Test ten może was naprawdę zaskoczyć! By go wykonać, należy przycisnąć swój pępek palcem. Efekt jest naprawdę zadziwiający. Dlaczego? Zanim zrobisz ten niecodzienny test, zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym wszystko ci wyjaśnimy. A ty zrozumiesz, dlaczego naciskając na swój pępek, odczuwasz pewne dziwne uczucie.

Pępek to nic innego, jak pozostałości po pępowinie. Niby posiada go każdy z nas, jednak każdy z nich jest inny. Pępki przybierają różne kształty – zazwyczaj są wklęsłe, bywają jednak też wypukłe. Mogą być duże, lub zupełnie niewidoczne. Łączy je jednak jedna cecha. Jaka?

Test pępka

Aby wykonać test, wystarczy jedynie nacisnąć swój pępek palcem. Co odczułaś po wykonaniu testu? Jesteśmy przekonani, że poczułaś automatyczną chęć udania się do toalety, oraz dziwne uczucie w miednicy. Dlaczego się tak dzieje?

Więzadła pępka połączone są z wnętrzem naszego brzucha, wątrobą, rdzeniem kręgowym, a także nerwami, znajdującymi się w okolicy cewki moczowej. I właśnie z tego względu, naciskając palcem na swój pępek, możemy odczuwać charakterystyczne uczucie, jakby chciało się nam sikać. 

  1. Przyjaciel Małgorzaty Kożuchowskiej pokazał jej zdjęcie sprzed 25 lat. Bardzo się zmieniła?
  2. Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej
  3. W końcu wracają koncerty i imprezy masowe. Ważne zmiany, znamy datę

Wykonaj test w domu

Podczas naciskania na pępek do mózgu dostaje się sygnał, pochodzący z cewki moczowej. Mózg nie interpretuje go poprawnie – myląc nacisk na pępek, z naciskiem na zakończenia nerwów cewki moczowej przez pełny pęcherz i potrzebą oddania moczu. 

Zaskoczeni? Nasz organizm jest naprawdę zdumiewający. Jeszcze wielu rzeczy nie wiemy na jego temat. Jednak tego typu testy, pozwalają na odkrycie sekretów naszego ciała!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

test
unsplash.com

Naciskając na pępek możemy poczuć bardzo dziwne uczucie!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wiadomości TVP przeszły same siebie. Straszą wyimaginowaną rewolucją, o co chodzi?
  2. Niewyobrażalna tragedia w Koszalinie. Dwoje dzieci nie żyje
  3. TVP podjęło ostateczną decyzję, znika uwielbiany serial. Aktor stacji przerwał milczenie
  4. Bolesne wyznanie Małgorzaty Rozenek. W chwili szczerości zaczęła dziękować Bogu
  5. Przygarnął malutkiego, czarnego kotka. Po 7 latach zaczęły dziać się niezwykłe rzeczy, zwierzak zupełnie się zmienił
  6. Najsmutniejsze możliwe doniesienia z Polski. Nie żyje dwójka malutkich dzieci, tragiczna śmierć

źródło: kobieceinspiracje.pl


 

Poprzedni artykułAgata Młynarska wyprowadziła się z Polski. Wiadomo, w jakim kraju zamieszkała gwiazda
Następny artykułIle emerytury dostaje Jarosław Kaczyński? Ujawniono ogromną kwotę, wiadomo też ile zaoszczędził w zeszłym roku
Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.