Harper Kurtz jechała razem z mamą samochodem. W pewnym momencie wyciągnęła aparat, żeby zrobić sobie zdjęcie – 13-latka zmierzała wówczas na konkurs piękności. Przeglądając później fotografie, dostrzegła na jednej z nich nieznajomą postać. 

Tego dnia Harper jechała samochodem jedynie z mamą, wewnątrz pojazdu nie było nikogo więcej — tak im się przynajmniej wydawało. Dopiero później 13-latka dostrzegła na zdjęciu małego chłopca, który siedział na tylnym siedzeniu. 

Tajemnicza postać na zdjęciu 

13-latka robiąc sobie zdjęcie, nie miała pojęcia, że ktoś siedzi za nią w samochodzie. Harper i jej mama Melissa dopiero po ponownym przejrzeniu fotografii dostrzegły tajemniczą postać, którą udało się uchwycić w kadrze.

Mama 13-latki zainteresowała się sprawą i chcąc dowiedzieć się, kim jest postać ze zdjęcia, sięgnęła po informacje z różnych źródeł. Okazało się, że w miejscu, gdzie zdjęcie zostało zrobione, rok wcześniej doszło do tragicznego wypadku.

Melissa niecodzienną fotografię wysłała również do Eidolon Project Canada — organizacji, która zajmuje się badaniem rzeczy nadprzyrodzonych. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Po konsultacji z osobami działającymi we wspomnianej grupie kobieta dowiedziała się, że chłopiec ze zdjęcia może być przywiązany do miejsca, gdzie zostało ono zrobione. 

W tym konkretnym przypadku możemy mieć styczność z duchem, który jest przywiązany do miejsca, gdzie jego dusza została dosłownie wyrwana z ciała podczas wypadku. Jednocześnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że będzie nawiedzać tę część autostrady już na wieki — powiedział Greg Pocha. 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Zobacz zdjęcia: 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. W niedzielę w kościołach w Polsce odbędzie się liczenie wiernych 

Źródło: popularne.pl 

 
   

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.