The Voice of Poland to jeden z najpopularniejszych polskich programów. Nic dziwnego, że jego uczestnicy i jurorzy są uważnie obserwowani przez widzów. W 10. edycji pojawiło się kilka kontrowersji związanych właśnie z jurorami. Część fanów domaga się zmian, czy zostaną one jednak wprowadzone? Wiemy, kto zasiądzie w fotelach jurorów w kolejnej edycji!

Uwagę widzów przykuło szczególnie zachowanie Kamila Bednarka. Jego wybuchy śmiechu zostały zinterpretowane jako oznaka odurzenia nielegalnymi substancjami. Krytykowana jest również Margaret, której fani programu The Voice of Poland zarzucają, że nie jest wystarczająco utalentowana, a jej komentarze dotyczące występów są niewystarczająco merytoryczne. 

The Voice of Poland — kto zostanie jurorem?

Finałowy odcinek The Voice of Poland przyniósł wiele kontrowersji. Nie chodzi jednak wcale o uczestników, chociaż z pewnością znajdą się osoby, którym wygrana Alicji Szemplińskiej nie przypadła do gustu. Tym razem jednak dużo większe oburzenie wzbudziło zachowanie jurorów. 

the voice of poland
fot. The Voice of Poland, youtube.com

W ogniu krytyki znalazł się Kamil Bednarek, z którego zachowania musiała tłumaczyć się produkcja programu The Voice of Poland. Internautów oburzyło żywiołowe zachowanie muzyka, który miał niekontrolowane wybuchy śmiechu i śmiał się z własnych żartów. Produkcja zapewnia, że to „żywiołowe” zachowanie to norma u Kamila Bednarka. 

Margaret nie nadaje się na jurorkę?

Margaret nie nadaje się na jurorkę — takie głosy również się pojawiły. Jak możemy przeczytać na portalu pudelek.pl, piosenkarka jest krytykowana ze względu na to, że jej wypowiedzi są mało merytoryczne, a ona sama jest rzekomo nieutalentowana. 

Mimo tej krytyki okazuje się, że produkcja programu The Voice of Poland jest jak najbardziej zadowolona z obecnego składu.

 — Produkcja jest zadowolona na tyle, że nie chce żadnych zmian. Jurorzy też są bardzo za, więc wszystko wskazuje na to, że w nowej edycji zobaczymy ten sam skład – podaje słowa swojego źródła pudelek.pl

ZOBACZ ZDJĘCIA:

the voice of poland
fot. The Voice of Poland, youtube.com

Margaret i Kamil Bednarek są krytykowani przez widzów. 

the voice of poland
fot. The Voice of Poland, youtube.com

Na razie nie są planowane żadne zmiany w składzie jurorów. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Księża nie płacą, jak reszta Polaków. Obowiązuje ich specjalny system podatkowy
  2. Mikołaj Roznerski i Adrianna Kalska wzięli ślub? Pokazali zdjęcie
  3. Anna Wendzikowska skrytykowana przez najnowsze zdjęcie z córką. Internautki nie pozostawiły na niej suchej nitki
  4. Przemysław Saleta nie utrzymuje kontaktów z córką? Udzieliła poruszającego wywiadu, sportowiec odpowiada
  5. Sparaliżowana kobieta z ciężkimi dolegliwościami trafiła do szpitala. Lekarze zajrzeli między jej nogi i zamarli, znaleźli przyczynę choroby

źródła: pudelek.pl

Poprzedni artykułNajlepsze fryzury do niebieskich oczu. Dowiedz się, jakie kolory najbardziej ci pasują
Następny artykułKsiądz nie chciał ochrzcić dziecka. Odmówił ze względu na jego wygląd i „nieświęte” znamiona
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego