Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Teraz ma 62 lata, a wciąż wygląda młodo. Dlaczego nie ma dzieci? Prawda jest ponura
Karol Osiński
Karol Osiński 28.05.2021 15:29

Teraz ma 62 lata, a wciąż wygląda młodo. Dlaczego nie ma dzieci? Prawda jest ponura

Grażyna Torbicka
fot. instagram.com/grazynatorbicka/

62-letnia dziś Grażyna Torbicka bardzo często otrzymuje pytania na temat dzieci, których nie posiada. Dziennikarka postanowiła przerwać milczenie i jednoznacznie wypowiedzieć się na ten temat. Padło kilka słów, których wielu jej fanów nie chciało usłyszeć. Twierdzi, że czuje się jakby żyły w niej dwie kobiety.

Grażyna Torbicka od niespełna 40 lat jest w szczęśliwym związku małżeńskim, jednak nigdy nie doczekała się dziecka. Prawda o jej bezdzietności jest co najmniej zaskakująca.

Grażyna Torbicka o swojej bezdzietności

Na wstępie warto zaznaczyć, że Grażyna Torbicka od zawsze podkreślała, że jest bardzo szczęśliwą kobietą i nigdy nie narzekała, na brak czegokolwiek. Dziennikarka często otrzymywała pytania na temat braku posiadanych przez nią dzieci.

Nigdy nie mówiła, że ich nie planuje, jednak mimo niespełna 63 lat na karku w dalszym ciągu pozostaje bezdzietna. Jakiś czas temu gwiazda postanowiła przerwać milczenie i zdradzić, dlaczego nie zdecydowała się razem z małżonkiem na potomstwo.

Prawda okazuje się bardzo smutna. Znana prezenterka telewizyjna nie ukrywa, że pytania o dzieci często ją przytłaczają i nie potrafi udzielić jednoznacznej wypowiedzi w tej sprawie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Absurdalna dyskusja na ten temat trwa. Czytam to i reaguję, jakby były we mnie dwie Grażyny. Pierwsza czuje się dotknięta, cała się w sobie kurczy. A druga mówi: czy to jest temat do publicznej dyskusji? To moja sprawamówiła Grażyna Torbicka podczas wywiadu dla magazynu „Życie na gorąco”.

Grażyna Torbicka o swojej miłości z mężem

Małżonkiem słynnej dziennikarki jest kardiolog Adam Torbicki. Pobrali się niespełna 40 lat temu i od początku małżeństwa stanowią bardzo szczęśliwą i zgraną parę. Historia ich miłości jest dość zaskakująca.

Kiedy wychodziła za mąż miała zaledwie 22 lata. Swojego przyszłego mężczyznę życia poznała, gdy potrzebowała badań do prawa jazdy. Wówczas trafiła do Ryszarda Torbickiego, ojca Adama.

Okazało się, że szukał przyszłej synowej i wysłał Grażynę do swojego syna, który na początku traktował ją jako zwykłą pacjentkę. Sytuacja się zmieniła, gdy pewnego razu młoda Torbicka zapomniała kluczy i musiała wrócić do gabinetu Adama. Od tamtej pory zaczęło między nimi iskrzyć.

W wywiadzie dla „Super Expressu” przyznała, że Adam jest mężczyzną na całe życie. Jak twierdzi, są najlepszym przykładem, że można tworzyć szczęśliwe małżeństwo bez dzieci. Bardzo często skupia się również na pomocy swojej mamie, która niedawno zdecydowała się wrócić do pracy.

Zobacz zdjęcie:

Grażyna Torbicka i Adam Torbicki są małżeństwem przez 39 lat. Para nie doczekała się wspólnych dzieci, jednak tworzą bardzo szczęśliwy związek.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl