Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Z kim jest Joanna Krupa? Gwiazda ma partnera, który wielu wprawi w osłupienie
Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka 28.04.2019 16:17

Z kim jest Joanna Krupa? Gwiazda ma partnera, który wielu wprawi w osłupienie

Top model
fot. instagram.com @joannakrupa

Z kim jest Joanna Krupa? Piękna modelka do niedawna nie miała szczęścia w miłości. W dodatku okazało się, że cierpi na poważną dolegliwość, przez którą musiała odłożyć swoje marzenia o posiadaniu potomstwa w czasie. Dziś przynajmniej może liczyć na wsparcie bliskiej osoby. Chora gwiazda ma partnera, który wielu wprawi w osłupienie!

Joanna Krupa należy do nielicznych polskich gwiazd, którym udało się zrealizować prawdziwy american dream. Jest rozpoznawalna i uwielbiana zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i ojczyźnie, ma bajecznie wysokie zarobki, a mężczyźni zabijają się o jej uśmiech. Do niedawna wydawało się, że życie gwiazdy to pasmo sukcesów. Niestety, później przyszło bolesne rozstanie z mężem, a niedawno okazało się, że modelka poważnie choruje. Dolegliwość może nawet pogrzebać marzenia Krupy o macierzyństwie. Na szczęście ma już u boku bliską osobę, gotową wspierać drugą połówkę w każdym momencie. Z kim jest Joanna Krupa? Będziecie zaskoczeni!

Z kim jest Joanna Krupa?

Joanna Krupa wzięła ślub na początku lipca 2018 roku. Jej wybrankiem jest Douglas Nunes, amerykański przedsiębiorca z Teksasu. Para poznała się w… parku dla piesków! Nic dziwnego, że mężczyzna podbił serce modelki, która od lat angażuje się w pomoc zwierzętom.

Modelka przez dziesięć lat była żoną biznesmena Romaina Zago. Rara rozwiodła się w 2017 roku. Przyczyną wg. portalu plotek.pl miało być odmienne podejście do posiadania dzieci: on nalegał na powiększenie rodziny, ona pragnęła rozwijać karierę. Dziś mężczyzna ma już nową partnerkę, która jest łudząco podobna do… Joanny Krupy!

Douglas Nunes pojawił się w życiu gwiazdy w wyjątkowym momencie. Tak opowiedziała o przebiegu spotkania w wywiadzie z portalem viva.pl:

– Gdy przechodziłam przez rozwód, robiłam program Misja pies. Ja zajmowałam się pieskami, a one mnie ratowały. Były dla mnie jak terapia, bo mogłam ogarnąć emocje, zdystansować się do własnych kłopotów. A potem pomogły mi znaleźć faceta.

Para zalegalizowała związek w Los Angeles, a później powtórzyła ceremonię w Opactwie benedyktynów w Tyńcu, kościele św. Piotra i św. Pawła. By uniknąć obecności paparazzi, Krupa i Nunes do ostatniej chwili trzymali wydarzenie w tajemnicy.

Na co choruje Joanna Krupa?

Niedawno Joanna Krupa publicznie przyznała, że cierpi na chorobę Hashimoto. Z powodu zaburzeń tarczycy miewa poważne problemy z wagą i samopoczuciem, a także musiała odłożyć na później marzenia o posiadaniu dziecka.

Gwiazda odważyła się wyznać prawdę podczas rozmowy w programie Dzień Dobry TVN. Zwróciła także uwagę, że dolegliwość dotyczy wielu kobiet, które często są nieświadome, że ich wahania kilogramów czy nastroju są spowodowane nieprawidłowym działaniem tarczycy.

Joanna i Dogulas marzą o powiększeniu rodziny. Trzymamy kciuki, że uda się zaradzić problemom gwiazdy i niedługo będzie mogła oczekiwać narodzin pierwszego malucha.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Małgorzata Rozenek-Majdan wygląda jak Kylie Minogue [ZDJĘCIA]
  2. Mężczyzna jest głuchoniemy. To niesamowite, jak komunikuje się z nim jego kot
  3. Ile dzieci miał Michael Jackson? Odpowiedź jest dużym zaskoczeniem

Zobacz zdjęcia:

joanna krupa mąż

Joanna Krupa: mąż modelki to prawdziwy przystojniak!

joanna krupa mąż

Para wzięła ślub ubiegłego lata. Ceremonia była trzymana w tajemnicy, by uniknąć obecności paparazzi.

joanna krupa mąż

W tym roku Joanna Krupa i Douglas Nunes będą obchodzili pierwszą rocznicę ślubu.

joanna krupa mąż

Modelka chwali się zdjęciami przystojnego męża na swoim Instagramie.

joanna krupa mąż

Małżonkowie poznali się w parku dla psów, gdzie Nunes wyprowadzał swojego adoptowanego czworonoga.

źródła: viva.pl, plotek.pl, gazetakrakowska.pl