TVP zdecydowało się odpowiedzieć na nieprzychylny materiał dotyczący władz wyświetlony w Faktach, pokazując materiał o rodzinie Justyny Pochanke. Dziennikarka jest prowadzącą program telewizji TVN. 

TVP zareagowało na materiał, który został wyświetlony w konkurencyjnej telewizji. Dziennikarze Telewizji Polskiej stworzyli reportaż, w którym krytykują konkurencję po materiale na temat Jarosława Kaczyńskiego. 

TVP jest oburzona materiałem o Jarosławie Kaczyńskim

Program Fakty wyświetlił reportaż pod tytułem Równi i równiejsi, który dotyczył obchodów 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej, podczas których na placu Piłsudskiego w Warszawie zebrali się licznie politycy. Uczestnicy podczas uroczystości bynajmniej nie zachowywali odległości dwóch metrów od siebie i z założenia ich zachowanie było niezgodne z panującą kwarantanną.

Nic więc dziwnego, że wiele osób było tą sytuacją oburzonych. Jak wiemy, cmentarze również są zamknięte, mimo to Jarosław Kaczyński mógł odwiedzić Powązki. Reportaż TVN spotkał się z krytyką Telewizji Polskiej, która w odwecie wypuściła oskarżycielski materiał o rodzinie Justyny Pochanke, dziennikarki TVN-u.

  1. Sąsiedzi bali się owczarka niemieckiego. Pewnego dnia właściciel psa uchwycił jego spotkanie z listonoszem
  2. Ministerstwo Zdrowia przekazało krytyczne informacje dla wszystkich seniorów. Każdy powinien się podporządkować
  3. Jajka zajęły znaczną część twojej lodówki? Mamy genialny przepis na ich wykorzystanie, nie pożałujesz

Odwet w kierunku Justyny Pochanke

To nie pierwszy raz, kiedy Telewizja Polska emituje kontrowersyjny materiał uderzający w dziennikarzy konkurencyjnej stacji. Wystarczy sobie przypomnieć ten, dotyczący Kingi Rusin i jej obecności na oscarowej imprezie. Tym razem TVP mówi o matce Justyny Pochanke, Renacie Pochanke, która miałaby współpracować z księgową Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego. 

– Miliardy złotych wyprowadzone z funduszu wykorzystano na początku lat 90. do budowy części prywatnych mediów w Polsce – informuje prowadzący Wiadomości TVP.

Zarzut, choć, niebezpośredni jest bardzo widoczny. Ten rodzaj agresji jest obecny między stacjami już od jakiegoś czasu. TVN nie odniosło się do materiału o rodzinie swojej dziennikarki. To nie pierwszy raz, gdy stacje zarzucają sobie polityczne powiązania wśród swoich pracowników.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

tvp
youtube.com/tvn

Justyna Pochanke jest prowadzącą program TVN-u Fakty.

TVP
fot.: TRICOLORS/EAST NEWS

Postać dziennikarki pojawiła się w programie TVP.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ośrodek Caritas w Warszawie: jeden z pacjentów nie żyje
  2. Premier: kolejne zmiany w obostrzeniach w Polsce będą do połowy maja
  3. Rzecznik rządu podał, które ograniczenia mogą zostać złagodzone w pierwszej kolejności. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni
  4. Mama spojrzała na zdjęcie córeczki. Zauważyła jeden szczegół, to była oznaka poważnej choroby
  5. Mąż zastanawiał się, dlaczego jego żony nie ma jeszcze w łóżku. Odkrył prawdę, niczego się nie spodziewał
  6. Agata Duda drży o przyszłość córki. Pierwsza dama ma poważne powody do obaw

źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułZa 50-groszówkę można dostać majątek. Wystarczy zwrócić uwagę na jedną rzecz, pieniądze cię zaskoczą
Następny artykułUwielbiany bohater usunięty z ”M jak miłość”? Już niebawem widzowie będą świadkami dramatycznych wydarzeń
Redaktorka w Lelum.pl Kulturoznawca w specjalizacji teatralnej. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki.