Brat w środku nocy nagle podszedł do łóżeczka młodszej siostry. Rodzice nie dowierzali w to, co zdarzyło się potem. Wszystko zostało uchwycone przez kamerę w pokoju dzieci. Wideo chwyciło za serce już miliony internautów!

Starszy brat nie zwlekał, gdy został przywołany przez siostrę. Wiedział, że musi pomóc dziewczynce i nie zawahał się ani na chwilę. Ukryta kamera uchwyciła nocną akcję dzieci, która zaskoczyła rodziców!

Brat pomaga młodszej siostrze

Wydaje się, że w domu, w którym starszy brat nie tylko pomaga swojej młodszej siostrze wydostać się z łóżeczka, ale potem wspina się z powrotem, by wydobyć jej zapomnianą lalkę, rodzeństwo ze sobą nie rywalizuje. 

Niezwykle uroczy brat i siostra zostali uchwyceni na nocnej kamerze ustawionej w ich sypialni w Santa Monica w Kalifornii, prowadząc bardzo słodką rozmowę.

Filmik pokazuje dzieci w ich sypialni. Mała dziewczynka stoi w swoim łóżeczku w piżamie, a po drugiej stronie sypialni widać jej młodszego brata leżącego w swoim łóżku. 

– Chcę się położyć w twoim łóżku i wziąć moje dziecko — mówi dziewczynka, wskazując na lalkę w swoim łóżeczku.
 
brat
fot. screen z youtube.com @RM Videos

Słodkie wideo z rodzeństwem

Starszy brat przystąpił do akcji. Pomaga siostrze wydostać się z łóżeczka, a następnie wydobywa lalkę, którą dziewczynka zostawiła. Chłopiec schodzi z łóżeczka, gdy cała nocna akcja kończy się sukcesem. Dziewczynka kładzie się w większym łóżku brata ze swoją lalką.

Rozmowa dzieci urzekła internautów. Na YouTubie wideo zostało obejrzane już ponad dwa miliony razy, a na Facebooku prawie 80 tysięcy razy.

ZOBACZ WIDEO:

Brat w uroczy sposób pomógł siostrze, a rodzice nie dowierzali!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Trzy hot-dogi i kanapka za 500 złotych. W popularnej miejscówce zdzierają z turystów
  2. Na boku, na brzuchu czy na wznak? Pozycja, w której śpisz mówi o tobie więcej niż myślisz
  3. Jej ukochany zginął w wypadku. Dzień później dostała od niego tajemniczą paczkę
  4. Dominika Gwit pozuje w parku w krótkiej sukience. Aktorka zdobyła się na szczere wyznanie
  5. Zrobili Kożuchowskiej i Foremniak zdjęcia od dołu. Uznano, że starsza koleżanka zdeklasowała urodą
  6. 20 minut roboty i rodzina upojona błogością. Najlepszy na świecie przepis na naleśniki z tajemniczym trikiem

 

Poprzedni artykułWeronika Rosati o ojcu córki: „Uderzył mnie, jak trzymałam półroczne dziecko na ręku”
Następny artykułLegendarny muzyk lata temu został prawnym opiekunem nastolatki. Gdy zaszła z nim w ciążę, wymusił na niej aborcję
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Skończyła filologię niemiecką i amerykanistykę. Interesuje się życiem gwiazd i historią ruchów lewicowych na świecie. W wolnych chwilach ogląda polskie filmy z lat 60.