Wieczór panieński naszej dzisiejszej bohaterki stał się prawdziwym hitem Internetu. Kiedy tylko zdjęcia z tego wydarzenia pojawiły się w sieci Internauci płakali, tyle że tym razem ze śmiechu. Pewna informatyczka swój ostatni moment wolności świętowała w niezwykle nietypowy sposób. Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście.

Zastanawiałyście się kiedyś jak miałby wyglądać wasz wymarzony wieczór panieński? A może jest on już dawno za wami? Nie ulega wątpliwości, że każda przyszła panna młoda ma na niego swoją własną, a przez to unikatową wizję. A ta Brazylijka swoją pomysłowością i kreatywnością najprawdopodobniej przebiła wszystkich.

Wieczór panieński tej kobiety był naprawdę niecodzienny

Nie ulega wątpliwości, że organizacja wieczoru panieńskiego jest nie lada wyzwaniem. To przecież ostatnie chwile wolności przyszłej Panny Młodej i nieodwołalne pożegnanie jej stanu wolnego.

Wieczór panieński
filing.pl

Wieczór panieński tej kobiety okazał się strzałem w dziesiątkę.

Nie bez przyczyny zaszczyt tego wydarzenia powierzany jest świadkowej. Przecież to ona jak nikt inny zna gwiazdę tego wieczoru i stara się robić wszystko aby sprostać jej oczekiwaniom. W końcu tę jedną noc ma zapamiętać do końca życia. Zwykle na imprezie takiej pojawiają się najbliższe Pannie młodej kobiety, czyli oczywiście siostry, przyjaciółki i koleżanki. Problemy zaczynają się, kiedy jest ona jedynaczką, a większość czasu spędza w… towarzystwie mężczyzn.

Stał się prawdziwym hitem Internetu

I nie ma w tym nic dziwnego. 24-letnia Rebeca jest informatyczką, która w gronie swoich najbliższych przyjaciół posiada tylko i wyłącznie mężczyzn. Jako że nie chciała rezgynować ze swojego wieczoru postanowiła, że spędzi go razem z nimi.

Pewnie wam też będzie ciężko w to uwierzyć, ale były maseczki, makijaże, drinki, a nawet cukierkowa sesja zdjęciowa. Zresztą zobaczcie to wszystko na własne oczy. Gwarantujemy, że zdjęcia za długo pozostaną w waszej pamięci.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Wieczór panieński
filing.pl

Rebeca była prawdziwą gwiazdą!

Wieczór panieński
filing.pl

A mężczyźni w roli przyjaciółek spisali się na medal.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Mandat na grzybach. Straż leśna wlepi ci nawet 500 złotych
  2. Mama karmiła piersią w samolocie. Usłyszała, że „kradnie cudzych facetów”
  3. Nastolatka nie dostała pracy w sklepie. Wysłała pracodawcy maila, po którym musiał zmienić zdanie
  4. Kobieta pakując zakupy usłyszała dziwny hałas. Przerażona pobiegła do supermarketu
  5. Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Źródło: filing.pl

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.