Lelum.pl > Wojciech Glanc

Wojciech Glanc

Wojciech Glanc
20.09.2023 11:10 Tragiczne doniesienia z domu polskiego jasnowidza. Wojciech Glanc przekazał druzgocącą informacje, prosi o pomoc

Wojciech Glanc jest dobrze znany telewidzom i internautom ze swojej radosnej, pozytywnej strony. Nie raz już rozmieszał publiczność, ale sam ostatnio absolutnie nie ma powodów do uśmiechu. Wszystko przez tragedię, która dotknęła jego rodzinę. Mężczyzna nie miał wyjścia, musiał poprosić o pomoc.

Wojciech Glanc
24.03.2023 14:51 Wojciech Glanc przewiduje rozpad jednego z najgłośniejszych małżeństw. Para właśnie spodziewa się dziecka

Wojciech Glanc często dzieli się ze społeczeństwem swoimi wizjami. Jasnowidz wypowiadał się już o związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego oraz zwiastował przyszłość wojny na Ukrainie. Teraz mówi o końcu innego, głośnego show-biznesowego związku.Chodzi o małżeństwo Wiśniewskich. Michał i Pola spodziewają się drugiego dziecka. Słowa Glanca w ich kontekście są co najmniej zastanawiające. 

Wojciech Glanc
09.03.2023 21:24 Tylko u nas: Wojciech Glanc miał ciężką wizję. Sam woli, aby się nie spełniła

Wojciech Glanc opowiedział o swojej wizji na temat przyszłości Ukrainy. Jasnowidz nie ukrywa, że możemy spodziewać się kolejnych dramatycznych wieści zza wschodniej granicy. Jego słowa naprawdę wywołują dreszcze.Ceniony jasnowidz wyjaśnił, że niestety nie możemy spodziewać się szybkiego zakończenia rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Co więcej, opowiedział nam o tym, jak widzi jej dalszy przebieg i ewentualny rozejm obu państw. Słowa wizjonera nie napawają optymizmem. Czy Ukraina zostanie podzielona na dwie strefy wpływów?

Wojciech Glanc
01.02.2023 10:08 Wojciech Glanc podzielił się wizją. Ma niepokojące informacje: „coś wielkiego, co nas przerazi”

Wojciech Glanc to jeden z najpopularniejszych, polskich jasnowidzów. Ostatnio podzielił się z opinią publiczną wizją, która nie może pozytywnie nastrajać jego rodaków na zbliżającą się wiosnę. Co się wtedy wydarzy? Jasnowidz sugeruje, że szczególnie we wschodniej części kraju zapanuje chaos i popłoch.

wybuch
07.08.2020 11:48 Polski jasnowidz przewidział wybuch w Bejrucie. Kolejna wizja niepokoi jeszcze bardziej, możemy być w niebezpieczeństwie

Wojciech Glanc zyskał ogromną popularność nie tylko dzięki występom w znanych programach telewizyjnych, jak Big Brother czy Mam talent, ale również dzięki swoim trafnym przepowiedniom. W ostatnim czasie przewidział, nie tylko wygarną Andrzeja Dudy, ale i wybuch w Bejrucie. Teraz ma dla nas kolejne, porażające wieści.Wybuch, który miał miejsce w Bejrucie, spustoszył stolice Libanu i wstrząsnął światem. Niestety, według znanego jasnowidza to nie koniec. Wojciech Glanc, który przepowiedział niewyobrażalną tragedię, do której doszło kilka dni temu, miał bardzo niepokojącą wizję. Jeżeli się sprawdzi, w niebezpieczeństwie będą tysiące osób, w tym również Polacy.