Babcia w wieku 90 lat dowiedziała się o swojej poważnej chorobie. Gdy usłyszała diagnozę, zrobiła coś niewiarygodnego. Postanowiła wykorzystać swoje ostatnie chwile w stu procentach. Zdjęcia, które wykonali jej najbliżsi, bawią i poruszają.

Nie każda babcia ma w sobie tyle odwagi i szaleństwa co Norma! Po tym, jak usłyszała najgorszą wiadomość w swoim życiu, nie załamała się, ale zaczęła spełniać marzenia. Jej niesamowita historia zainspirowała już wiele osób, które wcześniej nie miały odwagi robić tego, na co naprawdę miały ochotę.

Babcia Norma zachorowała

W lekarskim gabinecie 90-latka usłyszała przerażającą diagnozę-rak. Kobieta od początku wiedziała, że nie chce poddawać się długiemu i uciążliwemu leczeniu. Co postanowiła zrobić? Uznała, że chce jak najlepiej spędzić schyłek swojego życia i oświadczyła, że zamierza wybrać się w długą podróż, podczas której zwiedzi miejsca, których nigdy nie miała okazji zobaczyć. 

Mam 90. lat. Ruszam w drogę! — powiedziała Norma, czytamy na Facebooku.

babcia
facebook.com/DrivingMissNorma

Jak lekarz zareagował na pomysł babci? Powiedział, że to świetna decyzja! Osłabiająca organizm chemia czy naświetlania były niezwykle ryzykowne w przypadku osoby w tak podeszłym wieku i nie dawały gwarancji, że kobieta przeżyje. Nic zatem nie stało na przeszkodzie, aby Norma wyruszyła w świat. Nie mogła jednak zrobić tego sama. Do wyjazdu udało jej się przekonać syna i synową, którzy zabrali ze sobą uroczego pudla. Postarali się o spory kamper i wyruszyli!

babcia
facebook.com/DrivingMissNorma

Kiedy wyjechać na wakacje?

Wyjechać na wakacje można w każdym wieku i niezależnie od pory roku! Babcia Norma udowodniła, że wszystko zależy od chęci i ciekawego pomysłu. Odbyła niesamowitą podróż po USA, podczas której zwiedziła Wielki Kanion, Park Yellowstone i inne, kultowe miejsca w kraju. Rodzinie nie przeszkadzała spadająca temperatura i chłodna jesień.

babcia
facebook.com/DrivingMissNorma

Podczas wyprawy Norma szczególnie zaprzyjaźniła się z pudlem Ringo. Zwierzak pokochał spędzanie czasu z babcią i wspólnie z nią podziwiał widoki. Syn kobiety założył konto w mediach społecznościowych, gdzie dokumentował niezwykle życie mamy. Zabawne, ale i wzruszające zdjęcia podbiły serca internautów. Niestety, jakiś czas po podróży Norma zmarła, jednak jej bliscy wciąż dbają, aby świat o niej pamiętał. Jej historia inspiruje tysiące osób, które w końcu decydują się spełniać swoje marzenia.

babcia
facebook.com/DrivingMissNorma

ZOBACZ TEŻ:

  1. Proszek Zygmunta Chajzera przez 2 dni dostępny w jednym z najpopularniejszych dyskontów
  2. Jego ojciec popełnił samobójstwo, a mama zmarła na raka rok później. Muzyk długo dochodził do siebie
  3. Ślub 72-latki i 27-latka wzbudził kontrowersje. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść
  4. Córka Pauliny Młynarskiej wzięła ślub z kobietą. ”Mojej córce oraz zięci życzę szczęścia i miłości”
  5. Rozwiązała się wielka zagadka dot. obecności tajemniczej Ewy na motorówce Staraka. Prokuratura podała informacje
  6. Nasze babcie miały niesamowite sekretne sposoby na placki ziemniaczane. Zapach i smak aż czuć przez monitor
Poprzedni artykułPolska aktorka została kiedyś zatrzymana za jazdę pod wpływem. Dziś pokazuje córkom, jak przezwyciężyć słabości
Następny artykułNosisz wkładki higieniczne? Okazuje się, że ten temat dzieli kobiety jak żadnej inny
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.