad urodą żony Aleksandra Kwaśniewskiego. Na fotografii widać, jak przyszła Pierwsza Dama ma długie ciemne włosy oraz czerwoną sukienkę. Komentarze pod zamieszczonym zdjęciem mówią same za siebie.

joe biden
08.11.2020 20:12 Dzień po ogłoszeniu wyników wyborów świat obiegła zdumiewająca wiadomość o Jill Biden. Podjęła historyczną decyzję

Jill Biden już wkrótce oficjalnie może zostać Pierwszą damą Stanów Zjednoczonych. Jej małżonek Joe Biden nieoficjalnie przezwyciężył Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich, a zatem po zaprzysiężeniu, które zaplanowane jest na 20 stycznia 2021 roku, obejmie urząd prezydenta. Nowa Pierwsza dama podjęła zaskakującą decyzję.Joe Biden nieoficjalnie został prezydentem Stanów Zjednoczonych. To już 46 mężczyzna piastujący ten urząd, jednak przypadek Bidena jest wyjątkowy, ponieważ zostanie najstarszym prezydentem USA. Jego małżonka Jill Biden również postanowiła zapisać się na kartach historii.

joe biden
07.11.2020 22:29 Kim jest nowa pierwsza dama USA? Mało kto pamięta, jaką scenę urządziła kilkanaście lat temu, gdy mąż chciał kandydować

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych Jill Biden zastąpi na tym szczytnym stanowisku Melanię Trump. To oczywiście efekt zwyciężonych przez jej małżonka Joe Bidena wyborów prezydenckich, które dnia 7 listopada 2020 roku oficjalnie zostały zakończone. Kim jest małżonka nowego prezydenta USA? Kilkanaście lat temu zrobiła mężowi niezły numer.Jeszcze kilkanaście lat temu zasłynęła z niecodziennego numeru, który wyrządziła swojemu mężowi. Dzisiaj przygotowuje się do objęcia stanowiska pierwszej damy Stanów Zjednoczonych. Kim jest Jill Biden i czym się zajmuje?

Agata Duda
14.09.2020 13:47 Cudowna wiadomość obiegła cały kraj. Wielka radość w życiu Agaty Dudy, nie można opisać jej szczęścia

Agata Duda ma duże powody do radości w swoim życiu. Już nie będzie musiała się dłużej tym przejmować, w końcu będzie mogła odetchnąć z ulgą. Wiele się ostatnio o tym mówiło, ale ta kwestia została zażegnana raz na zawsze. To zamknie usta wszystkim na długo.Agata Duda może w końcu z dumą powiedzieć, że nie ma sobie nic do zarzucenia. Niektórzy próbowali jej doradzać, inni byli zniesmaczeni, ale pierwsza dama może już spać spokojnie. To, co się stało, mało kto będzie mógł podważyć.

Agata Duda
05.09.2020 23:48 Nagle wszyscy zaczęli patrzeć na Agatę Dudę. Co ona założyła? W podobnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy

Pierwsza Dama pojawiła się na Narodowym Czytaniu obok męża, prezydenta Andrzeja Dudy. Jak zwykle wszystkie oczy zwróciły się na nią, nic dziwnego, Agata Duda zaskoczyła wszystkich kompletnie odmienną stylizacją. Zdania fanów są podzielone.Agata Duda zaskoczyła wszystkich, postanowiła zerwać z dotychczasowymi przyzwyczajeniami i założyć coś kompletnie innego. Jej odmianę mogliśmy zobaczyć podczas Narodowego Czytania Balladyny, które miało dzisiaj miejsce w Ogrodzie Saskim w Warszawie. Strój prezydentowej wzbudził niemałe emocje.

agata duda
17.08.2020 09:33 Gwiazda TVN ostro o Agacie Dudzie. Uderzyła w jej najsłabszy punkt

Agata Duda została publicznie skrytykowana przez gwiazdę TVN. Mocne słowa zostały skierowane pod adresem Pierwszej Damy podczas wywiadu dla Magazynu Gala. Czy prezydentowa odpowie na mocny apel?Ostre słowa padły w wywiadzie dotyczącym palących spraw społecznych i obecnej sytuacji w Polsce. Gdy dziennikarka zadała pytanie swojej rozmówczyni, prawdopodobnie nie spodziewała się usłyszeć takiej odpowiedzi. Czy Agata Duda odniesie się jakoś do zarzutów, jakie padły pod jej adresem?

16.08.2020 20:34 Wielki cios dla Agaty Dudy. Pierwsza dama dosadnie skrytykowana za swoje zachowanie

Ostatnie informacje o podwyżkach dla przedstawicieli rządu wywołały niemałe zamieszanie. Internauci nie kryją niezadowolenia i nie szczędzą słów krytyki. Najbardziej dostaje się jednak Agacie Dudzie, która została dobitnie skrytykowana przez jedną z czołowych dziennikarek w kraju. Z jakiego powodu mierzy się z krytyką?Agata Duda znów znalazła się w ogniu krytyki. Została bardzo dosadnie skrytykowana, w dodatku na publicznym profilu. To nie pierwszy raz, kiedy Pierwsza Dama musi mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Czy doczekamy się odpowiedzi prezydentowej?

Agata Duda
14.08.2020 20:42 Agata Duda pokazała się u boku męża. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, co ona na siebie włożyła?

Agata Duda znowu pojawiła się u boku męża i znowu wywołała sensację. Wszyscy patrzyli tylko na jeden szczegół. Pierwsza Dama znów przyciągnęła uwagę swoim strojem. Niektórzy są zachwyceni!Agata Duda znowu zaskoczyła wszystkich. Kiedy ostatnio znowu pojawiła się u boku męża, wszyscy patrzyli tylko na jedno. Niektórzy mają naprawdę czujne oko! Czym Pierwsza Dama zaskoczyła internautów tym razem?

agata duda
06.08.2020 18:10 Gdy na salę weszła Agata Duda, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?

Agata Duda wzbudza ogromne zainteresowanie już od przeszło pięciu lat, gdy została Pierwszą Damą. Ciekawość budzą zwłaszcza jej kreacje, jako że jest uznawana za jedną z najbardziej stylowych prezydentowych. Tym razem również nieźle zaskoczyła podczas zaprzysiężenia Andrzeja Dudy na kolejną kadencję. Co ona na siebie założyła?Na zaprzysiężeniu Andrzeja Dudy małżonkowie pojawili się oczywiście razem, a Agata Duda poprowadziła męża za rękę. Czwartkowa kreacja Pierwszej Damy znalazła się na językach wszystkich. Wszystko za sprawą faktu, że… gdzieś ją już widzieliśmy.

agata duda
30.07.2020 13:42 Gwiazdor TVN poniżył Agatę Dudę? Nagrał wideo, w którym zakpił z Pierwszej Damy

Agata Duda znów jest na językach wszystkich, a to przez ostatnie działania rządu w związku z chęcią wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Konwencja dotyczy zapobiegania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej, jednak jak można było się spodziewać – Pierwsza Dama jeszcze nie wypowiedziała się na ten temat. Teraz szpilę wbił jej gwiazdor TVN – nagrał wideo, w którym zakpił z Agaty Dudy.Pierwsza Dama ma wielu fanów, ale i sporo przeciwników. Wszystko ze względu na to, iż nie wypowiada się zbyt często, by nie powiedzieć wcale, na palące społeczne tematy. Tym razem Polki i Polacy czekają na stanowisko Agaty Dudy w sprawie konwencji chroniącej kobiety przed przemocą domową. Skrytykować postanowił ją Michał Piróg, który nagrał prześmiewczy filmik i udostępnił go w sieci.

anna komorowska
28.07.2020 00:15 Niesłychane sceny na imieninach Anny Komorowskiej. Luksusy, na jakie mało kto sobie pozwala

Na imprezie imieninowej nie zabrakło kwiatów od męża, a także towarzystwa przyjaciół i dzieci. Cała rodzina zebrała się, by świętować wyjątkowy dzień Anny Komorowskiej. Najpierw, jeszcze w sobotę odbył się rodzinny grill, jednak to był dopiero początek świętowania. W dzień imienin było już tylko lepiej!Anna Komorowska w niedzielę 26 lipca obchodziła swoje imieniny. Z tej okazji postanowiła z rodziną świętować naprawdę hucznie! Była pierwsza dama, postawiła na niezłe luksusy – mało kto by na nie sobie pozwolił!

jolanta kwaśniewska
19.07.2020 09:11 Ogromny sekret Jolanty Kwaśniewskiej. Nagle cała Polska dowiedziała się, co stoi za sukcesem byłej pierwszej damy

Jolanta Kwaśniewska jako pierwsza dama pełniła tę funkcję, nie mogąc oprzeć się na doświadczeniach swoich poprzedniczek. Tak naprawdę to dopiero Kwaśniewska wyznaczyła zadania, otworzyła specjalny gabinet pierwszej damy. Za jej sukcesem stoi jednak pewien sekret.Jolanta Kwaśniewska to niedościgniona ikona stylu. Mimo że od 15 lat nie pełni już funkcji pierwszej damy, w świadomości Polek zapisała się właśnie jako ta najbardziej elegancka i wyrafinowana prezydentowa. W końcu na jaw wyszedł sekret, co stoi za tak wielkim sukcesem i powodzeniem żony Aleksandra Kwaśniewskiego.

Jolanta Kwaśniewska
08.06.2020 15:21 Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o byciu pierwszą damą. Nikt nie chciał jej uwierzyć

Jolanta Kwaśniewska zdradziła prawdę o byciu pierwszą damą. Jak się okazuje w czasie, gdy to właśnie ona sprawowała ten urząd, realia życia pierwszej damy znacznie odbiegały od tych, które mają miejsce teraz. Jednak mimo upływu czasu kwestie te pozostają nadal nieuregulowane, a Kwaśniewska uważa, że powinno się to zmienić.Dziennikarz telewizji WP poprosił, by Jolanta Kwaśniewska wypowiedziała się na temat pensji i wsparcia dla pełniącej funkcję prezydentowej. Kolejne kadencje mijają, a ta kwestia nadal pozostaje nieuregulowana. Była pierwsza dama stwierdziła, że to właśnie powinno się zmienić. Przy okazji opowiedziała o swoich doświadczeniach. Aż trudno uwierzyć, ale pierwsza dama na spotkanie z Elżbietą II pożyczała ubrania od rodziny!

jolanta kwaśniewska
27.05.2020 10:08 Wielki sekret Jolanty Kwaśniewskiej wyszedł na jaw. „Zawsze byłam nieszczęśliwa”

Jolanta Kwaśniewska przez 10 lat pełnienia funkcji Pierwszej Damy potrafiła zaskoczyć niejedną osobę. Była bardzo aktywna, zawsze elegancka i pełna klasy. Teraz, po latach, na jaw wyszedł jej wielki sekret. W niedawno udzielonym wywiadzie dla programu Siła kobiet zdradziła: Zawsze byłam nieszczęśliwa, że prezydentowa tak bardzo jest obserwowana.Jolanta Kwaśniewska u boku swego męża, Aleksandra Kwaśniewskiego, reprezentowała Polskę przez 10 lat, od 1995 do 2005 roku. To niezwykłe stanowisko wymaga wielu poświęceń. Była Pierwsza Dama opowiedziała o swoich prawdziwych odczuciach w owym wymagającym czasie.

Roksana Węgiel
10.01.2020 21:03 Roksana Węgiel zdeklasowała Pierwszą Damę. Nikt się tego nie spodziewał

Roksana Węgiel po raz kolejny okazała się bezkonkurencyjna. Jedna z najlepiej rokujących artystek młodego pokolenia zupełnie zdeklasowała Pierwszą Damę. Takiego obrotu akcji najprawdopodobniej nikt nie mógłby się spodziewać. Myślałyście, że młoda piosenkarka już niczym was nie zaskoczy? Najnowsze doniesienia szokują. Finał WOŚP zaplanowany jest na najbliższą niedzielę, czyli 12 stycznia. Pieniądze zebrane w trakcie tegorocznej akcji, trafią do specjalistycznych szpitali, zajmujących się dziecięcą medycyną zabiegową. Jak co roku, Polscy artyści postanowili wesprzeć Fundację Jurka Owsiaka. Pośród gwiazd, chcących dołożyć swoją cegiełkę nie zabrakło również Roksany Węgiel oraz Pierwszej Damy, Agaty Dudy.

brat
04.01.2020 14:03 Pierwsza Dama podzieliła się swoim noworocznym postanowieniem. Natychmiast zalała ją fala krytyki

Pierwsza Dama swoją wypowiedzią wywołała falę krytyki i oburzenie internautów. Tym razem powodem było jej postanowienie noworoczne, którym podzieliła się w ostatnim czasie. Pomimo tego, że niebywale dobrotliwe i prostolinijne, nie wszystkim przypadło do gustu. Jedno z najnowszych wyznań Melanii Trump w sieci wywołało istną burzę. Wszystko za sprawą postanowienia noworocznego, które wyjawiła Pierwsza Dama. Nie ulega wątpliwości, że Nowy Rok to dla większości z nas czas zmian i życiowych rewolucji. Nie po raz pierwszy jednak okazuje się, że o niektórych rzeczach lepiej jest nie mówić na głos.

jolanta kwaśniewska
26.12.2019 16:50 Jak wyglądała Jolanta Kwaśniewska kiedyś? Pierwsza Dama od zawsze była ikoną stylu

Jolanta Kwaśniewska kiedyś była równie piękna, co teraz! Już na początku swojej przygody ze światem polityki i mediów prezentowała się na światowym poziomie. Pierwsza dama od zawsze była ikoną stylu. Zobacz, jak zmieniała się Jolanta Kwaśniewska i jak prezentowała się w przeszłości. Przeszła niemałą metamorfozę, a czas się dla niej zatrzymał. Jolanta Kwaśniewska stała się znana w całej Polsce, jako żona prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który piastował urząd w latach 1995-2005. Polacy pokochali ją za jej społeczną aktywność, a także elokwencję i elegancki styl. Kwaśniewska kiedyś miała lekko inny styl, jednak zawsze prezentowała się na najwyższym poziomie. Na przestrzeni lat była pierwsza dama przeszła niemałą metamorfozę. Jesteście ciekawi, jak wyglądała w przeszłości? Możecie być zaskoczeni.

jolanta kwaśniewska
23.12.2019 12:00 Jak kiedyś wyglądała Jolanta Kwaśniewska? Mamy jej zdjęcia sprzed lat

Jolanta Kwaśniewska kiedyś była równie piękna, co teraz! Już na początku swojej przygody ze światem polityki i mediów prezentowała się na światowym poziomie. Pierwsza dama od zawsze była ikoną stylu. Zobacz, jak zmieniała się Jolanta Kwaśniewska i jak prezentowała się w przeszłości. Przeszła niemałą metamorfozę, a czas się dla niej zatrzymał. Jolanta Kwaśniewska stała się znana w całej Polsce, jako żona prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego, który piastował urząd w latach 1995-2005. Polacy pokochali ją za jej społeczną aktywność, a także elokwencję i elegancki styl. Jolanta Kwaśniewska kiedyś miała lekko inny styl, jednak zawsze prezentowała się na najwyższym poziomie. Na przestrzeni lat była pierwsza dama przeszła niemałą metamorfozę. Jesteście ciekawi, jak wyglądała w przeszłości? Możecie być zaskoczeni.

Danuta Wałęsa
21.12.2019 13:22 Danuta Wałęsa wspomina młodość: ”Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty”

Danuta Wałęsa opowiedziała o swojej młodości u boku byłego prezydenta. Przyznaje, że przeżyła wiele i dopiero po latach poczuła się naprawdę wolna. Jak wyglądało jej życie? Nie do końca tak, jak wielu mogłoby się wydawać: Wszystkiego miałam dużo: dzieci, kłopotów i roboty — mówiła dla Newsweeka. Danuta Wałęsa zdradziła wiele szczegółów ze swojego życia. Nie wahała się szczerze opowiedzieć o prywatnych sprawach. Otwarcie mówiła, że nie wszystko układało się idealnie, a jej związek z Lechem Wałęsą jest dość skomplikowany. W książce Marzenia i tajemnice rozprawiła się z przeszłością.

agata duda
10.12.2019 20:05 Agata Duda zaangażowała się w pomoc wolontariuszom. Elegancki strój wyróżniał ją z tłumu

Agata Duda kolejny raz zaangażowała się w szlachetną inicjatywę. W przedświątecznym okresie jej aktywność jest wyjątkowa. Pierwsza Dama pomagała wolontariuszom, ale nawet wtedy wyglądała doskonale. Elegancki i jednocześnie pasujący do okazji strój wyróżniał ją z tłumu. Grudzień to czas, w którym Pierwsza Dama nabiera tempa. Niedawno w ramach 23. Świątecznej Zbiórki Żywności wzięła udział w przygotowywaniu paczek dla potrzebujących. Agata Duda postawiła na ciemne kolory, ale i tak prezentowała się nieprzeciętnie.

pierwsza dama
02.12.2019 21:36 Pierwsza Dama znów olśniewa. Pojawiła się w towarzystwie znanej aktorki

Pierwsza Dama okazała się wystarczającym powodem, by Agnieszka Fitkau-Perepeczko po długiej nieobecności ponownie pojawiła się publicznie. Wdowa po Marku Perepeczce najprawdopodobniej tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Na 18. edycji Choinek Jedynki z uśmiechem pozowały na wspólnych zdjęciach. Nie ulega wątpliwości, że kobieta była bardzo podekscytowana spotkaniem z małżonką Prezydenta. Choinki Jedynki organizowane są na rzecz fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko i fundacji Wspólnota nadziei. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęła żona prezydenta RP Agata Kornhauser-Duda. W akcję tę od kilku lat chętnie włączają się artyści, sportowcy i celebryci. W tym roku swój udział potwierdziła sama Agnieszka Fitkau-Perepeczko, która całkowicie zniknęła z mediów.

20.11.2019 11:15 Jolanta Kwaśniewska była pierwszą dama w latach 1995-2005. Jak dziś wygląda jej życie?

Jolanta Kwaśniewska zdradziła, jak bardzo jej życie obecnie różni się od tego, które prowadziła jako pierwsza dama. Jak się okazuje, do wielu rzeczy trudno było przywyknąć, bo przeskok między nimi był ogromny. Żona byłego prezydenta opowiedziała, jak teraz funkcjonuje ich rodzina i ile rzeczy się zmieniło. W programie Demakijaż prowadzonym przez Krzysztofa Ibisza była pierwsze dama opowiedziała o tym, jak czuje się teraz, po latach, porównując swoje życie do tego, które prowadziła, mieszkając w pałacu prezydenckim. Jolanta Kwaśniewska opowiedziała, jak to jest z dnia na dzień usunąć się w cień.

agata duda
29.10.2019 10:48 Agata Duda w obłędnej stylizacji spotkała się z licealistami. Była w swoim żywiole, tęskni za szkołą?

Agata Duda w obłędnej stylizacji spotkała się z licealistami, którzy przybyli do Pałacu Prezydenckiego. Pierwsza Dama znowu nas zachwyciła, tym razem wyglądała jak elegancka pani profesor. Świetnie czuła się w towarzystwie uczniów. Tęskni za szkołą? Stroje, w jakich pokazuje się Agata Duda, zawsze robią ogromne wrażenie. Tym razem postawiła na kratkę przełamaną wyrazistym akcentem. Trudno jednak pominąć uśmiech Pierwszej Damy, który bez przerwy gościł na jej twarzy. Wyglądała niezwykle promiennie i radośnie, kontakt z młodzieżą wyraźnie poprawił jej humor.

agata duda
29.09.2019 17:33 Agata Duda w spektakularnej sukni w Belgii. Pierwsza Dama wygląda, jak milion dolarów!

Agata Duda pojawiła się u boku swojego męża, prezydenta Andrzeja Dudy, na kolejnej oficjalnej wizycie. Tym razem para prezydencka spotkała się z władzami Belgii. Pierwsza dama standardowo zadała szyku i zaprezentowała się rewelacyjnie. Wyglądała jak milion dolarów. Zobaczcie zresztą sami. Pierwsza dama zdążyła już nas przyzwyczaić do tego, że świetnie wygląda. Niemalże zawsze możemy być pewni, że Agata Duda świetnie będzie nas reprezentować na arenie międzynarodowej. Tak było i tym razem, kiedy to pojawiła się w spektakularnej sukni, na spotkaniu z przedstawicielami belgijskiego rządu.

Agata Duda
23.09.2019 11:59 Agata Duda w niecodziennej stylizacji. Nawet w lesie wygląda jak księżna Diana

Agata Duda w niecodziennej stylizacji. Pierwsza Dama udowodniła, że nawet w środku lasu, w sportowym stroju potrafi wyglądać pięknie. Elegancka niczym księżna Diana dba o środowisko i daje wzór milionom Polaków. Szyk, którym Agata Duda zachwyca nas podczas każdego swojego wyjścia, jest nieodłącznym elementem jej wizerunku. Pierwsza Dama słynie z idealnie dobranych stylizacji podkreślających jej figurę i stosownych do okazji. Tym razem prezydentowa zbierała śmieci w Puszczy Białej. Wyglądała obłędnie!

ile zarabia jolanta kwaśniewska
13.08.2019 12:37 Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska? Pierwsza Dama nie może narzekać na zarobki

Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska? Pierwsza Dama nie może narzekać na zarobki, ale kiedyś kwestie finansowe spędzały jej sen z powiek. Znana z dużej aktywności i zaangażowania w wiele spraw, nawet lata po odejściu z Pałacu Prezydenckiego nigdy się nie nudzi i sporo pracuje. Ile zarabia Jolanta Kwaśniewska? Ikona stylu może liczyć na naprawdę niezłe zarobki. Jest w stanie bez problemu utrzymać się sama, bez pomocy męża. Po tym, jak Aleksander Kwaśniewski przestał być prezydentem, umiejętności biznesowe Pierwszej Damy pozwoliły jej na solidne wpływy. Na czym zarabia?

brat
07.08.2019 14:54 Agata Duda jest pierwszą damą już 4 lata. Zobaczcie, jak się zmieniła, nie przypomina dawnej siebie

Agata Duda już od czterech lat jest pierwszą damą! Czego dokonała i jaką metamorfozę przeszła w tym czasie? Nie tylko jej wygląd uległ zmianie, choć to on najbardziej imponuje wielu Polkom. W ciągu kilku lat stała się zupełnie inną osobą! Agata Duda w 2015 roku musiała diametralnie zmienić swoje życie. Gdy Andrzej Duda został prezydentem, natychmiast porzuciła dawne przyzwyczajenia i dostosowała się do wymagań tytułu pierwszej damy. Dziś prezydenckie pałace są dla niej codziennością!

  • 1
  • 2