Lelum.pl > Mama

Mama

mama
12.02.2023 10:16 Co noc śniła jej się zmarła mama. Kiedy odkryła powód, nie mogła sobie wybaczyć

Pani Beata jakiś czas temu straciła mamę. Zmarła kobieta miała trzy córki, jednak we śnie przychodziła tylko do najmłodszej. W końcu ta odkryła przyczynę powtarzających się znów: przeżyła wtedy wstrząs.Rodzicielka bohaterki opowieści zadbała o to, by każda z trzech jej córek otrzymała dobre wykształcenie. Wyjechały z rodzinnej miejscowości na studia i już do niej nie wróciły. Teraz nie mogą sobie wybaczyć wielu rzeczy.

Izabella Krzan
08.12.2022 21:14 Izabella Krzan pokazała mamę. Teraz widać po kim jest tak śliczna, Bożena Krzan to absolutna piękność

Izabella Krzan już nie raz wspominała o bliskiej relacji ze swoją mamą, którą traktuje niczym najlepszą przyjaciółkę. Teraz w mediach społecznościowych opublikowała urocze zdjęcie z rodzinnego archiwum, na którym są obydwie. Widać, po kim prezenterka ma urodę. Zresztą, podobieństwo obydwu pań jest dostrzegalne jeszcze bardziej teraz, gdy obydwie są dorosłe, niż w czasach dzieciństwa Izy.

Małgorzata Tomaszewska
02.06.2022 00:19 Małgorzata Tomaszewska pokazała mamę. Panią Katarzynę zna wielu Polaków, jest dumą naszego kraju

Dziś z okazji Dnia Dziecka wiele znanych osób udostępnia swoje zdjęcia sprzed lat. Zdecydowała się na to także Małgorzata Tomaszewska, która zapożyczyła uroczą fotografię z profilu fanów. Jest na nim wraz ze swoją mamą. Znacie ją? Już wcześniej media skojarzyły, że ojcem prezenterki jest jeden z najwybitniejszych piłkarzy w historii polskiej piłki, Jan Tomaszewski, który grał na pozycji bramkarza. Spore sukcesy odnosiła także jego żona.

mama
26.05.2022 20:52 Najstarsze mamy w polskim show-biznesie. Rekordzistka urodziła w wieku 60 lat

Postępy w medycynie sprawiły, że rodzenie nawet w późnym wieku jest coraz bezpieczniejsze. Coraz więcej gwiazd decyduje się na późne macierzyństwo – także na polskim gruncie. Ile lat miała najstarsza mama polskiego show-biznesu? Media zelektryzowała ostatnio wiadomość, że urodzona w 1973 roku Katarzyna Sokołowska, znana z programu „Top Model”, zostanie mamą. Nie jest ona jednak „rekordzistką” w kwestii późnego macierzyństwa.

Kings of Leon
27.09.2021 18:35 Nie żyje mama popularnych muzyków. Artyści odwołali koncerty

Nie żyje mama muzyków z zespołu Kings of Leon. Betty-Ann Murphy zmarła po długiej chorobie. Muzycy odwołali wszystkie najbliższe koncerty. Kings of Leon tworzy rodzeństwo – trzech braci Nathan, Jared i Caleb, oraz ich kuzyn Matthew Followill. Koncerty odwołali, kiedy okazało się, że stan zdrowia ich mamy znacznie się pogorszył. Bracia postanowili towarzyszyć swojej matce w ostatnich dniach jej życia. Już kolejnego dnia poinformowali media o jej odejściu.

Roksana Węgiel nie radzi sobie z hejtem
24.05.2021 23:46 Mama Roksany Węgiel przekazała przykre informacje o córce. 16-latka bardzo źle znosi hejt

Mimo ogromnej popularności Roksana Węgiel musi się mierzyć również z niemałym hejtem. Młoda gwiazda zawsze zapewniała, że tego typu komentarze nie robią na niej wrażenia. Prawda okazała się być zupełnie inna. Roksana Węgiel mimo swojego młodego wieku zyskała gigantyczną popularność. Teraz jej piosenki zna dosłownie cała Polska. Niestety wraz z popularnością i sukcesem często pojawiają się też nieprzychylne komentarze, które napływają z każdej strony. Wiele gwiazd ma do czynienia z hejtem, który staje się coraz powszechniejszym problemem. W przeszłości Roksana Węgiel zapewniała, że nie przejmuje się bezpodstawną krytyką internautów, jednak okazało się, że jest zupełnie inaczej.

Anna Lewandowska
23.05.2021 18:21 Mama Lewandowskiego szaleje na podłodze i macha nogami. Ania pokazała, co działo się po tym, jak piłkarz pobił rekord

Wczorajszy dzień był wyjątkowo szczęśliwy nie tylko dla rodziny Lewandowskich, ale wszystkich fanów piłki nożnej. Robert Lewandowski pobił bowiem rekord Gerda Muellera. Ania Lewandowska pokazała, jak świętowała z bliskimi w domu tę cudowną wiadomość. Tego dnia mama Lewego obchodziła również kolejne urodziny. Ania Lewandowska sobotnie popołudnie spędziła w gronie najbliższych. 22 maja jej teściowa obchodziła kolejne urodziny. Mimo 62 lat na karku wciąż cieszy się formą nastolatki. Żona Lewego pokazała, co „babcia Iwonka” wyrabiała z Klarą na podłodze.

MArtyna Wojciechowska o swojej mamie
23.05.2021 16:47 Martyna Wojciechowska pokazała swoje zdjęcie z mamą sprzed 46 lat. Słowa gwiazdy chwytają za serce

Martyna Wojciechowska w jednym ze swoich ostatnich wpisów zafundowała swoim fanom nie lada wzruszenie. Słowa podróżniczki utkwią w pamięci wielu osób na długie lata. Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Jej karierę w mediach mogliśmy obserwować na przestrzeni wielu lat, a charakter i usposobienie gwiazdy sprawiło, że wokół niej szybko zebrała się pokaźna liczba fanów. Podróżniczka niedawno zamieściła na swoim profilu instagramowym specjalny post, w którym uczciła urodziny swojej mamy. Wpis zawierał wyjątkowe zdjęcie, które już samo w sobie wzruszyło wiele osób, jednak to słowa napisane przez Wojciechowską wywołały największe poruszenie.

Ślub
18.04.2021 14:04 Warszawiance nie spodobało się, że jej syn ożenił się z dziewczyną ze wsi

Ślub dziecka to dla większości rodziców powód do dumy i szczęścia. W tym wypadku decyzja podjęta przez syna warszawianki sprawiła, że kobieta wpadła w szał. Mieszkającej w Warszawie Marii bardzo nie spodobało się, kiedy dowiedziała się, że jej syn chce wziąć ślub z dziewczyną pochodzącą ze wsi. Życie kobiety przez wiele lat było kontrolowane przez jej mamę, która zaszczepiła w niej przekonanie, że ludzie z wyższych warstw społecznych nie powinni zdawać się z „gorszymi” od siebie. W przypadku Marii to właśnie jej mama wybrała jej kierunek studiów, tak aby córka mogła poznać odpowiedniego kandydata na męża. To również ona musiała ostatecznie zaakceptować pretendenta starającego się o rękę jej córki. Maria postanowiła, że w taki sam sposób wychowa swojego syna.

Michał Wiśniewski
17.04.2021 00:49 Michał Wiśniewski o związku swojej mamy: „Miłość nie zna granic, szczególnie wieku”

Michał Wiśniewski nie miał łatwego dzieciństwa. W dużej mierze wpłynęła na to choroba jego mamy, z którą po latach odbudował relację. Teraz wokalista zdradził nieco szczegółów dotyczących związku jego mamy. Michał Wiśniewski nigdy nie krył, że miał trudne dzieciństwo. Niestety w dużej mierze wynikało to z uzależnienia jego mamy od alkoholu. Choć mogłoby się wydawać, że przez to ich relacje nie będą się układały w przyszłości, to lider Ich Troje jest teraz niezwykle blisko ze swoją rodzicielką. Niedawno muzyk pochwalił się tym, że jego mama się zaręczyła. Przykład Grażyny Wiśniewskiej bez wątpienia pokazuje, że nigdy nie jest za późno na miłość. Teraz Michał Wiśniewski zdradził nieco więcej szczegółów dotyczących związku jego mamy.

Jarosław Kaczyński
13.02.2021 19:15 Zaskakujące fakty o Jarosławie Kaczyńskim. Był oczkiem w głowie swojej mamy

Wyszła cała prawda o szefie PiS-u. Jarosław Kaczyński, podobnie jak jego śp. brat Lecz, byli oczkiem w głowie swojej mamy Jadwigi. Wiemy, co takiego mówiła o Jarosławie przed laty. Matka rozróżniała bliźniaków w dość nietypowy sposób. Było czuć pomiędzy nimi różnicę? Jarosław Kaczyński to dzisiaj jedna z najważniejszych osób w państwie. Opozycyjna opinia publiczna uważa nawet, że to właśnie on stoi za wszelkimi nowymi pomysłami rządu pomimo tego, że, jak sam twierdzi, jest tylko „zwykłym, szeregowym posłem”. Teraz na jaw wyszły słowa jego mamy.

aktor
18.01.2021 20:32 Mariusz Czajka znalazł się w dramatycznej sytuacji. Nie stać go na pogrzeb mamy

Mariusz Czajka nie jest w stanie sam poradzić sobie w trudnej sytuacji. Aktor zwrócił się o pomoc w sieci, nie stać go na pochowanie swojej ukochanej mamy. Dnia 14.01.21 roku, po długotrwałej chorobie w wieku 81 lat, odeszła z tego świata moja mama, Krystyna Maria Teresa Czajka – napisał na stronie zbiórki. Mariusz Czajka, aktor, którego doskonale znają widzowie produkcji takich jak Pierwsza miłość, Świat według Kiepskich, Leśniczówka czy Pensjonat nad rozlewiskiem zmaga się z kłopotami finansowymi. Utworzył zbiórkę, której celem jest uzyskanie 15 tysięcy złotych.

mama
11.01.2021 20:56 Uznali ją za najpiękniejszą mamę na świecie. Wygląd kobiety hipnotyzuje, nie można oderwać od niej wzroku

Uznano ją za najpiękniejszą mamę na świecie. Kobieta zachwyca swoją smukłą sylwetką, którą udało jej się utrzymać pomimo tego, że czterokrotnie była w ciąży! W dodatku 32-latka ma cudowne włosy i czarujący uśmiech. Podoba wam się? Janene Crossley ze Stanów Zjednoczonych jest szczęśliwą mamą aż czwórki maluchów. Kilka lat temu założyła profil na Instagramie, który dzisiaj cieszy się sporą popularnością. Kobieta zebrała tam prawie 650 tys. obserwujących. Większość jest zgodna co do tego, że Janene to najpiękniejsza mama świata.

Robert Lewandowski
09.01.2021 21:38 Lewandowski prawie nie pokazuje swojej mamy. Teraz do sieci trafiło jej zdjęcie, na widok pani Iwony szczęka opada

Robert Lewandowski prawie nie pokazuje swojej mamy. Jednak niedawno do sieci trafiło jej zdjęcie, na którym pozuje razem z gimnastyczką Mariolą Bojarską-Ferenc. Okazuje się, że pani Iwona kibicowała swojemu synowi, a na oglądanie meczu wybrała się w zniewalającej kreacji. Od razu widać, że to rodzicielka sportowca, wygląda obłędnie. W piątek na boisku Robert Lewandowski mierzył się z Borussią Moenchengladbach. Z pewnością nie wiedział, że w Warszawie ma dwie wierne kibicki. Mama piłkarza i jej dobra znajoma Mariola Bojarska-Ferenc postanowiły uwiecznić moment swojego spotkania. Wcześniej piłkarz pokazał siostrę, ale o jego mamie niewiele wiadomo.

Andrzej Piaseczny
06.01.2021 17:43 Andrzej Piaseczny w szpitalu z najbliższą jego sercu osobą. „Bardzo prosimy o dobre myśli”

Andrzej Piaseczny opublikował zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą w szpitalu. Okazuje się, że muzyk odwiedził swoją rodzicielkę nie bez powodu. Oboje obchodzą w podobnym czasie urodziny, zatem postanowił, że będą świętować te wyjątkowe daty jednego dnia, wspólnie. Do opublikowanego zdjęcia dołączył gorącą prośbę. „[…] bardzo prosimy o dobre myśli” – napisał pod zdjęciem muzyk. Andrzej Piaseczny obchodzi dziś swoje 50. urodziny. Piosenkarz ujawnił, że ten wyjątkowy dzień w roku świętuje z najbliższą swemu sercu osobą – z mamą. Jednak tym razem okoliczności są nieco inne, ponieważ mama Piaska obecnie przebywa w szpitalu.

Michał Szpak
27.12.2020 15:09 Michał Szpak pokazał zdjęcie mamy. Pani Grażyna nie żyje, artysta pożegnał ją 5 lat temu

Michał Szpak pokazał swoje zdjęcie z mamą, która zmarła w 2015 roku. Jak wiadomo święta to czas spędzany z rodziną, jednak często wspominamy również tych, których już z nami nie ma przy świątecznym stole. Fotografia rozczuliła fanów artysty. Widać, że muzyk był bardzo związany ze swoją rodzicielką. Michał Szpak ma bardzo dobry kontakt ze swoją rodziną. Kiedy tylko napięty grafik mu na to pozwala, wokalista odwiedza rodzinne Jasło (woj. podkarpackie).

małgorzata ohme
23.12.2020 15:42 Małgorzata Ohme w żałobie. Chwile przed śmiercią bliskiej osoby zapamięta na zawsze, niesamowite, co zobaczyła

Małgorzata Ohme przeżyła jeszcze nie tak dawno śmierć swojej mamy. Ukochana rodzicielka odeszła spokojnie w otoczeniu najbliższych. Gwiazda nie bała się opisać, w jaki sposób pożegnała się z mamą. Przed jej śmiercią Małgorzata zobaczyła łzę na policzku ukochanej mamy. Gwiazda 4 grudnia 2020 napisała na swoim profilu na Instagramie, że jej mama zmarła. Małgorzata Ohme opisała, że mama odeszła w piękny sposób, pełen czułości i miłości.

25.11.2020 09:45 Mama Zenka Martyniuka przerwała milczenie. Ujawniła szczegóły z przeszłości syna. Niewielu miało pojęcie, jak wyglądało dzieciństwo muzyka

Dzieciństwo Zenka Martyniuka było spokojne i szczęśliwe. Przyszły król disco polo dorastał wśród pięknej natury na podlaskiej wsi. O tym w jak zaskakującym miejscu przyszedł na świat muzyk, oraz co go najbardziej uspokajało gdy był dzieckiem, opowiedziała mama artysty, goszcząc w domu rodzinnym Zenka program Sprawa dla reportera. Mama Zenka, siedemdziesięciotrzyletnia Teresa opowiedziała Elżbiecie Jaworowicz ciekawe szczegóły z życia syna. Kamera Sprawy dla reportera gościła w Gredelach, rodzinnej miejscowości artysty. Wzruszona mama opowiedziała swoim gościom, że mały Zenek przyszedł na świat w kuchni, oraz że nic go tak nie uspokajało jak koty.

justyna steczkowska
17.11.2020 18:43 Wielka tragedia w rodzinie Justyny Steczkowskiej. Jej siostra przekazała najsmutniejszą wiadomość

Justyna Steczkowska przeżywa prawdziwą tragedię. Dzisiaj rano jej siostra Magda Steczkowska za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie przekazała bardzo smutną wiadomość. Nie żyje ich mama Danuta Steczkowska. Od kilku lat bardzo poważnie chorowała. Rodzina Steczkowskich przechodzi bardzo trudne chwile. Nie żyje ich najukochańsza mama, Danuta Steczkowska, która wiele lat temu przeszła ciężki wylew. Od tego czasu nie mogła mówić, poruszała się o wózku, a pod koniec życia w ogóle nie wstawała. Ostatnie lata spędziła w domu Justyny Steczkowskiej.

Dagmara Kaźmierska
15.09.2020 12:09 Dagmara Kaźmierska pokazała swoją mamę. Co za podobieństwo, przecieramy oczy ze zdumienia

Dagmara Kaźmierska w końcu się na to odważyła i pokazała swoją mamę. Córka jest do niej łudząco podobna, internauci aż nie mogą uwierzyć, że to możliwe. Gwiazda Królowych życia ma niezwykle piękną rodzicielkę. Czy wystąpi ona w nowym sezonie programu TTV?Dagmara Kaźmierska dodała zdjęcie, na którym pozuje ze swoją mamą i synem. Jej fani po raz pierwszy mogli zobaczyć kobietę, która ją wychowała. Nie mogą powstrzymać się od zachwytów, córka jest niezwykle podobna do swojej rodzicielki.

gienek loska
15.09.2020 00:33 Miejsce śmierci Gienka Loski doprowadza do łez. Spędził ostatnie chwile w otoczeniu, które ściska gardło

Gienek Loska dwa lata temu doznał poważnego udaru. Pomoc medyczną otrzymał zbyt późno, przez długi czas fani martwili się o jego zdrowie. Zapadł w śpiączkę, z której długo nie mógł się wybudzić. Gdy do mediów trafiła informacja, że artysta nie żyje, zasmuceni byli wszyscy. Media podały, gdzie artysta spędził ostatnie chwile.Gienek Loska zmarł 9 września. Ta informacja wstrząsnęła fanami i całą branżą muzyczną, która na zawsze straciła wyjątkowego artystę. Do mediów trafiła informacja, gdzie muzyk spędził swoje ostatnie chwile w otoczeniu najbliższych mu ludzi. Łzy same cisną się do oczu.

beata kozidrak
06.09.2020 15:06 Beata Kozidrak drżącym głosem oddała hołd zmarłej mamie. Ciężko powstrzymać łzy

Pierwszego września Beata Kozidrak przekazała swoim fanom niezwykle smutną wiadomość. Niestety, zmarła mama piosenkarki. Teraz artystka postanowiła oddać hołd jednej z najważniejszych kobiet w jej życiu.Beata Kozidrak oddała hołd zmarłej mamie. Artystka, kilka dni po śmierci jednej z najważniejszych osób w jej życiu, zrobiła niesamowitą rzecz. Z drżącym głosem, stojąc na scenie Festiwalu Opole, nagle zmieniła scenariusz i zadedykowała jej niezwykłą piosenkę. Słysząc przejmujące wykonanie, nie sposób powstrzymać łzy.

Hanna Lis
05.09.2020 12:15 Nie żyje mama Hanny Lis. Dziennikarka opublikowała poruszający wpis „Są znowu razem”

Hanna Lis opublikowała smutny, ale jednocześnie poruszający wpis w swoich mediach społecznościowych. Niestety, doszło do najgorszego, już nic nie dało się zrobić. Dziennikarka to przewidywała, ale miała związane ręce. Nie żyje jej mama. Są znowu razem — napisała na Twitterze.Nie żyje mama popularnej dziennikarki. Hanna Lis o wszystkim poinformowała poprzez media społecznościowe. Ostatnio dużo się słyszało, że jej rodzicielka jest w złym stanie, 50-latka niedawno prosiła nawet o modlitwy za najbliższą jej osobę.

beata kozidrak
02.09.2020 13:26 Beata Kozidrak przekazała tragiczną wiadomość. Nie żyje najbliższa osoba piosenkarki, poruszające słowa artystki

Beata Kozidrak podzieliła się ze swoimi obserwatorami smutną wiadomością. Niestety, we wtorek 1 września, w życiu piosenkarki wydarzyła się tragedia. Gwiazda musiała pożegnać najbliższą jej osobę. Nikt nigdy nie jest przygotowany na taką stratę. Beata Kozidrak w poruszających słowach przekazała niezwykle smutna wiadomość. Niestety, w życiu uwielbianej artystki wydarzyła się tragedia. Zmarła najbliższa jej osoba. – Gdziekolwiek teraz jesteś, wiem, że będziesz mnie wspierała tak jak ja Ciebie – napisała w pożegnalnym poście legenda polskiej muzyki. Fani łączą się w bólu.

hanna lis
31.08.2020 22:27 Hanna Lis przeżywa prawdziwy koszmar. Błaga o pomoc, sytuacja jest dramatyczna

Hanna Lis aktualnie przeżywa prawdziwe piekło na ziemi. Nie jest w stanie sobie sama poradzić. Swoje błagalne słowa zamieściła w swoich mediach społecznościowych. Sytuacja jest na tyle dramatyczna, że dziennikarka prosi o wsparcie.Hanna Lis przeżywa prawdziwe chwile grozy. Jej życie nie jest usłane różami i kobieta ciągle musi zmagać się z kolejnymi przeciwnościami losu. Co przytrafiło się jej tym razem, że zdecydowała się zamieścić tak niepokojący wpis?

hanna lis
24.08.2020 12:58 Hanna Lis błaga o modlitwę, jest bardzo źle. ”Bądźcie proszę dzisiaj z nami”

Hanna Lis opublikowała w mediach społecznościowych poruszający wpis, który bardzo zaniepokoił internautów. Bądźcie proszę dzisiaj z nami – napisała, błagając wszystkich o modlitwę. Znana dziennikarka przeżywa prawdziwy dramat? Niestety, chodzi o najbliższą jej osobę. Jak się okazuje, jest w bardzo ciężkim stanie. Hanna Lis ma pilny apel do bliskich, znajomych i internautów. Gwiazda błaga wszystkich o modlitwę i wsparcie. Niestety, chodzi o mamę dziennikarki. Jest bardzo źle.

mama
22.07.2020 23:55 Mama Michała Szpaka zmarła po ciężkiej chorobie. Artysta pokazał ich wspólne zdjęcie, byli niemal identyczni

Gwiazdor bardzo tęskni za swoją mamą, o czym opowiedział w wywiadzie dla Vivy. Artysta podzielił się również wyjątkowym zdjęciem, na którym jest widoczny wraz ze swoją ukochaną mamą. Trzeba przyznać, że podobieństwo łączące wrażliwego Michała Szpaka i jego mamę widoczne jest na pierwszy rzut oka.Mama Michała Szpaka była najważniejszą osobą w życiu ekstrawaganckiego i bardzo lubianego artysty. Gdy odeszła, gwiazdor musiał zmierzyć się ze swoim smutkiem, o czym jakiś czas temu zdecydował się opowiedzieć w rozmowie z Vivą.

rafał trzaskowski
10.07.2020 10:14 Kim była mama Trzaskowskiego? Z Wikipedii nagle usunięto o niej jedną informację, wielu będzie zaskoczonych

Mama Rafała Trzaskowskiego była, jak to określił sam kandydat na prezydenta, jego najlepszym przyjacielem. Choć przed wyborami życie prywatne polityka nie było w ścisłym zainteresowaniu mediów, teraz sytuacja zupełnie się zmieniła. Jak poinformowało TVP Info, z Wikipedii zniknęła pewna informacja dotycząca Teresy Trzaskowskiej, co wywołało wielkie zamieszanie. W trakcie wciąż trwającej kampanii prezydenckiej mieliśmy okazję poznać najbliższą rodzinę Rafała Trzaskowskiego – żonę oraz dwójkę dzieci. Kim jednak była mama prezydenta Warszawy? Teresa Trzaskowska odeszła w czerwcu ubiegłego roku i choć sam polityk nierzadko o niej wspomina, teraz stała się również tematem poruszanym przez państwowe media. Dlaczego? Kim była mama Rafała Trzaskowskiego? Mama Rafała Trzaskowskiego była żoną kompozytora, pianisty i dyrygenta Andrzeja Trzaskowskiego, z którym poznała się w legendarnej krakowskiej Piwnicy Pod Baranami. Teresa Trzaskowska zmarła 24 czerwca 2019 roku. Mimo tego, że od jej odejścia minęło już sporo czasu, media postanowiły ponownie poruszyć jej temat. – Jak wynika z historii edycji, z artykułu usunięto zdanie informujące o tym, że matka obecnego prezydenta Warszawy była tajną współpracowniczką SB o pseudonimie Justyna i źródło tej informacji (portal dziennik.pl za Gazetą Polską) – czytamy na portalu tvp.info. Co na to sam Rafał Trzaskowski? Ukochana przez Polaków gwiazda „Rancza” pojawi się w hicie TVN. Widzowie będą zachwyceni, wielki powrót Są zdjęcia z willi, miliony Polek jej zazdroszczą. Luksusowa kuchnia Lewandowskiej zapiera dech Jeśli kupiłeś popularny w sezonie letnim produkt, lepiej od razu go wyrzuć. GIS wykrył niebezpieczną bakterię, zagraża zdrowiu Mama Rafała Trzaskowskiego współpracowała z SB? Informacje na temat rzekomej współpracy Teresy Trzaskowskiej z SB pojawiły się w 2018 roku. Wówczas w rozmowie z Gazetą Wyborczą Rafał Trzaskowski odpowiedział na oskarżenia wobec jego mamy. – W kampanii samorządowej ludzie z PiS szukali brudów, rozmawiali nawet z moimi studentkami. Wyciągnęli jakieś informacje z IPN i próbowali z mojej matki robić agentkę Służby Bezpieczeństwa. Matki, która wtedy była w ostatnich dniach życia, ciężko chora na Parkinsona, nie mogła się obronić. Widziałem, że te oskarżenia do niej dotarły, bo ostatnie dni były bardzo trudne – skomentował polityk. Po śmierci Teresy Trzaskowskiej Rafał Trzaskowski opublikował poruszający wpis. – 24.06 odeszła od nas moja Mama, straciliśmy z bratem najlepszego przyjaciela – napisał. Kobieta spoczęła obok męża, w rodzinnym grobie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. ZOBACZ ZDJĘCIA: fot. instagram.com/trzaskowskirafal Od czasu trwania kampanii Rafała Trzaskowskiego, mogliśmy lepiej poznać rodzinę polityka. Wyświetl ten post na Instagramie. Mama była dla polityka najlepszym przyjacielem. Droga @Wikipedia Koleżanka @Pigula_88 pisze, że zniknęła u was informacja o esbeckiej przeszłości Mamy Pana Rafała Trzaskowskiego. Czy to prawda? Czy myślicie, że wygracie zakłamywaniem historii wybory Panu Sorosowi ? Nie pozdrawiam. — Mitsuro #Duda2020 (@exluzurpator) July 2, 2020 TVP donosi, że z Wikipedii zniknął wpis dotyczący przeszłości Teresy Trzaskowskiej. ZOBACZ TEŻ: W końcu, Jarosław Kaczyński niestety będzie musiał przeprosić. Zapadł prawomocny wyrok sądu, który go do tego zmusi Porażający wypadek na Pomorzu. Na miejscu zjawiły się służby ratunkowe. Dla turystów wyznaczono objazdy Wierny pies nie chciał opuścić nieprzytomnego pana na krok. Zdjęcia rozczulają do łez Wielu podejrzewało Agatę Buzek o zaburzenia odżywiania, aktorka jest chudziutka. Prawda o jej figurze jest bardzo smutna Kim był ojciec Rafała Trzaskowskiego? Wiele nieprawdziwych historii trafiło do sieci, znamy niezwykłą prawdę Ministerstwo nagle wprowadza ważną zmianę. Wszystko zacznie się już 11 lipca źródło: plejada.pl, tvp.info

  • 1
  • 2