Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Arkadiusz Milik rozstał się z partnerką? Po 10 latach związku media donoszą o smutnym końcu
Karol Osiński
Karol Osiński 19.01.2021 20:49

Arkadiusz Milik rozstał się z partnerką? Po 10 latach związku media donoszą o smutnym końcu

Arkadiusz Milik
fot. Agencja SE/East News

Do szokujących informacji dotarł portal Pudelek. Jak udało się ustalić tamtejszym dziennikarzom popularny napastnik reprezentacji Polski w piłkę nożną oraz włoskiego klubu piłkarskiego Napoli, Arkadiusz Milik po 10 latach rozstał się ze swoją partnerką. Jessica Ziółek ustawiła na Facebooku status związku na ,,wolny”.

Arkadiusz Milik przez ostatnie kilka miesięcy przeżywa kryzys zawodowy, jednak wygląda na to, że w życiu prywatnym wcale nie jest lepiej. Według ustaleń Pudelka właśnie rozstał się ze swoją partnerką, Jessicą Ziółek, z którą był przez 10 lat.

Arkadiusz Milik rozstał się ze swoją narzeczoną?

Ten związek wydawał się nie do rozbicia, a ich miłość od początku dla wielu ludzi była wzorem. Arkadiusz Milik w 2019 roku zaręczył się ze swoją partnerką, Jessicą Ziółek, którą nazywał miłością swojego życia. Piłkarz zadbał o wszystkie szczegóły. Zaplanował zaręczyny podczas urlopu w Grecji przy romantycznej scenerii lampionów z widokiem na wybrzeże.

Tymczasem według ustaleń Pudelka związek piłkarza z modelką właśnie dobiegł końca. Chociaż Jessica Ziółek nie jest tak popularna, jak choćby Anna Lewandowska, Maria Łuczenko, czy Sara Boruc, to w ostatnim czasie dużo mówiło się o jej utracie wagi.

Miało to mieć związek z ostrymi treningami, które 25-latka traktuje, jak element swojej codzienności, a także drakońskiej diety, której bardzo mocno się trzyma. Jednak wiele wskazuje na to, że może to być spowodowane również stresem i poddenerwowaniem związanych z problemami w związku z Arkadiuszem Milikiem.

Ich efektem miał być ostateczny rozpad związku, który trwał niemal 10-lat. Na Facebooku Jessiki Ziółek można zobaczyć, że zmieniła swój status związku na ,,wolny”, co może oznaczać tylko jedno.

Rozpad związku Arkadiusza Milika

Co ciekawe problemy piłkarza, który kilkukrotnie gościł w programie Kuby Wojewódzkiego, cieszącego się otoczeniem pięknych kobiet, miały rozpocząć się już kilka tygodni temu. Internauci zauważyli bardzo ciekawą rzecz, która może być wystarczającym argumentem, potwierdzającym rozpad związku piłkarza i modelki.

Z obserwacji ich fanów wynika, że Arkadiusz Milik spędził sylwestra we Włoszech, podczas gdy Jessica Ziółek była w Polsce. Co więcej, na Instagramie modelki coraz rzadziej zaczęły pojawiać się ich wspólne zdjęcia. Sytuacja zdecydowanie nabrała zainteresowania.

Jednak oliwy do ognia podgrzał fakt, że na relacjach i zdjęciach 25-latki fani zaczęli doszukiwać się pierścionka zaręczynowego od piłkarza. Jak się okazuje na próżno. No i do tego wszystkiego dochodzi wcześniej wspomniana zmiana statusu związku na Facebooku.

Wygląda na to, że napastnik reprezentacji Polski w piłkę nożną i modelka na dobre zakończyli swój związek. Mamy jednak nadzieję, że w ich sprawach prywatnych się poukłada i oboje będą szczęśliwi, ponieważ na to zasługują.

Zobacz zdjęcia:

Arkadiusz Milik

Według ustaleń Pudelka Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek rozstali się.

Arkadiusz Milik

Ich związek trwał niemal 10 lat. Od 2019 roku byli zaręczeni.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl