Lelum.pl > Przyjaźń

Przyjaźń

AGNIESZKA WOŹNIAK-sTARAK
10.01.2020 09:06 Wiadomo, z kim Agnieszka Woźniak-Starak spędziła Sylwestra. Wszyscy go znacie

Agnieszka Woźniak-Starak wejście w Nowy Rok świętowała w Zakopanem. Nie była tam sama. Jak widać, prezenterka w końcu zaczyna stawać na nogi po tragicznej śmierci swojego męża, a w tym wszystkim pomaga jej przyjaciel. Ostatnio informowaliśmy, że Agnieszka Woźniak-Starak wraca do kariery zawodowej, oraz że podczas swojej górskiej wycieczki odnalazła nową pasję. Dziennikarka i wdowa po słynnym producencie, Piotrze Woźniak-Staraku, otrzymuje ogromne wsparcie od swoich bliskich, a fani szczerze jej kibicują. Sylwestra również spędziła w gronie przyjaciół, jednego z nich wszyscy dobrze znamy. Mężczyzna niesamowicie pomaga prezenterce.

znaki zodiaku
22.10.2019 15:49 Znaki zodiaku i ich najlepsi przyjaciele. Któremu znakowi możesz zaufać, a który szybko cię zawiedzie

Znaki zodiaku mają decydujący głos w każdym aspekcie naszego życia. W gwiazdach zapisane jest nawet, kto okaże się dla nas najlepszym przyjacielem, który nigdy nas nie zawiedzie. Sprawdź razem z nami, które zodiaku są z tobą kompatybilne, a których powinieneś unikać jak ognia. Nie ulega wątpliwości, ze większość z nas otacza się grupką znajomych, którym ufa i zna jak przysłowiową własną kieszeń. Może zabrzmi to zabawnie, ale Astrolodzy już od dawna wiedzą z kim stworzymy idealną relację opartą na przyjaźni i wzajemnej pomocy. W końcu zodiaki są nieocenioną skarbnicą wiedzy.

znaki zodiaku
08.09.2019 17:25 Znaki zodiaku o wielkim sercu. To prawdziwe diamenty

Znaki zodiaku o wielkim sercu. Na pewno znasz dobroduszne osoby, które wesprą cię ciepłym słowem i dobrą radą w każdej sytuacji. Osoby o wielkim sercu nigdy nie zostawią cię na lodzie, zawsze możesz liczyć na to, że wyciągną do ciebie pomocną dłoń. Przekonaj się, na kogo możesz liczyć w każdej sytuacji! Znaki zodiaku kryją przed nami wiele tajemnic. Jeśli chcesz wiedzieć, które osoby otaczają innych miłością, są lojalne, pomocne i otwarte, powinieneś przeczytać ten artykuł! Powszechnie sądzi się, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Zobacz, z jakimi znakami zodiaku warto zbudować dobre relacje, bo te znajomości mogą zaowocować w piękne przeżycia!