TVP pożegnało swojego długoletniego pracownika. Niestety, Polskę obiegła wstrząsająca wiadomość. Nie żyje wybitny dziennikarz, który za swoją pracę i działalność społeczną został odznaczony przez Srebrnym Krzyżem Zasługi. Niezwykle smutne informacje przekazało Radio dla Ciebie. Sensacyjne artykuły mężczyzny na długo pozostaną w pamięci wielu Polaków.

Polskie Radio RDC przekazało wstrząsającą wiadomość. Niestety, nie żyje Dariusz Baliszewski. Ceniony historyk, publicysta i dziennikarz, związany był zarówno z TVP jak i z telewizją TVN. Dariusz Baliszewski zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek w Warszawie, w wieku 74 lat. 

Nie żyje dziennikarz TVP i TVN

Niestety, w nocy z 9 na 10 sierpnia, po ciężkiej chorobie zmarł słynny dziennikarz, Dariusz Baliszewski. Smutne informacje, jakie przekazało Radio dla Ciebie, natychmiast obiegły Polskę.

Historyk Dariusz Baliszewski zasłynął również dzięki swoim wyjątkowym programom dla TVP dotyczących między innymi II wojny światowej, jak Świadkowie czy Rewizja nadzwyczajna, które prowadził w latach 80. i 90. Był także autorem wielu książek o tematyce historycznej, m.in.: Agenci, zdrajcy, bohaterowie >zobacz w sklepie<

  1. Ministerstwo Zdrowia wydało pilny komunikat dla wszystkich Polaków. 7 rzeczy, które możesz zauważyć u siebie
  2. Prowadzący „Pytanie na śniadanie” natychmiast wyrzucony z pracy. Skomentował, co myśli, nikt się nie spodziewał słów tego typu

Zmarł Dariusz Baliszewski

Śmierć Dariusza Baliszewskiego to ogromna starta. Dziennikarz poza współpracą z TVP i TVN pisywał do Newsweeka i Wprost, a od 2017 roku był stałym publicystą Uważam Rze Historia oraz Rzeczpospolitej.

W 1999 roku Dariusz Baliszewski został odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi za zasługi w twórczości telewizyjnej, za osiągnięcia w pracy zawodowej i działalności społecznej przez prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Polskę obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Dariusz Baliszewski. Znany dziennikarz TVP i TVN, historyk i publicysta zmarł w nocy z 9 na 10 sierpnia 2020 roku w Warszawie, w wieku 74 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszystko trwało moment, nagrania porażają. Nie żyje co najmniej 7 osób, w tym niemowlę
  2. 1 września dzieci wracają do szkół. Porażające słowa eksperta, nie ma wątpliwości, co się stanie
  3. Pilna wiadomość dla tysięcy Polaków. Kilka najbliższych dni będzie bardzo ciężkich, wydano ostrzeżenia
  4. Co się stało? Nagle w ”Pytaniu na śniadanie” zamarli, hamak rozpadł się pod Marzeną Rogalską
  5. Weszła do sklepu po parę owoców, przy kasie ją poraziło. Tak drogo jeszcze nie było, za polskie jabłka zapłacisz fortunę

źródło: tvp.info.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.