Po ponad półtorarocznej przerwie „Świat według Kiepskich” wraca na antenę Polsatu. Można spodziewać się kilku nowości. Wiadomo już, że fani serialu powitają nową ekspedientkę w sklepie „U Stasia”. Zofię Czerwińską, czyli serialową Panią Malinowską zastąpi Hanna Klepacka.

Aktorka znana m.in. z „Barw Szczęścia” wcieli się w postać Adelajdy Muchomorek. To nie jedyna niespodzianka, która czeka wiernych fanów produkcji.

Hanna Klepacka dołącza do obsady serialu „Świat według Kiepskich”

Ostatni sezon kultowej produkcji Polsatu został wyemitowany wiosną 2020 roku. Odcinki do niego zostały nagrane zdecydowanie wcześniej, gdyż w połowie 2019 roku. Od tamtej pory zarówno fani, jak i sami aktorzy musieli uzbroić się w cierpliwość i czekać aż do teraz na emisję nowych odcinków.

Jak wiadomo od ostatniego odcinka serialu wydarzyło się wiele przykrych rzeczy. Kilkoro podstawowych aktorów zmarło, m.in.: Ryszard Kotys (Marian Paździoch), Dariusz Gnatowski (Arnold Boczek), Zofia Czerwińska (Malinowska), czy Jerzy Cnota (Kopciński). 

Przez te wszystkie zdarzenia fani zaczęli się zastanawiać, czy powrót na „Kiepskich” na antenę ma w ogóle sens, jednak dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew w rozmowie ze „styl.pl” przekonywała, że nie ma powodów do przerywania emisji serialu.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 „Świat według Kiepskich” się kręci i nadal będzie. Ten serial to wielka tradycja Polsatu i wielka wartość. Czy się to komuś podoba, czy nie. Mamy nowe, bardzo dobre scenariusze. Dołączyli nowi aktorzy – mówiła wówczas Terentiew.

Jedną z nowych aktorek, które pojawią się na planie będzie Hanna Klepacka. 48-latka wcieli się w postać Adelajdy Muchomorek, która stanie za ladą słynnego sklepu „U Stasia”, gdzie wcześniej przez wiele lat stała słynna Malinowska, czyli Zofia Czerwińska, która zmarła w 2019 roku.

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Hanna Klepacka (@hannaklepacka)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Nie żyje polski sportowiec. 41-latek był legendą w swoim zespole
2. Z zagranicy przyszła paczka. Adresatem Jacek Jaworek
3. Na zdjęciu ukryta jest panda. Tylko 5% osób jest w stanie odnaleźć zwierzę

Źródło: se.pl

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl