Beata Kozidrak na swoim oficjalnym profilu opublikowała zdjęcie, na którym trzyma kryształową kulę. Do fotografii dołączyła krótki opis: –Gambit już za kilka godzin. Fanom gwiazdy nie trzeba długo tłumaczyć, co to oznacza. 

Na platformie YouTube na kanale Beaty Kozidrak już widnieje informacja o premierze jej najnowszego singla zatytułowanego Gambit. Jutro o 9:00 wszyscy będą mogli usłyszeć długo wyczekiwany kawałek. 

Beata Kozidrak: Gambit

Fani Beaty Kozidrak, a także sama zainteresowana czekali na ten moment już od dawna. Jutro o 9:00 odbędzie się premiera długo wyczekiwanego singla gwiazdy, zatytułowanego Gambit. 

Na kanale piosenkarki pojawiło się kilka słów w związku z kawałkiem, który będzie dostępny na platformie YouTube już za kilka godzin: 

„Gambit” to pierwszy singiel zapowiadający czwarty, solowy album Beaty Kozidrak. Premierze utworu towarzyszą urodziny Artystki oraz premiera autobiografii „Beata. Gorąca Krew”.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Na ten moment dostępny jest jedynie 19-sekundowy zwiastun nagrania, na którym możemy podziwiać kobietę buszującą w zbożu czy aktora Łukasza Simlata. 

W krótkim klipie co jakiś czas przewija się kula dyskotekowa, podobna do tej, którą trzyma Beata Kozidrak w poście przypominającym o jutrzejszej premierze. 

Warto zaznaczyć, że jutro, czyli 4 maja będzie miała miejsce nie tylko premiera, ale również urodziny gwiazdy. Beata Kozidrak za kilka godzin skończy 61 lat. 

My już nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli usłyszeć klip w całości i złożyć najserdeczniejsze życzenia!

Zobacz zdjęcie i wideo: 

 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Facebook 

Poprzedni artykułRobert Biedroń rozsierdził internautów 3 maja. „Znieważenie”
Następny artykułAndrzej z „Rolnicy. Podlasie” opowiedział o kulisach zatrzymania Gienka przez policję
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.