Anna Przybylska zmarła sześć lat temu na raka trzustki. Fani aktorki do dziś pozostają wierni swojej idolce, licznie gromadząc się przy nagrobku Ani, szczególnie podczas Wszystkich Świętych. Niestety w tym roku było trochę inaczej. Siostra artystki Agnieszka Kubera udała się na cmentarz w tym samym celu jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem zamknięcia cmentarzy. Słowa, którymi się podzieliła, chwytają za serce.

Kiedy do mediów trafiła wiadomość, że Anna Przybylska nie żyje, fanom ciężko było złapać oddech. Aktorka odeszła w bardzo młodym wieku. Od tamtej pory ludzie licznie gromadzą się przy nagrobku artystki w celu modlitwy i zapalenia znicza. Siostra Anny, Agnieszka Kubera odwiedziła grób przed zamknięciem cmentarzy. Na InstaStory dodała wymowny wpis.

Anna Przybylska choroba

Anna Przybylska zmarła 6 lat temu na raka trzustki, z którym zmagała się przez ponad rok. Śmierć aktorki była wielkim ciosem jednakowo dla jej rodziny, jak i dla fanów, którzy do dzisiaj z uśmiechem na twarzy wspominają role aktorskie Ani. Serwis portal.abczdrowie.pl informuje, że Anna na kilka lat przed diagnozą nowotworu skarżyła się na inne dolegliwości.

W biografii Anny Przybylskiej można znaleźć fragment, w którym napisano, że aktorka prowadziła zdrowy tryb życia, a jej figura wywoływała zachwyt u wielu fanów. Serwis informuje również, że ojciec artystki zmarł na raka trzustki, więc Anna Przybylska często chodziła się badać pod tym kątem.

Wyniki badań aktorki miały nie wskazywać na problemy z trzustką, jednak ciągle miała skarżyć się na bóle żołądka i zmęczenie, co wpływało na jej samopoczucie. Miała cierpieć także na depresję. Nikt nie spodziewał się, że te symptomy mogą oznaczać raka.

Anna Przybylska miała poznać prawdę dopiero w 2013 roku, po ustalonej diagnozie. Aktorka przez kilkanaście miesięcy leczyła się w klinikach w Polsce i Szwajcarii, jednak niestety nie przynosiło to oczekiwanych rezultatów. 

  1. Już jutro rząd ogłosi nowe obostrzenia. Poseł wygadał jakie, obywatele Polski mogą być zdruzgotani
  2. Pod osłoną nocy zapadła decyzja, nowy nakaz został wprowadzony. Obowiązuje od dziś
  3. Ministerstwo Edukacji wydało pilny komunikat. Wiele osób będzie zdruzgotanych ich nagłą decyzją

Anna Przybylska grób

Siostra Anny Przybylskiej Agnieszka Kubera zawsze przyznawała, że była mocno związana ze swoją młodszą siostrą. Często wspominała o ich różnicach w charakterze, jednak zawsze mogły na siebie liczyć. Portal plotek.pl podaje, że to właśnie ona towarzyszyła jej w ostatnich chwilach życia.

Jak wiadomo, Wszystkich Świętych jest jedną z okazji, by odwiedzić groby najbliższych, jednak w tym roku z powodu pandemii koronawirusa sprawa się skomplikowała. Rząd ogłosił, że cmentarze będą zamknięte od 31 października do 2 listopada. Agnieszka Kubera na grób swojej siostry wybrała się nieco wcześniej.

Za pośrednictwem InstaStories wyraziła swój wielki smutek, że nie wszyscy będą mogli zapalić znicz na grobach najbliższych – Nie wszyscy będą mieli w tym roku tyle szczęścia, móc zapalić znicz najbliższym  – napisała Agnieszka Kubera.

Rok temu za pośrednictwem Instagrama opublikowała zdjęcie nagrobku swojej siostry po Wszystkich Świętych. Zdjęcie tylko udowadnia, jak wielkim szacunkiem do dziś cieszy się Anna Przybylska u swoich wielbicieli.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Anna Przybylska
fot. instagram.com/agulka2002

Agnieszka Kubera za pośrednictwem InstaStories napisała do obserwujących, że nie wszyscy będą mieć tyle szczęścia w tym roku, by zapalić znicz na grobach swoich bliskich zmarłych.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

W ubiegłym roku na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie nagrobku Anny Przybylskiej, które udowodniło, jak licznie fani zbierają się, by pomodlić się za zmarłą aktorkę.

ZOBACZ TEŻ:

  1. 27 księży zaapelowało w sprawie wyroku TK. W liście padły mocne słowa na temat decyzji polityków
  2. Nieoficjalnie: nowe obostrzenia i lockdown w Polsce możliwe. Padł termin, uderzy we wszystkich Polaków i turystów
  3. Ujawnili, co naprawdę działo się na cmentarzu, gdy bramy zostały zamknięte. Włos jeży się na głowie
  4. 5-letni Krzyś choruje na EB i prosi tylko o jedno: „Chciałbym poczuć króliczka i mamę”
  5. Wprowadzą zakaz wychodzenia z domu? Niepokojące słowa ministra, Polacy mogą wkrótce dotkliwie odczuć pandemię
  6. Wszystko potoczyło się w mgnieniu oka. Niespodziewanie na drogę wylało się mięso dla zwierząt
  7. Uwielbiana przez miliony surówka z selera i jabłka, pasuje do każdego obiadu. Wyróżnia ją aksamitna słodycz i niezrównany smak

Źródło: plotek.pl

Poprzedni artykułSprzed chwili: Trwa konferencja, właśnie przekazano: konkretna grupa Polaków zwolniona z kwarantanny
Następny artykułKilkadziesiąt lat temu Pszczółka Maja pojawiła się w polskiej telewizji. Bawiła wszystkie dzieci wychowywane w PRL-u
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl