Lelum.pl > Samo Życie > Tragiczne doniesienia z domu polskiego jasnowidza. Wojciech Glanc przekazał druzgocącą informacje, prosi o pomoc
Michał Fitz
Michał Fitz 20.09.2023 11:10

Tragiczne doniesienia z domu polskiego jasnowidza. Wojciech Glanc przekazał druzgocącą informacje, prosi o pomoc

Wojciech Glanc
fot. youtube.com/jasnowidz.hipnotyzer.wojciechglanc

Wojciech Glanc jest dobrze znany telewidzom i internautom ze swojej radosnej, pozytywnej strony. Nie raz już rozmieszał publiczność, ale sam ostatnio absolutnie nie ma powodów do uśmiechu. Wszystko przez tragedię, która dotknęła jego rodzinę. Mężczyzna nie miał wyjścia, musiał poprosić o pomoc.

Wojciech Glanc o rodzinnym problemie

Sam Glanc nie narzeka na swój stan zdrowia i dalej jest aktywny zawodowo. Niestety, nie może tak powiedzieć o swojej mamie, która na stare lata zaczęła zmagać się z poważnym stadium choroby Alzheimera. Ta uniemożliwia jej normalne życie.

Jak twierdzi Glanc, mama potrzebuje już całodobowej opieki, bo zdarzało jej się po prostu wyjść z domu w środku nocy. Po dwóch takich spacerach lądowała w szpitalu. Póki co wspierają ją życzliwi sąsiedzi, bo jej syna nie ma w kraju. Ci jednak nie mogą radzić sobie ze wszystkim, potrzebna jest poważniejsza pomoc.

"Dusza strzaskana, serce popękane". Fani reagują na najnowszy post Marcina Hakiela

Wojciech Glanc szuka pomocy dla mamy

Co oczywiście nie może nikogo dziwić, syn biednej kobiety stara się zapewnić jej godny ostatni fragment życia. Chciałby osadzić ją w domu opieki, ale te państwowe nie mają wolnych miejsc. Z kolei te prywatne są naprawdę drogie i opłacenie ich przekracza możliwości Glanca.

Właśnie dlatego jasnowidz zwrócił się do swojej społeczności z gorącą prośbą o pomoc w zebraniu funduszy, które umożliwią opłacenie kilkumiesięcznego pobytu dla jego mamy w takim ośrodku. Potrzeba na to 50 tysięcy złotych. Pomóc można pod linkiem poniżej, do czego gorąco zachęcamy.

Straszne, jak potraktowano mamę Wojciech Glanca

Niestety, sama choroba nie jest jedynym przykrym wątkiem w całej sprawie. Jak w opisie zbiórki wyjaśnił Wojciech Glanc, stan mamy prawie został perfidnie wykorzystany przez osoby, które rzekomo chciały jej pomóc. Niektóre wręcz zawoziły ją do notariusza, by ta spreparowała odpowiedni testament.

Jak poinformował jasnowidz, nie może tak zostawić tej sprawy i już została ona zgłoszona do prokuratury. Glanc będzie też walczył o sprawiedliwość, ale póki co priorytetem są pieniądze, które zapewnią mamie godny byt. Liczymy, że wspólnymi siłami, uda się je wygospodarować.