True Detective 3 to serial, którego nikomu nie trzeba przedstawiać. Czekaliście na jego kolejną odsłonę? Intrygujące przygody detektywa Wayne’a Hayesa będzie można śledzić już w styczniu. W internecie pojawiła się zapowiedź nowego sezonu.

True Detective 3 to serial, który będzie musiał przekonać do siebie widzów na nowo. Jeżeli ostatnia seria wydawała wam się nieco rozczarowująca, to jest szansa, że to się zmieni. 2. sezon serialu True Detectivemogliśmy oglądać w 2015 roku. Twórcy mieli więc dużo czasu na przygotowanie kolejnych odcinków. Miejmy nadzieję, że wykorzystali ten czas dobrze.

True Detective 3 – nowy główny bohater

True Detective 3 zapowiada się naprawdę ciekawie. Jeśli śledzicie serial od jakiegoś czasu, to wiecie, że każdy sezon jest oddzielną całością i nie łączy się z poprzednim. Ten zapowiada się szczególnie, bo odtwórcą głównej roli jest zdobywca Oscara za rolę w filmie Moonlight, Mahershala Ali. Inni aktorzy, którzy znaleźli się w obsadzie True Detective 3 to m.in. Carmen Ejogo i Stephen Dorff.

Autorem wszystkich odcinków jest twórca serialu Nic Pizzolatto (odcinek 4. powstał we współpracy z Davidem Milchem). Pizzolatto stał też za kamerą  przy kilku odcinkach. Oprócz niego, najnowszy sezon reżyserowali także Daniel Sackheim i Jeremy Saulnier.

True Detective 3 – zalążek fabuły

Tym razem głównym wątkiem, wokół którego koncentrować będzie się fabuła serialu jest okrutna zbrodnia w hrabstwie Ozark, która nie została rozwiązana przez trzydzieści lat. Detektyw Hayes z Północno-Zachodniego Arkansas ma więc do rozwikłania trudną zagadkę.

True Detective 3 będzie można oglądać już 13 stycznia na kanale HBO. Nie możecie się doczekać, czy raczej poprzedni sezon zawiódł was na tyle, że nie zamierzacie dawać nowemu sezonowi drugiej szansy?

True Detective – poprzednie sezony

W sezonie 1. odtwórcą głównych ról byli Matthew McConaughey i Woody Harrelson. Wcielili się oni w detektywów, którzy badali sprawę tajemniczych morderstw w Luizjanie, które miały miejsce w latach 90. ubiegłego wieku. Po latach detektywi dowiadują się o kolejnej zbrodni.

Akcja 2. sezonu True Detective toczyła się w Kalifornii. Główni bohaterowie to policjanci: Ray Velcoro (w tej roli Colin Farrell), Ani Bezzerides (Rachel McAdamas), Paul Woodrugh (Taylor Kitsch) i gangster Frank Semyon (Vince Vaughn), który chce zalegalizować swoje interesy.

ZOBACZ WIDEO:

ZOBACZ ZDJĘCIA:

true detective 3
Fot.screen z serialu „True Detective 3”

Kadr z odcinka najnowszego sezonu True Detective 3.