Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Wesele

Wesele

Córka mnie zawiodła
29.05.2024 21:38 "Zakredytowałam się na wesele córki. Do dziś spłacam dług. A ona zrobiła coś takiego"

“Pamiętam ten dzień, jakby to było wczoraj. Moja jedyna córka przybiegła w podskokach i powiedziała to jedno zdanie, które przeklinam w myślach do tej pory ”Mamo, wychodzę za mąż". Może to nie byłoby tak straszne, gdyby nie to, że Wiktoria i jej ukochany kosztami wesela zdecydowali podzielić się na pół. A ona nawet nie pracowała! Zmroziło mnie, kiedy odkryłam, że za gości z naszej rodziny i jej wymyślną suknię będą musiała zapłacić ja…" - pani Janina opisała w sieci swoją historię. 

Wesele, mikrofon
03.03.2024 20:30 Dziadek pana młodego nie wytrzymał i wskoczył na scenę

Organizacja uroczystości weselnej często wiąże się z dużym stresem. Ale to, co potrafi się wydarzyć już na samej imprezie, przechodzi ludzkie pojęcie. Doskonale wie o tym TikTokerka, która wiele lat śpiewała na weselach. Opowiedziała, w jakiej aferze brała udział. Jak można było się tak zachować?

Żona prosiła go, by odpuścił. Zrobił to na własnym weselu, fot. Canva/Trung Nguen, Pexels, Sargis Zubov, Getty Images
06.02.2024 17:07 Żona prosiła go, by odpuścił. Zrobił to na własnym weselu

Ślub dla wielu osób jest jednym z najważniejszych dni życia. Nic dziwnego, że starają się zrobić wszystko, by to wydarzenie było idealne. Wiele narzeczeństw decyduje się nawet na zatrudnienie specjalnych osób, które mają dopilnować, by wszystko poszło zgodnie z planem, para młoda nie musiała się niczym przejmować, a uwaga wszystkich mogła być skupiona tylko na nich. 

Awantura na weselu, fot. Canva/Wuka, meshaphoto, Getty Images Signature (zdjęcie poglądowe)
18.01.2024 12:22 Pokłócili się na amen z parą młodą. Prezent był za mały. Gdy okazało się co naprawdę było w kopercie, wpadli w szał

Dzień ślubu dla większości osób jest bardzo wyczekiwanym wydarzeniem, w którego zaplanowanie włożyli wiele wysiłku, czasu i energii. Nie da się ukryć, że organizacja takiego wydarzenia nierzadko kosztuje także sporo pieniędzy. Część par młodych liczy na to, że poniesione koszty niejako zwrócą im się w formie otrzymanych prezentów. 

wesele
10.11.2023 13:25 Kucharz zaczął jeść tort z podłogi. Zdumiewająca reakcja młodych. Takiego wesela jeszcze nie widzieliście

Pary młode często skrupulatnie planują wesela miesiącami, by wszystko poszło dokładnie według ich wizji. Nie zawsze jednak się to udaje, bo czasem miejsce mają zdarzenia kompletnie niewyobrażalne. Czegoś takiego na przyjęciu ślubnym chyba jeszcze nikt nie widział. Państwo młodzi byli w ciężkim szoku, gdy zobaczyli, co wyprawia kucharz.

Karczemna awantura na weselu
09.10.2023 14:36 "Karetka, policja...". Druzgocące sceny na weselu, tego para młoda nie zapomni nigdy. Są ranni

Ślub i wesele to bez wątpienia jedne z najpiękniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że każda para młoda chce, aby ten wyjątkowy dzień przebiegł bez żadnych przykrych niespodzianek. Niestety, nie udało się ich uniknąć podczas wesela w Kielcach, kiedy to doszło do wielkiej awantury.

Pan młody zrobił to dla swojej żony na weselu, fot. YouTube/Don Perez
28.09.2023 13:17 Pan młody podczas wesela NAGLE przerwał pierwszy taniec. Chwile później wszyscy płakali, wideo obiega sieć

Dzień ślubu i wesela bardzo często jest jedną z najważniejszych chwil w życiu. Dlatego tak bardzo zależy nam, by wszystko poszło zgodnie z planem. Czasami jednak nie życie to uniemożliwia. Pewną pannę młodą niedługo przed ślubem spotkała ogromna tragedia, która rzuciła cień na jej ważny dzień.

Para młoda nakarmiła weselnych gości nietypowym jedzeniem, fot. TikTok/thomasbillaudeau
27.09.2023 11:17 Nie mieści się w głowie, co podała para młoda na weselu zamiast normalnego jedzenia. Ludzie aż zaczęli krzyczeć

Ślub i wesele są bardzo często niezwykle ważnymi chwilami w życiu młodej pary. Nic zatem dziwnego, że wielu osobom bardzo zależy na tym, by wszystko było idealnie i nie boją się poświęcić na to wielkich środków finansowych. Niektórzy mają jednak mniej konwencjonalne podejście do tego dnia. 

Drużba
13.09.2023 08:01 Młodzi na weselu chcieli zapaść się pod ziemię. Szokująca przemowa obiega sieć

W Polsce przemowa drużby na początku wesela nie jest tradycją i mało która para się na to decyduje. W krajach anglosaskich jest to jednak element równie nieodzowny co oczepiny u nas. W trakcie jednego z takich przemówień państwo młodzi aż chcieli zapaść się pod ziemię. 

Jeśli pan młody zrobi TO na weselu, małżeństwo prawdopodobnie nie przetrwa
17.08.2023 19:22 Jeśli pan młody zrobi TO na weselu, małżeństwo nie przetrwa roku! Popularna tradycja może stać się fatum

Ślub i wesele jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Bardzo często nowożeńcy przeznaczają na ten dzień niemałe fundusze i zależy im na tym, by wszystko poszło zgodnie z planem. Ostatecznie ten dzień będzie w ich pamięci do końca życia, a także upamiętniony na licznych zdjęciach, a często także filmach. Jak się okazuje, już w tym dniu można przewidzieć, że małżeństwo skończy się rozwodem. Wystarczy że pojawi się ten element. 

panna młoda, toaleta
03.06.2023 19:40 Koszmarna wpadka na weselu. Panna młoda wyszła z toalety, gdy goście spojrzeli na tył jej sukni, ze wstydu zapadła się pod ziemię

Wesele to wyjątkowe wydarzenie, które pieczołowicie planujemy miesiącami. Chcemy mieć pewność, że przed ceremonią wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Niestety, nie zawsze powodzenie tej ważnej uroczystości zależy od nas!Przekonała się o tym Anita, która brała ślub w maju zeszłego roku. "Teraz wiem, że nieprzewidywalność to niezaprzeczalny czar wesel" – wyznała. W jej skórze nie chciałaby się znaleźć żadna panna młoda!

Krojenie tortu weselnego, przerażona panna młoda
19.05.2023 22:27 Wielka wpadka na weselu, wnieśli olbrzymi tort, chwilę później doszło do wypadku. Wszystko na oczach panny młodej

Dzień ślubu zwykle jest jedną z najważniejszych chwil w życiu życiu młodej pary. Bardzo często nowożeńcy spędzają na przygotowaniach do tego wyjątkowego dnia wiele tygodni, a nawet miesięcy, starając się, by wszystko wypadło idealnie. Niestety nawet podczas najbardziej zaplanowanej ceremonii może dojść do jakiejś wpadki. Pewna panna młoda musiała patrzeć, jak dramat rozgrywa się na jej oczach. 

stół
23.04.2023 18:01 Spytali Polaków, ile wypada dać do koperty na wesele. "Kwoty są oszałamiające"

Wiosna i lato to okres, w którym wesel jest coraz więcej. Niektórzy już wiedzą, że będą musieli wybrać się na 2 lub 3 takie imprezy. Ile w związku z tym będą musieli zaoszczędzić? W końcu wypada, by każdy gość przyszedł z wypełnioną pieniędzmi kopertą.Inflacja i wzrost cen dotknęły także branżę weselną. Organizacja imprez jest droższa, więc więcej wymaga się także od zaproszonych.

10.09.2021 16:37 Skandal na weselu za 80 tys. Właściciel lokalu wyrzucił gości

Polski youtuber zorganizował za własne pieniądze wesele dla osób bezdomnych. Niestety, wydarzenie skończyło się skandalem, bo właściciel wynajętego lokalu wyrzucił gości. Cała sprawa ma wiele kontrowersyjnych aspektów. Youtuber o pseudonimie mr.pm, prowadzący vlog w serwisie Youtube o nazwie „Prawdziwa Dynamika Interakcji” to postać o dość specyficznej reputacji. Na co dzień publikuje materiały z ukrytych kamer z różnych podejrzanych lub szokujących wydarzeń. Na jego kanale można znaleźć takie filmy jak: „Spowiadanie się z zabójstwa”, „Podrywanie imprezowiczek w samochodzie dziecięcym”, „Odbieranie dostaw jedzenia nago”. Sam o sobie pisze następująco: „Próbowałem znaleźć porządną pracę i nie nagrywać z ukrytej kamery żartów z nieznajomych ku uciesze widzów w internecie… Nie wyszło”. Czy zorganizowanie wesela dla osób pozostających w kryzysie bezdomności to jego kolejny, bardzo kosztowny żart? Trudno powiedzieć. Sam vloger tłumaczy, że chce pomagać osobom bezdomnym, a jednocześnie przyciągnąć widzów.

Zaproszenie na wesele
26.08.2021 16:25 Treść zaproszenia na wesele oburzyła internautów. Przykre słowa skierowane do gości

Jedna z zaproszonych osób opublikowała w Internecie zaproszenie – z komentarzem, że nie weźmie udziału w czymś, co prezentuje całkowity brak szacunku do ludzi, w tym do dzieci.A jak Wy zareagowalibyście na podobne zaproszenie?Artykuły polecane przez redakcję Lelum:– Zostaw swoje małe gnojki w domu. Chcemy się naje***.Co gorsza, w zaproszeniu napisano kilka gorzkich słów o dzieciach:Źródło: kobieta.wp.plPierwsza zasada Internetu jest taka, że nie wolno krzywdzić małych kotków. Druga – nie wolno źle odnosić się do dzieci.– Załóż, co tylko kur*** chcesz. Możesz mieć goły, pier*** tyłek, mamy to gdzieś. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób Dopiero po 60 latach dowiedzieliśmy się o śmierci Sylwii Santor, córki polskiej artystki Kiedy przygotowujemy się do ślubu, chcemy, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a sama uroczystość wypadła radośnie i pogodnie. Inne plany miała chyba młoda para z Australii, która wpadła na niecodzienny pomysł.I rzeczywiście – obrażanie swoich potencjalnych weselnych gości raczej nie stoi na liście priorytetów większości panien młodych. Jak stworzyć idealne zaproszenie na ślub i wesele? Na pewno nie tak, jak zrobiła to pewna Australijka. Treść zaproszenia ślubnego, jakie wysłała gościom, wywołała powszechne oburzenie.– Wygooglaj sobie, leniwy poje*** – To ostatnie na temat… adresu wydarzenia.Wtedy w sieci rozpętała się burza. I rzeczywiście, na – wydrukowanym na czarnym papierze – zaproszeniu weselnym możemy przeczytać na przykład takie rady:– Jedz to, co dostaniesz, ty tłusty sku***.

pan młody
13.11.2019 11:54 Pan młody zdradził żonę na weselu. Nakryła go matka i kazała nigdy się nie przyznawać

Pan młody ślubował tego dnia wierność i uczciwość małżeńską swojej ukochanej. Niestety, nie udało mu się jej dochować i postanowił zdradzić swoją nową małżonkę na ich własnym ślubie. Na gorącym uczynku przyłapała go jego mama i kazała milczeć. Prawda wyszła na jaw po latach. Niewiele rzeczy boli równie mocno, jak zdrada. Dla tego zjawiska nie ma reguły. To może się zdarzyć w każdym związku, u osób starszych, a także młodych. Jednak jakim trzeba być podłym, by zdradzić swoją ukochaną na własnym weselu? Ta kobieta do dziś nie może uwierzyć, co tam się wydarzyło.