Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w marcu 1980 roku. Osierociła czteroletnią córeczkę, Natalię Kukulską, która również wybrała artystyczną ścieżkę kariery. Czy artystka chciała, by córka poszła w jej ślady i zajęła się muzyką? Wypowiedź artystki budzi sporo wątpliwości i jest szczera do bólu. Co Anna Jantar wyznała przed laty?

Piękna i niezwykle utalentowana Anna Jantar była muzycznym objawieniem lat siedemdziesiątych. Jej piosenki biły rekordy popularności i wróżono jej wspaniałą karierę, która niestety została brutalnie przerwana w najmniej spodziewanym momencie. Podczas jednego z ostatnich koncertów, Jantar opowiedziała o tym, jak jej kariera wpłynęła na jej życie prywatne. Czy chciała, żeby jej córka poszła w jej ślady?

Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska została piosenkarką?

Odpowiedź na to pytanie budzi sporo wątpliwości. Natalia Kukulska przyszła na świat i była oczkiem w głowie swojej mamy. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego już od najmłodszych lat występowała na scenie, a w wieku sześciu lat wydała swój pierwszy album zatytułowany Natalia. Niestety jej mama nie była świadkiem jej sukcesu, bo zmarła, gdy dziewczynka miała zaledwie cztery lata.

Anna Jantar o Natalii Kukulskiej

Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia zajęła się muzyką? Opowiedziała o tym podczas Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w 1979 roku. Był to jeden z ostatnich jej koncertów:

– Wie pan, to trudno powiedzieć. Jeśli będzie miała jakieś zainteresowania w tym kierunku, no to na pewno nie będę jej przeszkadzać w tym, ale, szczerze mówiąc, to jest jednak dość ciężki zawód, ciężki zawód, z którego ja, zresztą sama – nawiasem mówiąc, nigdy nie zrezygnowałabym, ale jest to zawód, który właściwie wymaga wielu poświęceń, wyrzeczeń. Nie można prowadzić normalnego domu uprawiając ten zawód – przyznała szczerze Anna Jantar.

Artystka zdawała sobie sprawę z tego, że rozpoznawalność ma zarówno dobre, jak i złe strony. Nie chciała narażać swojej córki na jakiekolwiek nieprzyjemności związane z zawodem piosenkarki. Jednak genów nie da się oszukać i Natalia Kukulska od lat zachwyca swoimi niebanalnymi utworami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna jantar
instagram.com/annajantar_fp

Anna Jantar zginęła tragicznie w 1980 roku.

anna jantar
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska podążyła podobną ścieżkę kariery.

natalia kukulska
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia od lat zachwyca swoim głosem.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Chciały powiększyć biust żelem Aquafilling. Wiele z nich trafiło do szpitala, teraz walczą o powrót do zdrowia
  3. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  4. Pijany chłopak został wyrzucony z imprezy. Jego zemsta mogła wszystkich zabić
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

źródło: bursztynowa-dziewczyna.pl

Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.