Andrzej Duda po raz kolejny został prezydentem Polski. Głowa państwa podczas pierwszego spotkania z wyborcami, które odbyło się dziś, powiedziała coś, czego chyba nikt się nie spodziewał. Mieszkańcy gminy Odrzywół byli świadkami przełomowego momentu? Trzeba wyciągać dłoń do pojednania w nieskończoność- mówił polityk.

Andrzej Duda zaraz po wyborach prezydenckich 2020 odwiedził mieszkańców gminy Odrzywół, w której uzyskał najlepszy wynik wyborczy w Polsce, w II turze wyborów tj. 86,31 procent poparcia. W trakcie przemówienia padły słowa, które wszystkim zapadną w pamięć. 

Andrzej Duda: słowa ranią

Dziś Państwowa Komicja Wyborcza oficjalnie ogłosiła, że prezydentem Polski ponownie został Andrzej Duda. O oficjalnych wynikach, informowaliśmy w jednym z naszych artykułów. Głowa Państwa postanowiła świętować ten dzień z wyborcami z gminy, w której uzyskał największe poparcie. W trakcie przemówienia podkreślił, że szacunek należy okazywać niezależnie od poglądów. 

Słowa ranią, potrafią bardzo ranić; żeby starać się wybaczyć, jeśli takie słowa padły wobec nas. Żeby starać się jakoś spokojnie nad tym przejść, nie uderzać mocnym, ostrym słowem — powiedział Andrzej Duda i przestrzegł przed mową nienawiści wobec innych. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Hanna Lis skomentowała wyniki wyborów. Gwiazda w mocnych słowach o Szymonie Hołowni i Władysławie Kosiniaku-Kamyszu
  2. Nagle wybuchł protest pod Pałacem Prezydenckim. Awantura, przepychanki, dzieje się teraz
  3. Rafał Trzaskowski przerwał milczenie. Właśnie zwrócił się do Andrzeja Dudy i swoich wyborców

Andrzej Duda wyciąga dłoń pojednania

Podczas spotkania z wyborcami, które odbyło się 13 lipca, Andrzej Duda podkreślił, że długo zastanawiał się nad tym, jak zjednać naród. Stwierdził, że droga do tego celu jest bowiem jedna i jest nią szacunek. Prezydent dodał także, że jeśli zajdzie taka konieczność, będzie o niego apelować w nieskończoność.

Czy ta wypowiedź to początek zmian, które czekają nas w najbliższych pięciu latach? Mamy nadzieję, że polityk wyciągnął wnioski z tego, co działo się w trakcie kampanii. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Andrzej Duda
Fot. Piotr Molecki/East News

Andrzej Duda odwiedził wyborców z gminy Odrzywół, gdzie mówił o jedności w kraju. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zaczął w szale zdejmować ubrania przed Gessler. Zerwał mikroport ze spodni, wywołał skandal w „Kuchennych Rewolucjach”
  2. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię
  3. Kinga Duda zyskała wczoraj najwięcej? Znany gej w szczerych słowach o wczorajszym wystąpieniu córki Dudy
  4. Niespodziewanie ujawniono największy sekret Andrzeja Dudy. Dzięki niemu mógł wygrać wybory
  5. Od lat zdradza męża. Pouczający wpis daje do myślenia każdej kobiecie, która marzy o romansie
  6. Kinga Duda nie miała powodów do radości po przeczytaniu wiadomości. Zobaczyła ją tuż po wyborach

Źródło: fakt.pl

 

Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.