Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Muniek Staszczyk szczerze o swoim wylewie. „Nie było wiadomo, czy przeżyję, czy nie trzeba będzie otwierać mózgu”
Wiktoria Ogonowska
Wiktoria Ogonowska 23.10.2019 10:05

Muniek Staszczyk szczerze o swoim wylewie. „Nie było wiadomo, czy przeżyję, czy nie trzeba będzie otwierać mózgu”

CHOROBA
fot. screen z youtube.com TVGawex

Zdrowie jest niezwykle ważne, a często bywa tak ulotne. Przekonał się o tym lider zespołu T.Love, Muniek Staszczyk, który podczas swojego lipcowego pobytu w Londynie trafił do szpitala. Okazało się, że miał groźny wylew.

Muzyk postanowił polecieć do Londynu na dziesiąty w swoim życiu koncert Boba Dylana, którym zdążył się jeszcze nacieszyć. Niestety, niedługo potem trafił do londyńskiego szpitala. Powodem był wylew, przez który przebywał długi czas w szpitalu. Muzyk opowiedział o swoim doświadczeniu niezwykle szczerze. Jak czuje się teraz?

Zdrowie muzyka

Podczas lipcowego pobytu w Londynie, Muniek Staszczyk przeżył bardzo ciężkie chwile. Nagle trafił do szpitala z powodu ciężkiego wylewu.

Nie było wiadomo, czy przeżyję, nie było wiadomo czy nie trzeba będzie otwierać mojego mózgu opowiada muzyk w wywiadzie w programie Uwaga TVN.

Mężczyzna wierzy, że żyje nadal dzięki Bożej Opatrzności. Uważa, że los obszedł się z nim łaskawie, bowiem wciąż może chodzić, mówić. Niestety, bardzo wiele osób, po przebytym wylewie nie miały aż tyle szczęścia, co Muniek i nigdy nie będą już w stanie normalnie funkcjonować. Zatem w przypadku muzyka z całą pewnością można mówić o Bożej Opatrzności i ogromnym szczęściu.

Z powodu zdrowia Muniek musiał odwołać swoje koncerty do końca roku. Muzyk zdecydował się nagrać bardzo ważne wideo, w którym podziękował ludziom za troskę, życzenia powrotu do zdrowia, a także opowiedział co nieco o swojej chorobie i o tym, jak wygląda jego powrót do sił.

Muniek o chorobie, płycie i książce.

Kochani,to bardzo ważny tydzień dla Muńka, w związku z premierą płyty "Syn Miasta" (18 października) oraz książki "King!" (16 października). Posłuchajcie co Zygmnut ma Wam do powiedzenia o tych premierach, o przebytej chorobie i nie tylko. Dobrego tygodnia T.Przyjaciele!#tlove #rock #muniek #zygmuntstaszczyk #synmiasta #king! #100k

Publiée par T.Love/Muniek sur Lundi 14 octobre 2019

Kim jest Muniek Staszczyk?

Muniek Staszczyk jest jednym z bardziej rozpoznawalnych polskich muzyków. Lider zespołu T.Love urodził się w Częstochowie w roku 1963. W tym samym mieście 19 lat później narodził się jego zespół. Muniek, a właściwie Zygmunt Marek Staszczyk prywatnie ma żonę, oraz dwójkę dzieci.

zdrowie

Zdrowie Muńka było zagrożone. Dziś muzyk czuje się już dużo lepiej.

Mamy ogromną nadzieję, że panu Staszczykowi uda się całkowicie zregenerować po przebytym wylewie, jak również, że taka sytuacja nie powtórzy się już nigdy więcej i fani muzyka będą mogli oglądać go na scenie jeszcze bardzo długo!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

choroba

Wieść o chorobie muzyka była szokująca!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Bunt w Biedronce. Oskarżają sieć o okradanie kasjerów
  2. Wyznanie manikiurzystki: „Mam uraz do otyłych osób. Specjalnie robię im gorsze paznokcie, niż szczupłym”
  3. W wieku 40 lat ma 44 dzieci. Wszystko przez rzadką chorobę
  4. Julia Wieniawa reklamuje markę, która testuje na zwierzętach. „Wstyd panienko. Grunt, że hajs się zgadza”
  5. Mama była przekonana, że sfotografowała ducha leżącego przy jej małym dziecku. Prawda okazała się zaskakująca
  6. Media obiegła smutna wiadomość o synowej Katarzyny Dowbor. Fani są zmartwieni

Źródła: antyradio.pl, uwaga.tvn.pl, facebook.com T.Love/Muniek, pl.wikipedia.org