Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie
Karina Sulich
Karina Sulich 07.08.2020 11:48

Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie

wybuch
Fot. Screenshot Jasnowidz – Hipnotyzer – Wojciech Glanc, YouTube

Wojciech Glanc zyskał ogromną popularność nie tylko dzięki występom w znanych programach telewizyjnych, jak Big Brother czy Mam talent, ale również dzięki swoim trafnym przepowiedniom. W ostatnim czasie przewidział, nie tylko wygarną Andrzeja Dudy, ale i wybuch w Bejrucie. Teraz ma dla nas kolejne, porażające wieści.

Wybuch, który miał miejsce w Bejrucie, spustoszył stolice Libanu i wstrząsnął światem. Niestety, według znanego jasnowidza to nie koniec. Wojciech Glanc, który przepowiedział niewyobrażalną tragedię, do której doszło kilka dni temu, miał bardzo niepokojącą wizję. Jeżeli się sprawdzi, w niebezpieczeństwie będą tysiące osób, w tym również Polacy.

Przepowiednia Wojciecha Glanca: wybuch w Bejrucie

Wojciech Glanc postanowił dzielić się z internautami wizjami, zamieszczając filmiki na swoim kanale w serwisie YouTube. Kiedy jednak pierwszego sierpnia wróżbita ogłosił porażającą wizję, aż trudno było w nią uwierzyć.

Odczuwam jakieś szokujące wydarzenie, które wręcz wbije nas w krzesła. Będzie to, albo wybuch, albo dużo dymu – ogłosił. Zaledwie kilka dni później, 4 sierpnia, w Bejrucie eksplodował skład saletry amonowej, a wybuch był tak silny, że w jego wyniku zginęło kilkadziesiąt osób, a kilkaset tysięcy zostało rannych.

Teraz Wojciech Glanc ma kolejne, dramatyczne informacje. Jeżeli jego wizja się sprawdzi, może ucierpieć wielu Polaków.

  1. Gdy na salę weszła Agata Duda, wszyscy zamarli. Co ona na siebie założyła?
  2. Śmierć w „Na Wspólnej”. Tragiczne okoliczności rozstania z jedną z bohaterek

Wojciech Glanc: To nie jest jeszcze koniec

Niestety, zdaniem Wojciecha Glanca wybuch w Bejrucie to nie jedyna taka tragedia, jaka czeka świat w niedalekim czasie. Kolejne porażające zdarzenia mają odbyć się w jednej z europejskich stolic i miejsca, niezwykle chętnie odwiedzanego przez tysiące turystów, również Polaków.

– Jest mi przykro przyznać, że niestety moja przepowiednia się sprawdziła. Niestety, mam dziwne wrażenie, że to nie jest jeszcze koniec. Cały czas niepokoi mnie muzyka, którą słyszałem podczas mojej wizji – zdradził jasnowidz.

– Cały czas słyszę w wizji piosenkę Barcelona. Jest ona tak podniosła, że może to nie o Barcelonę chodzi. Trudno jest mi zinterpretować ten obraz. Widzę jakiś rodzaj potężnego wybuchu. To ważna stolica w Europie – ujawnił Wojciech Glanc.

Czy to oznacza, że mamy sie czego obawiać?

ZOBACZ ZDJĘCIE:

wybuch

Wojciech Glanc miał kolejną porażającą wizję. Wróżbita w ostatnim czasie przepowiedział wybuch w Bejrucie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Więźniowie nie dali żyć ojcu, który zabił miesięcznego Wiktorka. Porażające, co zrobili w areszcie
  2. Uwaga: numery telefonów, na które bezwzględnie nie oddzwaniaj. Nawet jeden może pozbawić cię fortuny
  3. Kim naprawdę jest Agata Duda? Nikt się nawet nie domyślał, kto zawsze stoi u boku Prezydenta
  4. Kuba Wojewódzki o Beacie Tadli: ”Cierpi na nieuleczalną chorobę”. Jak mógł ją tak obrazić?
  5. Przewidujemy ekstremalny szturm na Biedronkę. Wszystko przez 12+12, tłumy przy kasach są niemal pewne