Anna Jantar zginęła w katastrofie lotniczej w marcu 1980 roku. Osierociła czteroletnią córeczkę, Natalię Kukulską, która również wybrała artystyczną ścieżkę kariery. Czy artystka chciała, by córka poszła w jej ślady i zajęła się muzyką? Wypowiedź artystki budzi sporo wątpliwości i jest szczera do bólu. Co Anna Jantar wyznała przed laty? 

Piękna i niezwykle utalentowana Anna Jantar była muzycznym objawieniem lat siedemdziesiątych. Jej piosenki biły rekordy popularności i wróżono jej wspaniałą karierę, która niestety została brutalnie przerwana w najmniej spodziewanym momencie. Podczas jednego z ostatnich koncertów, Jantar opowiedziała o tym, jak jej kariera wpłynęła na jej życie prywatne. Czy chciała, żeby jej córka poszła w jej ślady? 

Anna Jantar chciała, żeby Natalia Kukulska została piosenkarką?

Odpowiedź na to pytanie budzi sporo wątpliwości. Natalia Kukulska przyszła na świat i była oczkiem w głowie swojej mamy. Córka Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego już od najmłodszych lat występowała na scenie, a w wieku sześciu lat wydała swój pierwszy album zatytułowany Natalia. Niestety jej mama nie była świadkiem jej sukcesu, bo zmarła, gdy dziewczynka miała zaledwie cztery lata.

Anna Jantar o Natalii Kukulskiej

Czy Anna Jantar chciała, żeby Natalia zajęła się muzyką? Opowiedziała o tym podczas Festiwalu Piosenki Żołnierskiej w 1979 roku. Był to jeden z ostatnich jej koncertów:

– Wie pan, to trudno powiedzieć. Jeśli będzie miała jakieś zainteresowania w tym kierunku, no to na pewno nie będę jej przeszkadzać w tym, ale, szczerze mówiąc, to jest jednak dość ciężki zawód, ciężki zawód, z którego ja, zresztą sama – nawiasem mówiąc, nigdy nie zrezygnowałabym, ale jest to zawód, który właściwie wymaga wielu poświęceń, wyrzeczeń. Nie można prowadzić normalnego domu uprawiając ten zawód – przyznała szczerze Anna Jantar.

Artystka zdawała sobie sprawę z tego, że rozpoznawalność ma zarówno dobre, jak i złe strony. Nie chciała narażać swojej córki na jakiekolwiek nieprzyjemności związane z zawodem piosenkarki. Jednak genów nie da się oszukać i Natalia Kukulska od lat zachwyca swoimi niebanalnymi utworami. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

anna jantar
instagram.com/annajantar_fp

Anna Jantar zginęła tragicznie w 1980 roku. 

anna jantar
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia Kukulska podążyła podobną ścieżkę kariery.

natalia kukulska
instagram.com @natalia.kukulska

Natalia od lat zachwyca swoim głosem. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Sklep w Niemczech wpadł na oburzający pomysł. Interweniowała polska ambasada w Berlinie
  2. Chciały powiększyć biust żelem Aquafilling. Wiele z nich trafiło do szpitala, teraz walczą o powrót do zdrowia
  3. Syn rozbił stary wazon. Gdy mama zobaczyła, co było w środku, natychmiast zawołała męża
  4. Pijany chłopak został wyrzucony z imprezy. Jego zemsta mogła wszystkich zabić
  5. Nie żyje Hanna Polk. Gwiazda najlepszych polskich seriali, nagłe straszne doniesienia

źródło: bursztynowa-dziewczyna.pl

Poprzedni artykułOboje mają białą skórę, ale jego żona urodziła ciemnoskóre trojaczki. Ludzie myślą, że go zdradziła
Następny artykułPrzez 45 lat uczyła dzieci. Dopiero gdy umarła, na jaw wyszła długo skrywana tajemnica
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.