Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Nie żyje uwielbiana aktorka Jessica Campbell
Adrianna Boryń
Adrianna Boryń 17.01.2021 13:09

Nie żyje uwielbiana aktorka Jessica Campbell

Urszula Gałecka
fot. Lelum.pl

Do mediów dotarła niezwykle przykra wiadomość. Nie żyje uwielbiana aktorka Jessica Campbell, którą mogliśmy podziwiać między innymi w takiej produkcji, jak „Wybory”, gdzie wcieliła się w rolę Tammy Metzler, jak podaje deadline.com. 38-latka odeszła 29 grudnia, jednak informacja o jej śmierci dotarła do nas dopiero teraz.

Aktorka na co dzień mieszkała w Portland, gdzie zajmowała się głównie medycyną naturalną. 29 grudnia również pracowała tak, jak zwykle i nic nie wskazywało na to, że dojdzie do tragedii. Informację o jej śmierci potwierdziła kuzynka, Sarah Wessling.

Nie żyje znana aktorka

Przykro nam poinformować, że już nie ma wśród nas słynnej aktorki Jessici Campbell, którą z pewnością pamiętają fani filmu „Wybory”, gdzie wcieliła się w rolę Tammy Metzler. Tej śmierci nikt nie mógł przewidzieć, ponieważ nic nie wskazywało na to, że z 38-latką dzieje się coś niedobrego.

Aktorka odeszła 29 grudnia we własnym mieszkaniu. Na co dzień zajmowała się medycyną i tego dnia tak, jak zwykle pracowała. Po obowiązkach zawodowych planowała spotkanie z mamą i ciotką, które miały ją odwiedzić i tak też się stało.

W pewnym momencie Campbell wyszła do łazienki, jednak bardzo długo z niej nie wracała. Nieobecność kobiety zaniepokoiła jej matkę i ciotkę, zatem postanowiły sprawdzić, co się z nią dzieje.

Jak podaje tmz.com, wtedy właśnie jej ciotka miała odnaleźć ją leżącą na podłodze. Mimo prób reanimacji nie udało się jej uratować.

Nic nie zwiastowało tragedii

Aktorka nie narzekała na swoje zdrowie, zatem nikt nie przypuszczał, że może dojść do tak dramatycznych wydarzeń. Jej bliscy jednak zauważyli, że przed śmiercią Campbell narzekała na katar, mimo to, wykluczają wersję, że mogła zarazić się koronawirusem.

Oficjalna przyczyna śmierci 38-letniej kobiety nie jest jeszcze znana.

Wiele gwiazd napisało kilka słów w swoich mediach społecznościowych, chcąc, chociaż w ten sposób pożegnać się z aktorką. Wśród nich była Reese Witherspoon, która zwróciła się również do najbliższych Campbell.

Składamy najszczersze kondolencje rodzinie aktorki.

Zobacz zdjęcie:

aktorka

Nie żyje aktorka, którą mogliśmy podziwiać w filmie „Wybory”.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: tmz.com, deadline.com