Lelum.pl > Podróże

Podróże

beata ścibakówna
13.08.2020 00:36 52-letnia Beata Ścibakówna w samym bikini. Niezwykły widok, co za ciało

Beata Ścibakówna postanowiła wykorzystać wakacje w pełni i złapać ostatnie promienie słońca w urokliwej Juracie, zanim wróci na deski teatru. Kiedy jednak opublikowała zdjęcie z wyjazdu, to nie Jurata, nie plaża i nie morze zachwyciło internautów, a ciało 52-letniej gwiazdy. Nikt nie spodziewał się, że ma taką formę. Ciężko oderwać wzrok, a jeszcze trudniej wyjść z podziwu!Beata Ścibakówna to nie tylko jedna z najbardziej utalentowanych, ale i najpiękniejszych polskich aktorek. Jak się okazuje, żona Jana Englerta wyznaje zasadę w zdrowym ciele zdrowy duch, a w bikini wygląda jak 20-latka. Można tylko pozazdrościć!

agata młynarska
01.07.2020 12:48 Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski. Wiadomo, w jakim kraju zamieszkała gwiazda

Agata Młynarska w dość nietypowym momencie, wraz z mężem wyprowadziła się z Polski. Gdzie mieszka teraz gwiazda? Fani mogą być spokojni – na szczęście jej podróż życia w żaden sposób nie pokrzyżuje zawodowych planów dziennikarki! Ze swoimi gośćmi ma zamiar w dalszym ciągu porozumiewać się na odległość, choć tym razem sporo większą. Małżeństwo wybrało bardzo ciepły i słoneczny kierunek! Mimo panującej na świecie epidemii koronawirusa i swojej choroby Agata Młynarska postanowiła zaryzykować i wyprowadzić się z Polski do oddalonego o tysiące kilometrów, słonecznego kraju, który jak się okazuje już od dawna zajmował specjalne miejsce w sercu dziennikarki. Agata Młynarska wyprowadziła się z Polski Agata Młynarska podjęła decyzję o wyprowadzce z Polski, i wraz z mężem, Przemysławem Schmidtem, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności ze względu na swój stan zdrowia i panującą pandemię, przeniosła się do słonecznej Hiszpanii. – Decyzję podjęliśmy bardzo szybko, ale przez ostatnie tygodnie śledziliśmy i analizowaliśmy bardzo uważnie wszystkie wiadomości. Zrobiliśmy potrzebne badania, upewniliśmy się, że nasz pomysł i zasady podróżowania są bezpieczne i wyruszyliśmy – przyznała w swoim wpisie w mediach społecznościowych gwiazda. Przyjaciel Małgorzaty Kożuchowskiej pokazał jej zdjęcie sprzed 25 lat. Bardzo się zmieniła? Włożyła truskawki do miski z octem. Efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, nigdy nie zrobi inaczej W końcu wracają koncerty i imprezy masowe. Ważne zmiany, znamy datę Gdzie mieszka Agata Młynarska? Agata Młynarska mieszka w posiadłości w Hiszpanii, która, jak donosi portal gwiazdy.wp.pl, jest prawdziwą oazą spokoju dla małżonków. Co więcej, wybrali się oni tam samochodem, zwracając szczególną uwagę na bezpieczeństwo – a wszystko ze względu na chorobę dziennikarki. Mało kto wie, że gwiazda cierpi na nieswoiste zapalenie jelit, przez co musi zachować szczególna ostrożność. Na szczęście Agata Młynarska nie zapomina o swoich fanach, którzy dopingują ją zarówno w życiu prywatnym oraz zawodowym i na bieżąco informuje ich o swoim pobycie za granicą. ZOBACZ ZDJĘCIA: @agata_mlynarska, Instagram Agata Młynarska postanowiła przeprowadzić się z Polski do Hiszpanii. @agata_mlynarska, Instagram Gwiazda relacjonowała swoją podróż do celu. Z mężem udali się tam samochodem. @agata_mlynarska, Instagram Dziennikarka jest bardzo szczęśliwa. ZOBACZ TEŻ: Już dziś całkowicie zmieni się ważny podatek. Za wiele produktów zapłacicie więcej, ale są też dobre wieści Rząd podjął decyzję. Już dziś znoszą zakaz, wielka ulga dla tysięcy Polaków TVP podjęło ostateczną decyzję, znika uwielbiany serial. Aktor stacji przerwał milczenie Bolesne wyznanie Małgorzaty Rozenek. W chwili szczerości zaczęła dziękować Bogu Przygarnął malutkiego, czarnego kotka. Po 7 latach zaczęły dziać się niezwykłe rzeczy, zwierzak zupełnie się zmienił Właśnie powiększyła się rodzina Kurdej-Szatan. Mamy pierwsze zdjęcie źródło: gwiazdy.wp.pl

anna mucha
27.05.2020 17:07 Anna Mucha publikuje zdjęcia topless na Instagramie. Wyznaje też, czego jej bardzo brak w życiu

Anna Mucha przyznała, że marzy o tym, żeby gdzieś wyjechać. Fani zawtórowali jej słowom pisząc, że także marzą o wakacjach. W czasach kwarantanny każdy z nas chciałby w końcu opuścić swoje cztery ściany i zmienić otoczenie. Uwadze fanów nie uszła nagość aktorki, którą skomplementowali.Anna Mucha opublikowała prowokujące zdjęcia z wakacji. Aktorka jest na nich praktycznie naga. Pozuje w dole od bikini, a biust zakrywa dłońmi. Zdjęcia pochodzą z jej podróży i stanowią tło do wyznania. Gwiazda M jak miłość szczerze przyznała, że teraz najbardziej marzy o dalekich wojażach.

znaki zodiaku
29.10.2019 14:30 Znaki zodiaku, które nie są stworzone do życia w Polsce. Ciągnie ich w najdalsze zakątki świata, uwielbiają przygody

Znaki zodiaku, które nigdy nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu, będą miały ciekawe, ale niewątpliwie skomplikowane życie. Odkrywanie najdalszych zakątków świata wymaga zdecydowanie więcej poświęceń, niż siedzenie w wygodnym domu, w rodzinnej miejscowości, ale jest tego warte. Szczególnie jeśli jesteś prawdziwym poszukiwaczem przygód tak jak one. Każdy z nas ma inny styl życia i potrzebuje w nim innych rzeczy. Jeden będzie najszczęśliwszy na świecie, mogąc spędzić całe życie tam, gdzie się urodził, w otoczeniu znajomych miejsc i znajomych twarzy. Innych jednak ciągnie w nieznane, ku przygodzie. Ku miejscom, których nie rozpoznaje ze stron rodzinnych. Do takich ludzi należą te właśnie znaki zodiaku.

martyna wojciechowska
26.08.2019 16:04 Martyna Wojciechowska opublikowała romantyczne zdjęcie z ukochanym. Będzie ślub?

Martyna Wojciechowska nie publikuje zdjęć ze swoim ukochanym, ale tym razem zrobiła wyjątek. Romantyczna fotografia z tajemniczym podpisem budzi pewne podejrzenia. Czy para wzięła ślub? A może po krótkim kryzysie w związku znowu zaiskrzyło między dwojgiem najpopularniejszych podróżników w Polsce? Para podróżników nie ma życia usłanego różami. Ciągłe życie na walizkach i wciąż rozpoczynane nowe projekty sprawiają, że oboje nie mają dla siebie praktycznie w ogóle czasu. Uczucie zostało wystawione na próbę, ale Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski znaleźli sposób na naprawienie swoich relacji i scementowanie związku. Podróżniczka w końcu pochwaliła się wspólnym zdjęciem z ukochanym! Podpisała je dość tajemniczo.

15.08.2019 19:18 Martyna Wojciechowska ma kryzys z Przemysławem Kossakowskim? Praca utrudnia im wspólne życie

Martyna Wojciechowska zamierza zakończyć związek z Przemysławem Kossakowskim? Na drodze do szczęścia staje im praca, ale czy to jest wystarczający powód do rozstania? Pomimo wspólnego mieszkania wciąż widują się zbyt rzadko. Para na pierwszy rzut oka pasuje do siebie idealnie. Kochają podróże i od obojga praca wymaga wielu wyjazdów. Wydawać by się mogło, że to układ idealny. Nic nie łączy tak, jak wspólna pasja. Jednak Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski nie mają takiej możliwości. Praca, zamiast łączyć – skutecznie rozdziela parę.

wakacje w październiku
13.06.2019 18:12 Znaki zodiaku i podróże. Sprawdź, które miejsce na ziemi jest ci pisane

Znaki zodiaku mówią o nas wiele. Są w stanie przypisać nam konkretne cechy charakteru i zasugerować nam np. jakie inne znaki do nas pasują. Teraz możecie dowiedzieć się również, jakie miejsca na świecie są dla was najlepsze i gdzie będzie żyło wam się cudownie! Ciekawi? To może was zaskoczyć. Ile razy zdarzyło nam się myśleć o tym, że gdyby okoliczność i finanse były sprzyjające, wyjechalibyśmy daleko i najchętniej… nigdy nie wracali? Nie martwcie się, nie jesteście jedyni! Takie myśli przychodzą każdemu do głowy, a co gdyby nie były takie abstrakcyjne? Co, gdyby ktoś przeanalizował nasze cechy charakteru i gwiazdy? Gdyby wiadomo było jakie miejsce na świecie jest na pisane? Teraz te pytania mogą znaleźć swoje odpowiedzi!