Znaki zodiaku mogą sporo namieszać. Nie wszyscy sądzą, że wierność to podstawowa cecha każdej dojrzałej relacji. Niektóre znaki zodiaku męskiej części społeczeństwa mają znacznie większą skłonność do zdrady niż inni. Co zrobić, by uniknąć zdrady w 2019 roku? Jak temu zaradzić? Wystarczy, że przeczytacie nasz horoskop! 

Powodów zdrady jest wiele. Niespełnienie seksualne, wewnętrzna frustracja wynikająca z problemów osobistych, nawarstwiające się problemy w związku, z którymi coraz trudniej się nam zmierzyć czy brak miejsca na oddech.  Sprawdźcie, które znaki zodiaku mężczyzn mają największą skłonność do zdrady. Kogo powinnyśmy unikać?

Znaki zodiaku, które dopuszczą się zdrady w 2019 roku

Baran

Baran ma dobre serce, jednak nie potrafi zamykać pewnych etapów w życiu. W związku z tym pozostaje w nieustannym kontakcie ze swoimi dawnymi partnerkami, co wiąże się z ryzykiem zdrady. W powiedzeniu stara miłość nie rdzewieje jest sporo prawdy, dlatego powinnaś trzy razy zastanowić się, czy warto narażać wewnętrzną równowagę dla Barana. 

Byk

Byk jest bardzo temperamentny. Bezustannie targają nim namiętności. Ten znak zodiaku nie lubi nudy w życiu, a rutyna go przytłacza. Warto brać to pod uwagę wiążąc się z Bykiem, bo możemy skończyć w pozycji embrionalnej, godzinami płacząc w poduszkę. Instynkt zdobywcy daje o sobie znać.

Rak

Rak łatwo poddaje się emocjom i najczęściej zdradza pod wpływem silnej namiętności. Nie analizuje swoich zachowań i ślepo podążą za pragnieniami, nawet kosztem drugiej osoby. Zakazany owoc smakuje najlepiej, o czym doskonale wie ten znak zodiaku. 

Strzelec

Strzelec ciągle oczekuje aprobaty i uznania. Ten znak zodiaku nie będzie miał oporów przed zdradą. Jeżeli nie odnajdzie szczęścia w ramionach ukochanej, bez zastanowienia dopuści się zdrady, by potwierdzić swoją atrakcyjność.

Bliźnięta

Bliźnięta mają złożoną naturę. Potrafią być potulni i niewinni jak koty, jednak w najmniej oczekiwanym momencie mogą wbić nam swoje pazury i wyszarpać ranę aż do krwi. Wiążąc się z tym znakiem zodiaku warto pamiętać o skomplikowanej osobowości tego znaku zodiaku, który jednego dnia będzie nas kochał, a drugiego nienawidził. 

Skorpion

Skorpion uwielbia wolność. Dla niego monogamiczny związek jest równoznaczny z zamknięciem w złotej klatce. Choćby ta klatka była wysadzana najpiękniejszymi kamieniami szlachetnymi, to w pewnym momencie zechce z niej uciec, by posmakować życia na wolności. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

znaki zodiaku
unsplash.com – Ana-Maria Nichita