Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Zakupy

Zakupy

Biedronka
03.04.2024 06:45 Klienci Biedronki nie kryją wściekłości! Nie mogli zrobić zakupów po świętach

Od wczoraj obowiązuje 5-procentowy VAT na żywność. Wiele sieci sklepów zapowiedziało, że dołoży wszelkich starań, aby klienci nie odczuli tej zmiany. Ceny produktów mają się nie zmienić. Do tego grona należy również Biedronka, do której dziś tłumnie wybrali się Polacy. Okazało się jednak, że nie wszystko poszło dobrze.

Gospodyni z TikToka wydaje na jedzenie grosze, fot. Canva/Syda Productions, TikTok/@marchewa92
23.01.2024 22:28 Obiad w stylu PRL za 10 zł dla 4 osób. Gospodyni z TikToka wydaje na jedzenie grosze

Ciężko nie zauważyć, że w ostatnich latach produkty na sklepowych półkach stają się coraz droższe. Gotowanie zbilansowanych posiłków, przy równoczesnym bilansowaniu napiętego rodzinnego budżetu, staje się coraz trudniejsze. 

Zakupy
18.03.2023 15:28 Poszła z córeczką na zakupy, gdy wróciła i spojrzała, co na nią czeka, oniemiała. Pilny apel

Oburzająca historia lotem błyskawicy obiega media. Mama z córką zostawiły samochód na parkingu i poszły na zakupy. Kiedy wróciły, czekała je nieprzyjemna niespodzianka. Szybko spostrzegła, że za wycieraczką pozostawiona była krótka notatka. W mediach zwróciła się do nadawcy. Na jego miejscu spalilibyśmy się ze wstydu. Justine van den Borne z Melbourne w Australii nie spodziewała się, że przyjemny dzień z córką zwieńczy okropna wiadomość od anonimowego nadawcy. Postanowiła opublikować jej treść. Mocny komentarz