To było jedno z najgłośniejszych rozstań tego roku. Rozstanie dziennikarki Beaty Tadli (43 lata) oraz pogodynka Jarosława Kreta (55 lat) z pewnością nie należało do cichych. Przypomnijmy, że dziennikarka dowiedziała się, że jest już singielką z wywiadu jakiego udzielił Kret. Jak dowiedział się „Super Express” Kret przemyślał swoją decyzję i chce wrócić do zwyciężczyni „Tańca z Gwiazdami”. Co na to sama Tadla? 

Od rozstania Jarosława Kreta z Beatą Tadlą minęły już trzy miesiące. Choć planowane było wielkie wesele, ich związek runął jak domek z kart. Polały się łzy, pojawiły się wzajemne oskarżenia, skandaliczne SMS-y, a także żądania zwrócenia pierścionka zaręczynowego.

Co zrobi Beata Tadla? Jarosław Kret chce do niej wrócić

Wszystko wskazuje na to, że pogodynek przemyślał swoje dziecinne zachowanie. Jak donosi „Super Express”, Kret poszedł po rozum do głowy i zaczął żałować, że odszedł od Tadli. Ma również podkreślać, że nie wyobraża sobie bez niej życia. Ma też walczyć o jej względy w każdy możliwy sposób.

– Jarek powtarza kolegom z NOWEJ TV, że nie radzi sobie z rozstaniem, że jest mu ciężko, tęskni i łudzi się, że jeszcze uda mu się odzyskać zaufanie Beaty. Powtarza, że tak naprawdę wcale nie chciał się rozstać, a po prostu w ciężkich dla siebie chwilach znika. Chciał do niej wrócić – zdradził informator tabloidowi.

Jak donosi tabloid, Beata Tadla pozostaje jednak niewzruszona staraniami pogodynka. Nie może mu zapomnieć jak ją skompromitował na oczach całej Polski.

– Ignoruje jego SMS-y. Odpisuje tylko na te ważne, dotyczące spraw związanych z mieszkaniem. W pierwszym miesiącu od rozstania być może by do niego wróciła, ale teraz odżyła, chce być sama. Nabrała pewności siebie i nie jest w stanie zaufać komuś, kto nadwerężył jej zaufanie – dodaje informator do którego dotarł Super Express.

A kiedyś było tak pięknie:

ZOBACZ TEŻ:

  1. Adam Małysz jest wściekły. Komentuje nagą sesję Justyny Żyły. „ONA JEST…”
  2. Milionerzy: postawiła na złą odpowiedź. Bała się, że zostanie memem
  3. Agnieszka Włodarczyk w żałobie. „Opuściłeś mnie nagle i bez uprzedzenia”
  4. Julia Wieniawa pozuje na czerwonym dywanie w Cannes. COŚ poszło nie tak!
  5. Aktorka TVP przyłapana! Co ona pokazała publicznie?!

 

 

 

Poprzedni artykułAdam Małysz komentuje nagą sesję Justyny Żyły. „ONA JEST…”
Następny artykułTO OFICJALNE! Marina jest w ciąży!