Andrzej Duda może być niezadowolony z takiego żartu Ambasady Brytyjskiej w Warszawie. Na ich oficjalnej stronie na Facebooku pojawiły się nietypowe życzenia walentynkowe z prezydentem w roli głównej. Myślicie, że głowa państwa doceni taki gest?

Na facebookowej stronie Ambasady Brytyjskiej w Warszawie pojawiło się zdjęcie, na którym widać Andrzeja Dudę oraz księcia Williama z małżonkami. Opis przebija wszystko!

Andrzej Duda padł ofiarą niewinnego żartu

Już zdjęcie samo w sobie potrafi wywołać lekki uśmiech na twarzy, ale przedstawiciele ambasady na tym nie poprzestali. Fotografię dodatkowo opatrzyli wymownym opisem.

Znajdź sobie kogoś, kto będzie patrzył na Ciebie tak, jak Prezydent Andrzej Duda patrzy na księcia Williama – napisano, dodając przy tym emotikony buziek z serduszkami zamiast oczu. Myślicie, że prezydent doceni takie poczucie humoru?

We wpisie dodano również, że polsko-brytyjskie relacje to „związek z ponad stuletnim stażem – przez tyle lat zdążyliśmy się już dobrze poznać, ale nadal odkrywamy się nawzajem, by wzmocnić naszą więź na kolejne dekady”.

Fotografia, która została opublikowana na stronie, pochodzi z 2017 roku. Wtedy to właśnie książę William i księżna Kate spotkali się z Andrzejem i Agatą Dudą w Belwederze.

Na obrazku widać, że przedstawiciele obu krajów żywo nad czymś dyskutują. Prezydent RP na zdjęciu sprawia wrażenie, że jest zachwycony tym, czego właśnie doświadcza i słucha. Niestety, ale zagadką pozostaje fakt, o czym panowie wtedy dysputowali.

Andrzej Duda na zdjęciu z księciem. Nie wszystkim spodobał się żart

Okazuje się, że zdjęcie, a raczej opis do niego, bardzo poruszył internautów. Komentujący dość nieprzychylnie wypowiadali się na temat walentynkowych życzeń i żartu, który wyraźnie nie przypadł im do gustu.

Upust swojemu niezadowoleniu dali w komentarzach. Możemy tam przeczytać wiele negatywnych opinii na opisywany wyżej temat.

Mam nadzieję, że osoba, która opublikowała ten post niedługo straci pracę. Bo jeżeli to taki sarkazm, to niech najbardziej odważni zaproponują Polskiej Ambasadzie w UK opublikować zabawne zdjęcia członków rodziny Królewskiej. Z zabawnym wpisem. Przecież walentynki. Prawdopodobnie bardzo długo będą „czytać między wierszami” – napisała jedna z kobiet i dostała od innych wiele polubień za podobne słowa.

Inni wskazywali na to, że stosunki między Polską a Wielką Brytanią są przeciętne lub, nawet więcej, złe. W tym miejscu przypominali wydarzenia z historii, które, ich zdaniem, miałyby na to wskazywać.

Kocham relacje polsko-brytyjskie za dziwną wojnę w 1939 roku czyt. porzucenie nas jako sojuszników, za utajnienie na kolejne dekady dokumentów związanych ze śmiercią generała Sikorskiego, za Teheran 1943, za defiladę zwycięstwa w Londynie w 1946, na której zabrakło Polskich Sił Zbrojnych, za kłamanie, że to Turing i Knox złamali Enigmę, za nakazanie pułkownikowi Gano oddanie wszystkich akt wywiadu polskiego na uchodźstwie. Mniej więcej za to. Cudowna przyjaźń tych dwóch krajów – nieco sarkastycznie odniósł się jeden z internautów na zadane we wpisie pytanie, za co najbardziej cenią sobie relacje polsko-brytyjskie.

Jak oceniacie brytyjskie poczucie humoru? Myślicie, że Andrzej Duda je doceni? Poniżej możecie zobaczyć opisywane zdjęcie.

 

Zobacz zdjęcie:

Andrzej Duda padł ofiarą niewinnego żarciku ze strony brytyjskiej Ambasady w Warszawie.

Andrzej Duda
fot. VALENTYN OGIRENKO/AFP/East News

Myślicie, że prezydent doceni żart?

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: facebook.com

Poprzedni artykułBarbara Bursztynowicz pokazała męża i opowiedziała o kryzysach. ,,Aby go ukarać, udałam nad ranem, że umieram”
Następny artykułKrzysztof Jackowski przepowiedział kolejną wizję. ,,Ale to będzie lęk, bo wstajesz rano i rząd podał się do dymisji”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl