Zdjęcie, jakie pojawiło się w sieci, wzbudziło ogromną sensację. Fotograf uwiecznił niezwykle ważną dla pary chwilę, moment ślubu w pięknej posiadłości. Żeby uchwycić piękno wydarzenia, mężczyzna użył drona. Nie wiedział, że na zawsze uwieczni coś dziwnego i niewytłumaczalnego.

Z tego artykułu dowiesz się: 

  • Co wydarzyło się na ślubie 
  • Jaką scenę uchwycił dron z wysoka 
  • Czy zagadka nieznajomych gości została rozwiązana

Zdjęcie, jakie pojawiło się w sieci, zaskoczyło wszystkich. Największy jednak szok przeżyło małżeństwo, a także fotograf, gdy przybliżyli fotografię. Nie wiedzieli, jak rozumieć to, co widzą.

Zdjęcie z drona – kto jest na fotografii?

Zdjęcie, jakie pojawiło się w sieci, powoduje ciarki na plecach. Fotografia, która miała ująć piękną chwilę ślubu i objąć urocze miejsce obrazuje coś niezwykle zaskakującego. 

Świeżo upieczone małżeństwo po przybliżeniu zdjęcia nie bardzo rozumiało to, co widzi. Jedna część fotografii obrazuje piękny ołtarz i wszystkich gości, druga zaś zagląda w zakamarki budynku, odkrywając przy tym niezwykle dziwne rzeczy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Należy zaznaczyć, że ślub miał miejsce w niezwykłym budynku, a w zasadzie na jego dziedzińcu. Budowla przypomina starohiszpański lub staromeksykański typowy dom średniej klasy społecznej z pięknym dziedzińcem, roślinnością, otoczony balustradami. 

Czy to właśnie w historii budynku należy spodziewać się odpowiedzi wyjaśniającej dziwnych bohaterów znajdujących się na zdjęciu?

Dziwni goście na ślubie

Zdjęcie z drona szybko obiegło media. Para chciała podzielić się tym niezwykłym wydarzeniem, wygląda na to, że małżeństwo miało więcej gości, niż zdawało sobie z tego sprawę.

Na fotografii uwiecznionej przez fotografa znajdują się dziwne postaci zajmujące cały balkon bocznego dziedzińca. Ludzie w trójkątnych maskach, przywodzą na myśl dawne czasy. 

Postacie z zasłoniętymi twarzami stoją jedna przy drugiej na całej długości balkonu, jakby były na zbiórce, lub ochraniały coś, co jest za nimi. Nie wiadomo, co robili tam niechciani goście, ani czy byli tam naprawdę…

Nie wiadomo czy małżeństwo próbowało dociec, skąd wzięli się tak zaskakująco przebrani panowie. Należy przyznać, że swoimi kostiumami idealnie wpasowali się w klimat hiszpańskiego domu, przywodząc na myśl czasy inkwizycji. Wiele osób na Twitterze, podważało ich istnienie, twierdząc, że były to duchy… Jak dotąd zagadki tej nie rozwiązano.

Zobacz zdjęcia: 

zdjęcie
fot. twitter.com/gunners_4_

Fotograf zrobił zdjęcie parze i gościom z góry. Na pierwszy rzut oka nic nie budzi wątpliwości. Wystarczy jednak fotografię przybliżyć.

zdjęcie
fot. twitter.com/gunners_4_

Coś dziwnego kryje się na drugim dziedzińcu.

zdjęcie
fot. twitter.com/gunners_4_

Nie wiadomo co to za grupa osób jest widoczna na zdjęciu. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: webniusy.com

Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl