Żona miała dość bałaganu męża, więc postanowiła go zawstydzić. Teraz cały świat może zobaczyć, jak wygląda ich mieszkanie! Konto, które kobieta założyła w tajemnicy, podbija Instagram. Każdego dnia internauci dowiadują się, co tym razem zrobił facet-bałaganiarz.

Żona, która nie chce zdradzać swojego imienia, postanowiła zadrwić z męża-bałaganiarza i każdego dnia dokumentuje pozostawiony przez niego nieład. Niczego nieświadomy mężczyzna wciąż nie sprząta i nie przejmuje się niezadowoleniem domowników. Jeszcze nie wie, że jego niechlujstwo zobaczyły już tysiące osób z całego świata!

Żona dokumentuje bałagan męża

Pewna kobieta mieszkająca w Japonii miała dość bałaganu, jaki jej mąż zostawiał po sobie każdego dnia. Mężczyzna nie reagował na prośby pozostałych domowników, zatem żona wymyśliła okrutny sposób na zadrwienie z męża. Konto, które założyła na Instagramie ma już blisko 500 tysięcy obserwujących!

Kobieta nazwała konto gomi sutero, co dosłownie oznacza: wyrzuć swoje śmieci. Co znajduje się na zdjęciach? To koszmar dla wszystkich, którzy cienią sobie porządek. Mężczyzna tworzy dziwne konstrukcje z przypadkowych rzeczy, nie zmywa, rozrzuca skarpetki, gdzie popadnie, a nawet brudzi ściany! Cierpliwość kobiety została wystawiona na próbę, gdy wchodząc do domu, zobaczyła… ciało. Na szczęście okazało się, że to tylko mąż zostawił na podłodze ubrania ułożone w podejrzany sposób!

Facet bałaganiarz

Facet-bałaganiarz nie ma pojęcia, że jego zachowanie to hit Internetu, a on sam nieświadomie każdego dnia rozśmiesza setki tysięcy użytkowników mediów społecznościowych! Mężczyzna ma szczęście, bo jego wybryki bawią także żonę. Wiele kobiet na jej miejscu nie miałoby tyle wyrozumiałości!

Para wzięła ślub pięć lat temu, a dzięki niefrasobliwości męża i sekretnym zdjęciom żony w ich domu nie brakuje nudy. Świadkiem zabawnych historii jest ich kilkuletnia córka. Internauci mają cichą nadzieję, że mężczyzna nigdy się nie zmieni, a oni wciąż będą mogli oglądać bałagan, który zostawia. Zobaczcie zdjęcia. Przesada?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ŻONA
instagram.com/gomi_sutero

Mężczyzna zostawia wszystko tam, gdzie uważa za stosowne. Nawet jeśli w pobliżu znajduje się kosz.

ŻONA
instagram.com/gomi_sutero

Ciało? Na szczęście to tylko bałagan męża. Kobieta napisała, że w jej domu często znajdują się obiekty jak z horroru!

żona
instagram.com/gomi_sutero

Kobieta nie miała pojęcia, co ma oznaczać ta konstrukcja, którą zastała w kuchni.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Beata i Majka nie chciały wychodzić z domu, wstydziły się tego, jak wyglądają. Wszystko odmienił jeden dzień 
  2. Najdroższy pies na świecie. Trudno uwierzyć, że tyle na niego wydano
  3. Agnieszka: „Codziennie wieczorem muszę się napić na sen, bo życie mnie przerasta”
  4. 6 błędów, które popełniają kobiety w relacjach z facetami. To przez nie związki się rozpadają
  5. Maryla Rodowicz od kilku lat cierpi na samotność. Lada dzień sąd zdecyduje o końcu jej małżeństwa
  6. Wyciekły informacje z sypialni królowej Elżbiety II. Dotyczą życia intymnego z jej 98-letnim mężem

Źródło: honey.nine.com.au

Poprzedni artykułEwa Farna zdradziła, jak dba o środowisko. Niejedna gwiazda mogłaby się od niej uczyć
Następny artykułPikantne reality show już niedługo na Polsacie. Kogo zobaczymy w programie ”Love Island”?
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.