Za nami długo wyczekiwany finałowy odcinek 13. edycji programu „The Voice of Poland”. Właśnie dziś poznaliśmy wokalistę, który otrzymał kontrakt płytowy, 50 tysięcy złotych oraz przede wszystkim tytuł Najlepszego Głosu w naszym kraju.

Kończąca się dziś edycja najpopularniejszego w Polsce talent show od samego początku wzbudzała mnóstwo emocji. Dziś po wielu tygodniach zmagań w końcu dowiedzieliśmy się, który uczestnik najbardziej przypadł do gustu telewidzom.

Dominik Dudek zwycięzcą 13. edycji „The Voice of Poland”

Nie da się ukryć, że show TVP jest tym, które pozwala początkującym muzykom na dobre zadomowić się na polskiej scenie muzycznej. Wie o tym szereg artystów, którzy swoją karierę rozpoczynali właśnie od przesłuchiwań w ciemno.

Dziś po tygodniach zaciętej rywalizacji i pokonaniu tysięcy chętnych do otrzymania tytułu Najlepszego Głosu w Polsce, w finałowym odcinku zmierzyła się czwórka najbardziej utalentowanych uczestników.

Tego dnia na scenie zaprezentowali się: Ewelina Gancewska z drużyny Justyny Steczkowskiej, Konrad Baum z teamu Marka Piekarczyka, Dominik Dudek z ekipy Tomsona i Barona oraz Łukasz Drapała od Lanberry.

Każdy z finalistów zebrał mnóstwo komplementów od trenerów, owacji od zgromadzonej w studiu publiczności i słów wsparcia od wiernych fanów. Niestety, w pierwszej rundzie musieliśmy pożegnać Ewelinę Gancewską, a w drugiej, w której mieliśmy okazję usłyszeć polskie przeboje, z programem pożegnał się Konrad Baum.

W ostatecznym starciu spotkali się ze sobą przedstawiciele drużyny Tomsona i Barona oraz Lanberry, którzy zachwycili wszystkich zgromadzonych tego dnia na planie programu TVP. Ostatecznie jednak, zwycięzcą programu „The Voice of Poland” oraz Najlepszym Głosem w naszym kraju został nikt inny jak Dominik Dudek.

„The Voice of Poland”: Fani zaskoczeni wyborem zwycięzcy show

Nie da się ukryć, że zwycięzca 13. edycji kultowego show Telewizji Polskiej może pochwalić się ogromnym talentem, potężnym głosem i niesamowitą charyzmą, o których głośno było od etapu Przesłuchiwań w Ciemno. To właśnie Dominik Dudek otrzyma szansę na kontrakt płytowy z jedną z największych wytwórni oraz 50 tysięcy złotych.

Fani nie kryją swojego zaskoczenia wyborem Najlepszego Głosu w Polsce. Na oficjalnych social mediach programu „The Voice of Poland” nie brak komentarzy, według których zwycięzcą powinien zostać ktoś całkowicie inny.

Jedną z faworytek była przedstawicielka drużyny Justyny Steczkowskiej – Ewelina Gancewska. Charyzmatyczna brunetka zebrała sporą grupę wiernych fanów, którzy od początku byli niemal pewni jej wygranej.

Ewelina, jak dla mnie, zdecydowanie najciekawszy głos z tej czwórki.

– Ewelina jest najlepsza – czytamy na profilu programu.

Internauci byli również zdania, że duże szanse na wygraną ma Konrad Baum od Marka Piekarczyka. Śpiewający doktor od początku zyskał sympatię telewidzów.

– Doktorek jest super, pierwsze miejsce.

– Każdemu życzę powodzenia, ale najlepszy singiel ma Konrad, dlatego to on powinien wygrać – pisali w komentarzach na Facebooku.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
  3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.