Influencerzy z całej Europy zebrali się w Berlinie, by wziąć udział w ekskluzywnej premierze Fit Smart Bra – najnowszego, innowacyjnego modelu biustonosza marki Triumph. Wśród zaproszonych gości znalazły się też polskie influencerki – Paula Jagodzińska (@paula_jagodzinska), Harel (@harelblog), Paulina Będźmirowska (@mom.wife.woman) oraz redaktor naczelna elle.pl – Marta Kowalska. W wydarzeniu wzięły również udział bohaterki kampanii. Masha, Jennifer i Rachel to prawdziwe kobiety, które są dumne z tego, kim są i które zwróciły uwagę, jak duże znaczenie ma idealnie dopasowująca się do nich bielizna.

Goście Triumph Fit Smart Studio jako pierwsi mieli okazję zobaczyć nowy biustonosz Fit Smart Bra przed jego oficjalną premierą zaplanowaną na 26 lutego. Fit Smart Studio zostało zaprojektowane tak, by fizycznie, w kreatywny sposób odtworzyć cztery innowacyjne zalety biustonosza, pozwalając kobietom zanurzyć się w interaktywnych strefach: komfortu, adaptacji, uniesienia i podtrzymania oraz idealnego dopasowania. Goście przechodzili przez poszczególne strefy, w tym puzzle ze zdjęć, ukazujące perfekcyjne dopasowanie, medytacyjny basen z piłkami, będący metaforą komfortu, stretching, demonstrujący uniesienie i podtrzymanie oraz warsztaty robienia kulek proteinowych, podczas których unikatowe kształty pokazywały jedyną w swoim rodzaju możliwość adaptacji biustonosza.

Kobiety od zawsze poszukują bielizny dopasowanej do unikalnego kształtu i rozmiaru swojego biustu. Jak wskazują jednak najnowsze badania, różnice w rozmiarach dotyczą nie tylko różnych kobiet – często zdarza się, że biust jednej i tej samej kobiety może zmieniać swój rozmiar. 7 na 10 kobiet przyznaje*, że obserwuje zmiany w rozmiarze swoich piersi na przestrzeni tygodni, miesięcy czy lat. Fit Smart to biustonosz, który dopasowuje się do kobiecej sylwetki na każdym etapie jej życia.

Suzanne McKenna, Global Head of Brand at Triumph International mówi: „Marka Triumph chce zrozumieć ciągłą zmianę w kobiecym życiu. Biustonosz Fit Smart został zaprojektowany tak, by odpowiedzieć na codzienne potrzeby konsumentek. Z tego powodu to właśnie prawdziwe kobiety będą gwiazdami naszej kampanii i jestem dumna, że mogliśmy z nimi świętować premierę tego produktu w Berlinie. Triumph ma długą i bogatą historię tworzenia perfekcyjnie dopasowanej bielizny, która oferuje kobietom prawdziwe wsparcie, dając im siłę na każdy dzień.”

Biustonosz Fit Smart to pierwszy produkt ze stworzonej przez ekspertów nowej kolekcji Triumph Design For Life, która świetnie adaptuje się do ruchów kobiecego ciała i zmian w nim zachodzących. I to bez względu na porę dnia, miesiąca czy roku. Firma Triumph, produkująca piękną i doskonale dopasowaną bieliznę od 1886 roku, stworzyła ten wyjątkowy biustonosz z myślą o unikalnym kształcie kobiecego ciała.
Cechą charakterystyczną tego biustonosza są 4 proste i dopasowujące się do biustu rozmiary, stanowiące ciekawą alternatywę dla standardowej rozmiarówki. W praktyce odpowiadają one około 35 kombinacjom rozmiarów. Jest to możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanej, elastycznej koronce 4D, miseczkom z elastycznej pianki 4D oraz inteligentnej konstrukcji wewnętrznej, które razem gwarantują doskonałe podtrzymanie i indywidualne dopasowanie do kształtu i rozmiaru biustu.
Fit Smart to biustonosz bezfiszbinowy, posiadający elastyczne i regulowane ramiączka oraz 4-stopniowe zapięcie na haftki umożliwiające wyregulowanie szerokości. Dzięki temu zapewnia wygodę noszenia o każdej porze dnia – bez względu na wykonywane czynności i obowiązki.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Cztery główne cechy tego wyjątkowego produktu:
1. Możliwość adaptacji
Każde kobiece ciało przechodzi zmiany i doświadcza wahań wagi – ten biustonosz sprawdzi się na każdym etapie życiowej podróży.
2. Doskonałe dopasowanie
Ponad 64% kobiet ma problem ze znalezieniem odpowiednio dopasowanego biustonosza.
Dlatego stworzyliśmy biustonosz, który będzie leżał idealnie za każdym razem.
3. Uniesienie i podtrzymanie
Dzięki specjalnym tkaninom, elastycznej piance 4D oraz ukrytemu systemowi podtrzymującemu, nasz biustonosz zapewnia maksymalne wsparcie i efektowne uniesienie kobiecego biustu – od miseczki A do F.
4. Komfort
Miękkie, przyjemne w dotyku tkaniny gwarantują prawdziwy komfort noszenia.
Kolekcja Design For Life by Triumph wraz z nowym biustonoszem Fit Smart będzie dostępna w wybranych salonach Triumph oraz na www.triumph.com już od 26 lutego.

W momencie wprowadzenia na rynek, biustonosz Fit Smart będzie dostępny w czterech odcieniach: czarnym, beżowym, jasnoniebieskim i terracotta. Dzięki temu będzie się świetnie komponował z różnymi odcieniami skóry, stylizacjami czy okazjami.

biustonosz
fot. materiały prasowe
biustonosz
fot. materiały prasowe
biustonosz
fot. materiały prasowe
biustonosz
fot. materiały prasowe
biustonosz
fot. materiały prasowe
biustonosz
fot. materiały prasowe
biustonosz
fot. materiały prasowe
biustonosz
fot. materiały prasowe
biustonosz
fot. materiały prasowe

 

*Badanie przeprowadzone przez Censuswide, obejmowało 1001 kobiet w wieku 25-65 i odbyło się w Europie w terminie od 07.01.2019 – 14.01.2019.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.