Auto, które potrąciło kobietę uwięziło ją pod kołami. To, co zrobili przechodnie na widok wypadku jest niewiarygodne. Ich zachowanie wstrząsnęło przybyłymi na miejsce policjantami. Wideo z tego zdarzenia podbija internet!

Co roku w wypadkach drogowych tysiące osób traci życie lub doznaje poważnych obrażeń. Na baczności powinni mieć się nie tylko kierowcy, ale i piesi. Aby doszło do tragedii wystarczy zaledwie chwila nieuwagi i tylko nieliczni wychodzą z niej cało. Pewna kobieta, która została potrącona i przygnieciona przez auto miała bardzo dużo szczęścia. Przechodnie zareagowali w mgnieniu oka i pośpieszyli jej z pomocą. 

Piesza potrącona przez auto

Kiedy młoda dziewczyna przechodziła przez pasy, uderzyło w nią auto. 25-latka została uwięziona pod kołami czarnego SUV-a. Zanim jednak na miejsce zdążyła przyjechać policja, do akcji postanowili wkroczyć przechodnie. Na skrzyżowaniu dwóch ulic wręcz zaroiło się od ludzi. Jeden z mężczyzn postanowił uwiecznić ich nietypowe zachowanie. 

Przechodnie uratowali kobietę

Kiedy w niedzielę 26 stycznia, na jednym ze skrzyżowań na Manhattanie, doszło to strasznego wypadku, przechodnie postanowili wziąć sprawy we własne ręce. 65-letnia kobieta, wjeżdżając w 25-letnią dziewczynę, uwięziła ją pod kołami swojego samochodu. Gdy ludzie znajdujący się na ulicy zauważyli co się stało, szybko podbiegli do poszkodowanej. Policjanci, którzy dotarli na miejsce wypadku nie mogli uwierzyć własnym oczom! Ogromne auto zostało podniesione przez gapiów a poszkodowana kobieta uwolniona spod jego ciężaru. Ta niezwykła akcja ratunkowa na długo zapadnie w naszej pamięci. 

25-latka miała bardzo dużo szczęścia. Poza siniakami auto nie zrobiło jej żadnej krzywdy. Podczas kiedy ratownicy opatrywali jej nogę, kobieta leżała cała i zdrowa na ulicy, przeglądając w tym samym czasie swój telefon. Po przewiezieniu jej do szpitala okazało się, że jej stan jest stabilny, więc została wypisana jeszcze tego samego dnia. 

ZOBACZ FILM:

To, co zrobili przechodnie jest wręcz niesamowite! Ich reakcja wprawia w osłupienie. Oto, do czego zdolni są ludzie w obliczu prawdziwej tragedii! Kobieta na pewno będzie im wdzięczna do końca życia. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nigdy więcej nie natkniesz się na nieświeże jajko. Wystarczy jeden banalnie prosty trik
  2. Gwiazda „M jak Miłość” cierpi na poważną chorobę. Zdradziła, co musi robić, by normalnie żyć
  3. Odkryła, że mąż ją zdradza. Postanowiła się zemścić w najgorszy sposób ze wszystkich

źródło: o2.pl

Poprzedni artykułChihuahua został uratowany ze strasznych warunków. Dzięki wyjątkowej urodzie stał się gwiazdą
Następny artykułMama zobaczyła swoje nowo narodzone dziecko i aż krzyknęła. Lekarze twierdzą, że przesadza
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.