Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Grażyna Wolszczak wspomina swoją rolę w „Wiedźminie”. Gorzkie słowa aktorki
Marta Kulik
Marta Kulik 20.12.2019 18:31

Grażyna Wolszczak wspomina swoją rolę w „Wiedźminie”. Gorzkie słowa aktorki

wiedźmin
filmpolski.pl

Wiedźmin: Grażyna Wolszczak wystąpiła w serialu produkcji Telewizji Polskiej niemal dwadzieścia lat temu. Aktorka wtedy w samych superlatywach wypowiadała się zarówno o kolegach z planu, jak i panującej tam atmosferze. Z perspektywy czasu nie jest jednak do końca zadowolona.

Z ust Grażyny Wolszczak padły gorzkie słowa. Z okazji premiery nowego serialu Wiedźmin na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego media zainteresowały się produkcją sprzed lat. Portal Plejada skontaktował się z aktorką, która nie ma najlepszego zdania o efektach pracy zespołu.

Wiedźmin: kogo grała Grażyna Wolszczak?

W Wiedźminie Grażyna Wolszczak grała czarodziejkę Yennefer, czyli ukochaną głównego bohatera, w którego wcielił się wtedy Michał Żebrowski. Okazuje się, że aktorka nie ma najlepszego zdania o produkcji sprzed lat.

– To była ciekawa przygoda, abstrahując od efektu, jaki wyszedł. No, jak się nie ma budżetu na film, to nie powinno się tego dotykać… Ale było jak było – powiedziała w rozmowie z Plejadą.

Gwiazda zupełnie inaczej podchodzi do nowego serialu o wiedźminie, który właśnie debiutuje na Netflixie. Zapowiedziała, że jest bardzo ciekawa efektów i w święta na pewno obejrzy kilka odcinków.

Kiedy premiera Wiedźmina?

Premiera Wiedźmina miała miejsce w piątek 20 grudnia 2019 roku. Już rano fani powieści Andrzeja Sapkowskiego mogli obejrzeć odcinki serialu na podstawie kultowej sagi. Na platformie pojawił się już cały sezon. Produkcja jest porównywana do Gry o tron, dlatego widzowie mają wielkie oczekiwania.

W nowym Wiedźminie zagrał między innymi Maciej Musiał, który ma już doświadczenie we współpracy z Netflixem. Jakiś czas temu stworzył serial 1983 i zagrał w nim jedną z głównych ról. Jak pisze teleshow.wp.pl, aktor wcielił się w postać napisaną specjalnie na potrzeby telewizyjnej produkcji. Kogo Maciej Musiał zagrał w Wiedźminie? Maciej Musiał w Wiedźminie zagrał sir Lazlo, rycerza, który ratuje Ciri podczas rzezi Cintry.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

wiedźmin

Grażyna Wolszczak gorzko skomentowała Wiedźmina sprzed lat.

wiedźmin

W serialu produkcji TVP aktorka grała czarodziejkę Yennefer.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zbigniewa Wodeckiego kochały miliony. Choroba, która go zabiła diagnozowana jest u coraz młodszych osób
  2. Nagłaśniamy: Skandal w częstochowskim salonie dla psów. Fryzjer musi odpowiedzieć za swoje zachowanie
  3. Urszula Dudziak miała romans z żonatym mężczyzną. Gwiazda znalazła go martwego w wannie
  4. Biedronka pozwana przez znaną blogerkę. Marta Dymek z Jadłonomii pozwie giganta za przepis na piernik
  5. Matka zrobiła sobie zdjęcie z dziećmi w starym kinie. Kamera uchwyciła tajemniczą postać
  6. 18 sytuacji, które pokazują, że leginsy nie zostały stworzone dla wszystkich. 11. zdjęcia nie da się wyrzucić z pamięci