Wyszukaj w serwisie
Zdrowie i żywienie Aktywność silversa Pielęgnacja i uroda Lifestyle Silver Quizy
Lelum.pl > Dzieje się > "Wprawiłam mojego syna w osłupienie przy jego narzeczonej. Nie wiedział, z kim się spotykam. Co za wstyd"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 20.06.2024 20:37

"Wprawiłam mojego syna w osłupienie przy jego narzeczonej. Nie wiedział, z kim się spotykam. Co za wstyd"

kobieta i syn
fot. Canva/@JackF

Historie o tym, jak wygląda moment poznania swojego partnera z rodziną, od dawna krążą po Internecie. Czasami takie sytuacje mogą sprawić nam mnóstwo stresu i zmartwień. Niewiarygodne, jak wyglądało to w przypadku tej kobiety, która swoją opowieścią podzieliła się w sieci.

Kobieta niespodziewanie poznała miłość swojego życia

Danuta od wielu lat była samotną kobietą. Przed laty była szczęśliwie zakochana i wraz z Mariuszem tworzyła naprawdę zgrane małżeństwo. Niestety, jej ukochany zmarł na zawał serca, a wdowa od tej pory nie była w stanie nawet spojrzeć na innego mężczyznę.

Jedynym wsparciem dla seniorki był jej jedyny syn Maciek, który zawsze był z nią bardzo zżyty. To właśnie on zachęcał mamę do wychodzenia z domu i poznawania nowych ludzi. W końcu Danuta wzięła sobie jego słowa do serca i zaczęła spędzać więcej czasu z przyjaciółkami, a nawet samotnie wychodzić do restauracji, czy do kina. Podczas jednego z takich wieczorów doszło do nieoczekiwanego spotkania.

To on jest najważniejszym mężczyzną w jej życiu. Wójcik ma silną więź z synem Była gwiazdą "Lokatorów" i nagle zniknęła. Tak dziś żyje 53-latka

Kobieta chciała poznać mężczyznę ze swoim synem

Podczas gdy Danuta siedziała samotnie w restauracji i rozkoszowała się swoją kolacją, do jej stolika podszedł tajemniczy i elegancki mężczyzna. Od słowa do słowa kobieta pozwoliła mu się przysiąść i zająć sobie chwilę. Okazało się, że wdowa natychmiast wpadła mu w oko i mężczyzna o imieniu Tomasz po prostu nie mógł się powstrzymać, żeby do niej nie podejść.

Resztę wieczoru para spędziła razem, a po wspólnej kolacji wymieniła się kontaktami. Następnego dnia Tomasz zadzwonił do Danuty i zaproponował jej kolejne spotkanie. Kobieta bardzo dobrze czuła się w towarzystwie mężczyzny, który imponował jej swoją inteligencją i wysoką kulturą osobistą. Od tej pory zakochani spędzali coraz więcej czasu razem.

W końcu Danuta podjęła decyzję o przedstawieniu nowego partnera swojemu synowi — w końcu jest on najważniejszą osobą w jej życiu. Kobieta zorganizowała nawet specjalne spotkanie w swoim domu, na które zaprosiła obu panów.

ZOBACZ TEŻ: Groźna sytuacja z Lewandowskim na dworcu. Wszystko rejestrowali dziennikarze.

Niewiarygodne, do czego doszło podczas spotkania partnera z synem

Danuta w napięciu czekała na spotkanie. Była bardzo ciekawa, jak mężczyźni się dogadają i nie ukrywała, że cieszyła się z tego, że w końcu będzie mogła przedstawić kogoś swojemu synowi. Nie spodziewała się jednak tego, do czego dojdzie tego wieczoru.

Gdy tylko jej syn przekroczył próg jej domu, stanął jak wryty na widok jej nowego ukochanego. Kobieta nie rozumiała tego zdziwienia i natychmiast zapytała o to, czy panowie już się znają. Jak wielkie było jej zdziwienie, gdy okazało się, że Tomasz jest… szefem jej syna! 

Maciek przez długi czas nie potrafił się zachować i cały czas zwracał się do nowego partnera mamy, używając słowa “prezes”. W końcu jednak Tomasz zaproponował mu rezygnację z tego typu oficjalnych zwrotów. Szybko też okazało się, że jej syn jest bardzo dobrym pracownikiem, a szef jest z niego zadowolony. Wszystko wskazuje na to, że panom uda się dogadać, co niezwykle cieszy Danutę.

Tagi: syn mama związek