Wyszukaj w serwisie
Dzień Matki Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Zbrodnia

Zbrodnia

Dom Kamilka z Częstochowy, smutny chłopiec
08.05.2024 22:13 Tata Kamilka z Częstochowy przerwał milczenie. Mówi, co dzieje się z drugim synem

Kamilek z Częstochowy zmarł po tym, jak skatował go 27-letni ojczym. Lekarze przez ponad miesiąc walczyli o życie chłopca, jednak nie dało się go uratować. Zmarł, mając zaledwie 8 lat. Teraz jego biologiczny ojciec przerwał milczenie. Mówi, co się dzieje z bratem Kamila.

Magdalena Żuk
30.04.2024 14:17 Nagła śmierć Magdaleny Żuk wstrząsnęła Polską. Od 7 lat nie brakuje domysłów

Minęło 7 lat od wciąż niewyjaśnionej śmierci Magdaleny Żuk w Egipcie. Tragedia wstrząsnęła całą Polską, a fakt, że wciąż pozostaje owiana tajemnicą budzi jeszcze większy niepokój oraz zainteresowanie.

zakonnice, zamurowane okno
12.04.2024 17:29 Sprawa Barbary Ubryk. Zakonnica uwięziona w klasztorze

Historia, która wydarzyła się wiele lat temu w krakowskim klasztorze Karmelitanek Bosych, wstrząsnęła całą Polską. Jedna z zakonnic była przetrzymywana w celi pozbawionej mebli, z zamurowanym oknem. To, co spotkało Barbarę Ubryk do dzisiaj budzi grozę i przerażenie.

James Ruppert
31.03.2024 16:26 Kryminalne Lelum: w Niedzielę Wielkanocną zabił całą swoją rodzinę

Niedziela Wielkanocna z 1975 roku przeszła w stanie Ohio do mrocznej historii. To właśnie wtedy 41-letni James Ruppert dopuścił się mrożącego krew w żyłach czynu. Po wszystkim zadzwonił po policję, by przyjechała do domu jego matki, w którym zabił swoich najbliższych krewnych. 

policja, ksiądz
21.03.2024 18:29 Wstrząsające odkrycie w mieszkaniu księdza z Sosnowca

Na parafii w jednej z sosnowieckiej diecezji doszło do niebywałej sytuacji. W mieszkaniu księdza doszło do zgonu młodego mężczyzny. Opinia publiczna nie mogła być obojętna na tak szokujące zdarzenie, jednak śledczy nie ujawniają zbyt wielu informacji. Tym bardziej podejrzany jest fakt, że nie jest to pierwszy tajemniczy przypadek w tej okolicy.

Dorian S.
08.03.2024 10:20 Wstrząsający szczegół na zdjęciu oprawcy 25-letniej Lizy

Dorian S. dopuścił się zbrodni, która wstrząsnęła całą Polską. 23-letni mężczyzna zaatakował 25-letnią Lizę, gdy ta wracała nad ranem do domu. Grożąc jej nożem, zaciągnął w bramę przy ul. Żurawie 47 w Warszawie, a tam zgwałcił ją, jednocześnie dusząc. Młoda Białorusinka straciła przytomność, a kilka dni później zmarła w szpitalu z powodu niedotlenienia mózgu. Policji natomiast błyskawicznie udało się odnaleźć sprawcę, za którego został uznany Polak, Dorian S. W sieci krąży mnóstwo informacji na temat mężczyzny. Na jednym z jego zdjęć, które zamieścił w mediach społecznościowych, internauci dopatrzyli się porażającego szczegółu. 

Dorian S., Liza
05.03.2024 14:14 To Dorian S. zrobił chwilę po ataku na Lizę. Prawdziwy wstrząs

W niedzielę nad ranem 25 lutego w centrum Warszawy doszło do niewyobrażalnej zbrodni. 25-letnia Liza została zaatakowana przez zamaskowanego napastnika, który miał grozić jej nożem. W wyniku duszenia pochodząca z Białorusi Liza straciła przytomność, co doprowadziło do niedotlenienia mózgu. Napastnik postanowił z kolei wykorzystać tę sytuację i zgwałcił młodą kobietę, po czym okradł ją i zostawił nagą na pastwę losu. W końcu Lizę znalazł dozorca budynku, który wezwał pomoc. Mimo starań lekarzy, Lizy nie udało się niestety uratować. 25-latka zmarła 1 marca w godzinach przedpołudniowych. Teraz wyszło na jaw, co zrobił jej napastnik zaraz po ataku.

Kwiaty i znicze przy Żurawiej 47
05.03.2024 12:05 Ojciec Doriana S. zabrał głos. Bardzo poruszające słowa

W pierwszy dzień marca media obiegła łamiąca serce informacja o śmierci 25-letniej Lizy. Dziewczyna kilka dni wcześniej padła ofiarą poważnej napaści, której miał dopuścić się 23-letni Dorian. Mężczyzna w błyskawicznym tempie został schwytany i już przebywa w areszcie. Teraz do mediów trafiła wypowiedź jego ojca.

Ostatni wpis Doriana, który zabił 25-latkę.
02.03.2024 14:38 Ostatni wpis Doriana, który zabił 25-latkę. Dziś przyprawia o dreszcze

Sprawa 25-letniej poruszyła całą Polskę. Dziewczyna została zgwałcona i zamordowana na ulicach Warszawy. Nieprzytomna kobieta została odnaleziona w niedzielę 25 lutego. Sprawcą zbrodni był 23-letni Dorian S. Niesamowite, jak wyglądał jego ostatni wpis na Facebooku.

Monitoring nagrał, co się dzieje we Wrocławiu
24.11.2023 20:02 Monitoring nagrał, co zrobił ze staruszką w centrum Wrocławia. Aż ciężko na to patrzeć

Niewiarygodne, do czego doszło w ciągu dnia na jednej z wrocławskich ulic. Pewien tajemniczy mężczyzna w biały dzień skopał na środku miasta starszą kobietę. Policja opublikowała wstrząsające nagranie z tego incydentu.

loveguli/Canva/policja, Wiktor Kuźniak wciąż jest poszukiwany
06.10.2023 18:15 Schwytali Sebastiana M., ale Wiktor Kuźniak wciąż jest poszukiwany. Jego dwaj koledzy nie żyją

Śmiertelnym wypadkiem spowodowanym na autostradzie A1 przez Sebastiana M. żyje cała Polska. Podczas gdy wszyscy zajęli się poszukiwaniami 32-latka, w niepamięć poszła sprawa innego wypadku z udziałem mieszkańców Łodzi. Sprawca kolejnej tragedii wciąż pozostaje na wolności.

duchowni
09.03.2023 21:27 Wstępne wyniki sekcji już znane. Dramatyczne doniesienia o śmierci dwóch duchownych wypłynęły

Pojawiły się nowe doniesienia w sprawie dramatycznej zbrodni w Sosnowcu. Znane są wstępne wyniki sekcji zwłok duchownego, który zabił diakona i następnie popełnił samobójstwo.Cała Polska żyje sprawą sprzed kilku dni. Biskup sosnowiecki potwierdził śmierć dwóch kapłanów z miejscowej parafii. Teraz ujawniono wyniki sekcji zwłok zmarłych.

duchowny
08.03.2023 20:17 Polacy wstrzymali oddech. Duchowny zabił duchownego, porażające kulisy obiegają kraj

Tragiczne wydarzenia w Sosnowcu. Duchowny zamordował drugiego księdza, a później popełnił samobójstwa. Sprawa wciąż nie jest do końca wyjaśniona.Jak przekazuje portal RMF24, działający w parafii w Sosnowcu duchowny miał zabić diakona za pomocą 12 uderzeń nożem, a później sam odebrać sobie życie. Sprawą obecnie zajmuje się prokuratura.

zwłoki
06.03.2023 22:12 Przerażające odkrycie przy rozbiórce budynku, zwłoki wypadły z poddasza. Nie to wydaje się najgorsze

Przerażające odkrycie w Stalowej Woli. Z poddasza budynku wypadły zawinięte w dywan zwłoki. Do wydarzenia doszło 1 lutego podczas rozbiórki budynku.Do tej pory nie udało się odkryć, w jakich okolicznościach ciało znalazło się w dywanie na poddaszu starego budynku. Nie ustalono również tożsamości zmarłego